fbpx

Virtuvės interjeras

Virtuvės interjero ir dizaino idėjos. Profesionalų patarimai.

Tikriausiai kiekviena namų šeimininkė svajoja apie erdvią, funkcionalią, stilingą, patogią ir jaukią virtuvę. Ką reikia padaryti, jog tokią virtuvę sukurti? Į ką būtina atsižvelgti? Kaip ir kalbant apie bet kuriuos dizaino sprendimus – nėra itin griežtų taisyklių planuojant savo virtuvę, tačiau svarbu pirmiausia išsiaiškinti savo poreikius. Pažiūrėkite į save iš šalies – kaip naudojatės savo virtuve? Ko dažniausiai trūksta? Kas Jums būtina virtuvėje, o kas visiškai nereikalinga? Atlikite analizę ir patys geriausiai išsiaiškinkite savo poreikius, norus bei vizijas.

Kaip atnaujinti virtuvės spinteles pagal naujas tendencijas?

Paskui laiko tėkmę iš paskos seka ir poreikis atsinaujinimams, kuris būna įprastas arba visiškai netikėtas. Atnaujinti virtuvę lieka vienas iš tradicinių poreikių, kuris atsiranda prabėgus keleriems ar keliolikai metų. Pasitelkus žinias, rekomendacijas, kūrybiškumą ir norą, galima sukurti išties stulbinančius rezultatus. Senus daiktus prikelkite naujam gyvenimui, tokiu būdu prisidėsite ne tik prie indėlio į tvarų gyvenimo būdą, bet ir sutaupysite.

Sienų plytelės virtuvei

Dažniausiai žmonės plyteles renkasi vonios kambariui, tačiau dar viena populiari vieta, kurioje galima naudoti plyteles, – virtuvė. Įprastai, virtuvėje plytelės naudojamos grindims arba sienai tarp virtuvinių spintelių. Šiame straipsnyje didesnį dėmesį skirsime sienų plytelėms virtuvei, kadangi toks plytelių panaudojimas virtuvėje pasižymi plačiomis dizaino galimybėmis.

Virtuvės plytelių idėjos. Profesionalų patarimai jaukiems namams

Visi siekiame, jog mūsų virtuvė atrodytų gražiai ir stilingai. Strateguojame apie virtuvės apdailą, kad ji atitiktų bendrą namų stilistiką, tarpusavyje deriname datales ir atidžiai renkamės spalvas. Dažnas žmogus sau užduoda klausimą, kokias plyteles rinktis virtuvei. Tai vieta, kuri matosi ryškiausiai. Virtuvės plytelių dizainas daro įtaką visai virtuvės stilistikai, nes pakeitus plytelės spalvą ar dydį galima gauti visiškai priešingą variantą. Virtuvės sienų plytelės gali arba susilieti su visa visuma ir nekristi į akis arba priešingai, sukurti tikrai išraiškingą efektą. Visi variantai teisingi ir geri. Išsigryninus savo poreikius su turima pasiūla, kuri šiais laikais išties milžiniška, galima pasiekti bet kokių siekiamų rezultatų.

Virtuvės plytelių dekoras stilingam būstui. Kaip išsirinkti?

Kadaise visos virtuvės atrodė daugmaž vienodai. Baldai klasikinių spalvų, nuobodžios plytelės, o svarbiausia - mažai kas derinta ir suderinta tarpusavje. Džiaugiamės, jog laikai pasikeitę ir dabar galima rasti įvairiausių įdomių ir modernių alternatyvų. Sutiksite, jog visi namai ir pati virtuvė dažnu atveju atspindi mus pačius. Juose gera būti, kurti, gaminti, valgyti ir mėgautis. Virtuvės plytelių dekoras dėl savo nedidelės zonos nereikalauja nei milžiniškų pastangų, nei labai didelių išlaidų. O sukurtas rezultatas gerai matomas ir sukuria išties didelį įspūdį. Straipsnyje aptarsime šių dienų aktualias virtuvės plytelių idėjas, kurios atrodo estetiškai, praktiškai ir skoningai.

Virtuvės dekoravimo idėjos šventėms ir ne tik

Sutiksite, jog virtuvės jaukumas kuriamas naudojant atskirus daiktus, dekoracijas ir elementus. Visi jie suteikia ne tik didelio patogumo, bet ir daug žavesio. Kai virtuvė pilnai įrengta baldais, laikas pradėti ją dekoruoti įvairiais dekoravimo elementais. Virtuvės dekoravimas gali tapti maloniu procesu, čia svarbiausia neskubėti, atsakingai derinti ir vadovautis savo intuicija, nes kartais net didieji interjero žurnalai nesuteiks Jūsų virtuvei to, ką gali sukurti pati namų šeimininkė. Šiais laikais galima rasti pačių įvairiausių dekoravimo elementų, kurie į namus įneš įvairovės ir gyvybės. Galima dekoruoti tiek sienas, tiek grindis, jau nekalbant apie lentynas ir patį stalą. Dėl to labai svarbu susirinkti kuo daugiau idėjų, kurios gali netikėtai pasėti mintį, kurią užsimanysite įgyvendinti. 

Virtuvės stalviršiai iš plytelių užtikrins ilgaamžiškumą

Tikrai sutiksite, jog stalviršis yra viena svarbiausių interjero apdailos medžiagų visoje virtuvėje. Aktualu ir tai, kad stalviršio dizainas derėtų prie bendro virtuvės interjero ir šioje zonoje naudojamų baldų visumos. Jeigu stalviršis kokybiškas ir tinkamai parinktas, jis bus ne tik visos virtuvės puošmena, tačiau ir palengvins kasdienę buitį. Virtuvės stalviršiai turėtų būti funkcionalūs ir ilgaamžiai, būtent tai pakalbėsime šiame straipsnyje. Aptarsime ir tokius stalviršius, kurie populiarūs šiuo metu arba rečiau naudojamus stalviršius iš plytelių

Profesionalios lauko virtuvės idėjos

Jeigu turite sodą, kiemą arba didesnę terasą ir dažniau kepate maistą ant griliaus, nei keptuvėje ar orkaitėje, taip pat šiltuoju sezonu dažniau laiko praleidžiate lauke, nei namie - Jums tikrai patiks mūsų lauko virtuvės idėjos. Juk tikra svajonė gaminti vakarienę lauke šviečiant saulei šalia baseino. Įsirengti lauko virtuvę nėra labai paprasta, bet taip pat nėra ir sudėtinga, svarbu žinoti bent jau pagrindinius niuansus, tam, kad tokia erdvė būtų ne tik patraukli, bet ir patogi bei praktiška. Straipsnyje pateiksime lauko virtuvės idėjas, patarsime, į ka reikia atkreipti dėmesį ir kokių klaidų nedaryti.

Skandinaviško stiliaus virtuvės idėjos

Minimalizmas, šviesa, natūralumas - tai vieni pagrindinių skandinaviško stiliaus bruožų, kuriems vis sunkiau atsispirti. Tai matosi iš jau top'us skinančio šio stiliaus paklausos. Tikrai nebestebina, kodėl skandinaviškas stilius taip pavergia visų širdis. Čia susipina elegancija, paprastumas ir natūralumas. Interjeras tiesiog skamba grožiu, nes geras skandinaviškas dizainas visada džiugina akį. Skandinaviškas stilius, kuris atsirado sunkiomis šiaurinėmis sąlygomis, reikalavo minimalizmo, efektyvumo, funkcionalumo ir elegancijos. Šiame įraše trumpai apžvelgsime ir aptarsime skandinaviško stiliaus virtuvę.

Kaip atrodo retro stiliaus virtuvė? Nuotraukų galerija

Į žodį retro sutelpa labai daug reikšmių, vaizdų, jausmų ir detalių. Trumpai tariant, tai - grįžimas atgal. Retro - tai atgal į praeitį orientuotas stilius. Kai viskas kas iš praeities sugrįžta į dabartį, kai seni ir pasenę dalykai tampa naujai prikelti. Į šį stilių galima sutalpinti viską, ką tik norime, nuo mados, dekoro, muzikos iki interjero. Kalbant apie šį stilių, neriame į 6-7-8-ojo dešimtmečius, kur visi daiktai kelia sentimentus ir turi istorinį žavesį. Kalbant apie interjerą, tai nebūtinai turi būti labai seni ir antikvariniai baldai, tai gali būti tą laikmetį iliustruojantys daiktai ir baldai, spalvos ir raštai, kurie dabartiniame pasaulyje sukuria gilios istorijos prieskonį, bet yra nauji ir šiuolaikiški.

Ką reikia žinoti renkantis virtuvės grindų plyteles?

Renkantis virtuvės grindų plyteles svarbu apžvelgti svarbiausius kriterijus, kurie apima funkcionalumą, vizualinį vaizdą bei pačią stilistiką. Nesvarbu, ar įsirenginėjat namus, ar juos tik atsinaujinate, bet dar prieš pradedant derinti visus darbus, visada pravartu sau atsakyti į tam tikrus klausimus, kurie visą interjero kūrimo procesą padarys sklandesnį ir greitesnį. Atsakykite - kokia konkreti virtuvės funkcija pas Jus namuose? Ar ji tik trumpoms ir greitoms šeimos vakarienėms, ar ilgiems maisto gaminimo ritualams, kuomet skonio šventę dažnai kuriate ne tik sau, bet ir draugams? Nuo to, kaip dažnai ir ilgai užsibūnate virtuvėje, priklausys kiek daug drėgmės ir veiksmo bus joje.

Jungtos svetainės ir virtuvės interjero idėjos

Svetainės su virtuve interjeras – šiais laikais gana dažnas namų įrengimo sprendimas. Tai atspindi atvirumo, pilno šviesos ir oro, erdvių, maksimalaus komforto troškimą. Erdvus svetainės ir virtuvės kambarys leidžia įgyvendinti drąsiausias svajones, neįprastas idėjas. O studijos tipo apartamentuose virtuvė ir svetainė viename kartais yra vienintelė išeitis. Noriai šalina storas pertvaras ir nedidelio būsto savininkai. Toks žingsnis leidžia vizualiai padidinti turimą plotą, padaryti modernesnį svetainės išdėstymą. Šiame straipsnyje apžvelgsime svetainės ir virtuvės interjero ypatumus, aptarsime tokio išplanavimo niuansus, spalvų ir baldų pasirinkimą.

Valgomojo interjero idėjos

Labai dažnai internete matome patarimus, kaip įsikurti jaukią ir komfortišką miegamojo ar virtuvės zoną, taip pat tikriausiai esat mate patarimų apie svetainės įrengimo aspektus. Bet kaip gi valgomasis? Mūsų manymu, tai yra labai svarbi erdvė namuose, apie kurią tikrai nevertėtų pamiršti. Tai zona, kurioje susirinkę visi šeimos nariai gali pasimėgauti vakariene ar savaitgalio pusryčiais ir pietumis. Būtent valgomojo zona, gali tapti šeimos susibūrimo simboliu ir ritualų vieta. Įsirenginėjant valgomojo erdvę labai svarbu apmąstyti visus aspektus ir savo lūkesčius šiai erdvei.

Klasikinė virtuvė. Ekspertų patarimai jaukiems namams

Klasika niekada nesensta, nepraranda savo aktualumo ir visada yra rafinuoto skonio ženklas. Būtent todėl klasikinė virtuvė yra paprastas, bet kartu ir protingas sprendimas, leidžiantis derinti tokias svarbias šio kambario savybes kaip praktiškumas, stilius ir komfortas. Daugelis šį stilių įsivaizduoja pernelyg prabangų, tačiau sukurti dizaino meno šedevrą prireiks jėgų ir didelio dėmesio detalėms.

Kaip išsirinkti tinkamas detales virtuvės interjerui?

Virtuvės interjero detalės kalba ir pasakoja savo istorijas. Jos gali mus nuteikti pozityviai arba priešingai. Visos tarpusavyje suderintos detalės suteikia namams išskirtinumo ir autentiškumo pojūtį. Atrodo, tik nuimsi kokią vieną jau tobulai priderintą detalę ir pakeisi ja kita, mažiau derančia, tai iš karto susidarys netvarkos įspūdis. O to tikrai nenorime. Dėl to labai svarbu tinkamai ir atsakingai pasirinkti ne tik baldus, bet kartu suderinti  ir visas mažas detales, kad bendras virtuvės interjero stilius atrodytų skoningas ir harmoningas. Net pačios mažiausios detalės, dekoras ar akcentai yra labai svarbūs ir reikšmingi. Juk retas iš mūsų daug dėmėsio skiriame stalo įrankiams, bet ar kada susimąstėte, jog pakeitus šakutės spalvas į kiek kitokias, galbūt žalvarines ar net juodas, bendras vaizdas atrodys jau stipriai kitaip.

Stilingos 2022 m. idėjos virtuvės remontui. Dizaino patarimai

Atėjo laikas remontuoti savo virtuvę? Sprendžiate, nuo ko pradėti? Pateiksime Jums praktiškas idėjas virtuvės remontui. Kadangi virtuvė yra namų centras, kur dažniausiai praleidžiame daugiausiai laiko, tai labai svarbu pasirinkti tokį stilių, sprendimus ir detales, kurios gyvenimą palengvintų, o ne vargintų. Visi interjerų stiliai modernizuojami pagal mūsų poreikius ir pasaulio tendencijas.

Virtuvės interjero ir dizaino idėjos. Profesionalų patarimai.

Tikriausiai kiekviena namų šeimininkė svajoja apie erdvią, funkcionalią, stilingą, patogią ir jaukią virtuvę. Ką reikia padaryti, jog tokią virtuvę sukurti? Į ką būtina atsižvelgti? Kaip ir kalbant apie bet kuriuos dizaino sprendimus – nėra itin griežtų taisyklių planuojant savo virtuvę, tačiau svarbu pirmiausia išsiaiškinti savo poreikius. Pažiūrėkite į save iš šalies – kaip naudojatės savo virtuve? Ko dažniausiai trūksta? Kas Jums būtina virtuvėje, o kas visiškai nereikalinga? Atlikite analizę ir patys geriausiai išsiaiškinkite savo poreikius, norus bei vizijas.

Idėjos mažos virtuvės interjerui. Profesionalų patarimai namams.

Virtuvė – tai viena dažniausiai lankomų erdvių namuose, o jeigu mėgstate gaminti, ši erdvė tiesiog neatskiriama nuo Jūsų kasdienybės. Virtuvė nepriklausomai nuo jos dydžio ir ploto, turi išlikti visuomet jauki ir funkcionali. Erdvi ir funkcionali virtuvė, neabejotinai kiekvienos šeimininkės svajonė. Tačiau būtent daugiabučiuose maža virtuvė tikrai yra dažnas atvejis. Šiandien pasidalinsime, kaip mažos virtuvės interjeras gali tapti stilinga ir funkcionalia erdve.