fbpx

Pakopinės plytelės

Pakopinės plytelės yra specialios plytelės, kurios dažnai naudojamos išorinių ir vidinių laiptų dangoms apipavidalinti. Šios plytelės yra pagamintos specialiai laiptams dengti dėl jų ypatingų savybių ir pakopoms reikalingų sujungimų.

Pagrindinis pakopinių plytelių privalumas yra jų saugumas ir patvarumas. Pakopų plytelės dažniausiai turi tekstūruotą arba guminį paviršių, kuris padidina sukibimą ir mažina slidumą, taip sumažindamas nelaimingų atsitikimų pavojų. Be to, akmens masės pakopos yra atsparios drėgmei ir temperatūros svyravimams, todėl yra idealus pasirinkimas tiek vidinėms, tiek išorinėms laiptų konstrukcijoms. Dizaino požiūriu, pakopinės plytelės siūlo įvairias galimybes, leidžiančias pritaikyti laiptų išvaizdą pagal įvairius interjero ar eksterjero stilius, t. y. plytelės laiptų pakopoms gali būti įvairių formų, spalvų ir tekstūrų. Dažnu atveju, renkantis sienų ar grindų plyteles, gamintojas kolekcijoje siūlo ir pakopų pasirinkimą su tomis pačiomis tekstūromis, siekiant išgauti vientisą vaizdą dizaino sprendimų atžvilgiu.

Pakopinės plytelės yra praktiškas ir estetiškas sprendimas laiptų dangai, suteikiantis saugumą, patvarumą ir galimybę sukurti dizainą, kuris atitiktų bet kokius poreikius ar stilių.

KINSTONE

Kaina: nuo 41.00 €/m2
KINSTONE kolekcija išsiskiria kaip gražus klasikos ir šiuolaikinių tendencijų derinys, turintis ramios ir jaukios atmosferos akcentą, įkvėptą lėto gyv
Plačiau

PIEMME LIMESTONE

Kaina: nuo 42.00 €/m2
Kalkakmenis yra natūralus akmuo, labai vertinamas ne tik dėl savo atsparumo gamtos poveikiui, bet ir dėl vienspalvių bei subtilių šviesių atspalvių
Plačiau

ILLINOIS

Kaina: nuo 39.00 €/m2
Vis dažniau interjere, susiduriame su medžiaga – keraminiu cementu, atsparia laikui ir pasižyminčia beribėmis dekoratyvinėmis savybėmis, nes ji pui
Plačiau

WORK

Kaina: nuo 39.00 €/m2
Work – kolekcija kupina įvairių formų ir raštų leis fantazuoti ir pajusti tikros kurybos dvasią Jūsų namuose. Skirtingos plytelių formos atvers galim
Plačiau

WABI SABI

Kaina: nuo 39.00 €/m2
Arčiau gamtos, natūralumo, kalnų ir ramybės - Wabi Sabi plytelių kolekcija. Akmens imitacijos plytelių dizainas leidžia pasijusti lyg gamtoje ar tikr
Plačiau

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Pakopinės plytelės yra naudojamos laiptų dangoms apipavidalinti. Jos puikiai tinka tiek lauko, tiek vidaus erdvėms. Šios plytelės sukurtos atsižvelgiant į laiptų specifiką ir turi tekstūruotą paviršių, kad padėtų užtikrinti geresnį sukibimą ir sumažintų slydimo riziką.

  • Saugumas: tekstūrinis pakopinių plytelių paviršius padidina sukibimą, sumažindamas slydimo riziką – tokiu būdu užtikrinamas didesnis saugumas ir sumažinama nelaimingų atsitikimų rizika.
  • Patvarumas: pakopinės plytelės yra atsparios drėgmei ir temperatūros svyravimams, todėl tinka tiek išorės, tiek vidaus patalpoms.
  • Plačios dizaino galimybės: įvairių formų, spalvų ir tekstūrų sprendimai leidžia derinti pakopines plyteles prie pačių įvairiausių dizaino galimybių.

Ne, pakopinės plytelės yra universalios, todėl puikiai tinka tiek vidaus, tiek lauko patalpoms.

Pakopinės plytelės siūlo platų dizaino galimybių pasirinkimą, įskaitant įvairias formas, spalvas ir tekstūras. Tai leidžia lengvai derinti laiptų dangas su aplinkos interjeru ar eksterjeru, taip pat sukurti vientisą dizainą, suderintą su grindų ar sienų plytelėmis.

Pakopinių plytelių priežiūra yra panaši į kitų plytelių priežiūrą: joms reikalingas reguliarus valymas švelniais valikliais, vengiant stiprių chemikalų, kurie gali pažeisti plytelių paviršių. Be to, svarbu laikytis gamintojo nurodymų klijuojant plyteles, kad būtų užtikrintas optimalus jų funkcionalumas.