fbpx

Virtuvės plytelių dekoras stilingam būstui. Kaip išsirinkti?

Iveta Peteraitytė: Virtuvės plytelių dekoras stilingam būstui. Kaip išsirinkti?Parašė: Iveta Peteraitytė

2023-06-01
Virtuvės plytelių dekoras stilingam būstui. Kaip išsirinkti?

Kadaise visos virtuvės atrodė daugmaž vienodai- baldai klasikinių spalvų, sudėtos nuobodžios plytelės, o svarbiausia- mažai kas derinta ir suderinta tarpusavje. Džiaugiamės, jog laikai pasikeitę ir dabar galima rasti įvairiausių įdomių ir modernių alternatyvų. Sutiksite, jog visi namai ir pati virtuvė dažnu atveju atspindi mus pačius. Juose gera būti, kurti, gaminti, valgyti ir mėgautis. Virtuvės plytelių dekoras dėl savo nedidelės zonos nereikalauja nei milžiniškų pastangų, nei labai didelių išlaidų. Sukurtas rezultatas gerai matomas ir sukuria išties didelį įspūdį. Straipsnyje aptarsime šiomis dienomis aktualias virtuvės plytelių idėjas, kurios atrodo estetiškai, praktiškai ir skoningai.

Virtuvės plytelių interjeras

Visai nesvarbu, ar plytelės dedamos ant grindų, ar sienos, jos gali akimirksniu suteikti erdvei asmeniškumo, charakterio ir patrauklumo. Svarbu nebijoti eksperimentuoti su drąsesniais sprendimais ir stiliais. Ryškūs raštai, išskirtiniai elementai, didelės plytelės, netaisyklingos formos ar net rankų darbo plytelės.

Lengvai blizgios plytelės

Blizgios plytelės yra puikus būdas padaryti erdvę šviesesnę ir erdvesnę. Blizgi plytelė atspindi šviesą ir įneša į interjerą gyvumo ir švaros jausmo. Kuo toliau, tuo dažniau blizgi plytelė derinama prie visų interjero stilių, todėl toks jos universalumas plytelei suteikia dar daugiau žavesio ir praktiškumo. Blizgus virtuvės plytelės dekoras sukurs šiltą ir jaukią virtuvės aplinką. Kitas privalumas toks, jog blizgi plytelė išryškina visus elementus, kurie yra bus pastatyti ar pakabinti šalia jos. Visi metaliniai akcentai, kurie tobulai atrodo virtuvėje, atsispindėdami nuo plytelės sukuria dar didesnį erdvės efektą. Kodėl akcentuojam lengvą blizgesį? Nes subtilumas savyje turi ypatingo žavesio ir paslapties. Tinkamai suderinus interjerą, visos jo detalės papildo vieną kitą, apsijungia ir suspindi gražiausiomis savo spalvomis.

Pilkos spalvos akcentinė siena

Virtuvės plytelių idėjos išties stebina. Jų gausa tokia įvairi- nuo lengvų, harmoningų atspalvių iki ekstravagantiškų formų ir spalvų. Akcentinės sienos yra puikus būdas bet kokiam kambariui suteikti spalvų ir charakterio, jo per daug neapkraunant. Pilkos spalvos akcentinė siena virtuvėje padės atkreipti dėmesį ir erdvei priduos estetikos. Svarbiausia tai, kad tokia spalva tobulai tinka prie šiuolaikinio ar modernaus interjero. Pilkos spalvos virtuvės sienų plytelės būna įvairių formų, dydžių ir tekstūrų, todėl galite nesunkai rasti tai, kas idealiai  atitinka Jūsų stilių. Jeigu ieškote kažko modernesnio ir aptakesnio, galite rinktis plyteles su unikaliomis linijomis, raštais arba net blizgiu paviršiumi. Jeigu linkstate prie tradicinio varianto, rinkitės lengvai pilkos spalvos, matines plyteles, kurios primena natūralų akmenį.

Pilkos virtuvės grindys

Kitas puikus būdas įnešti elegancijos į savo mažą virtuvę – pilkos spalvos plyteles naudoti ir ant grindų. Vėlgi, jų būna įvairiausių formų ir dydžių, todėl nesunkai galite pasirinkti tai, kas tiks būtent Jums. Su didelio formato stačiakampio ar kvadrato formos plytelėmis virtuvės grindys atrodys didesnės nei yra, o tai automatiškai didins visą patalpą. Toks variantas ypač tinka virtuvėms, kurios jungiasi su svetaine, nes optiškai padidina pačią virtuvės zoną. Pasirinkus šešiakampes ar kitas nestandarties formas bei įdomesnius raštus grindys atrodys dar įdomiau, dar įspūdingiau.

 

Raštuotos virtuvės plytelės dekoras

Raštas savyje talpina daug žavesio, dinamikos ir prestižo. Geometrinės figūros, linijos, ornamentai ir kiti akcentai plytelėms priduoda daug gyvumo ir autentiškumo. Raštuotas virtuvės plytelių dekoras tinka tiek virtuvės grindims, tiek sienoms. Jos padės sukurti Jūsų unikalų stilių, kuris be žodžių atspindės namų šeimininkų charakterius. Įvairios geometrinės formos labai dera prie šiuolaikiško stiliaus. Galima rinktis nuo ryškių spalvų iki tradicinių subtilių ornamentų. Mozaikinės plytelės kaip niekas kitas skatina kūrybiškumą ir individualumą.

Kilus klausimams arba jei trūksta įkvėpimo drąsiai skambinkite telefonu +370 644 03644 arba rašykite į elektroninį paštą info@apdailosnamai.lt.


Sekite mus socialiniuose tinkluose, kur kasdien dalinamės įkvepiančiomis idėjomis ir naudingais patarimais:

Instagram / Facebook / Pinterest

Iveta PeteraitytėParašė: Iveta Peteraitytė

Esu kūrėja. Tikiu, kad kiekviena detalė supanti mus kasdienybėje, kuria mūsų mintis. Skonius ir suvokimus. Labai svarbu pastebėti ir sugerti visus jų atspalvius. Dėl to visada esu jaukumo ir tikrumo paieškose. Namuose. Savose sukurtose erdvėse.