fbpx

Virtuvės stalviršiai iš plytelių užtikrins ilgaamžiškumą

Iveta Peteraitytė: Virtuvės stalviršiai iš plytelių užtikrins ilgaamžiškumąParašė: Iveta Peteraitytė

2023-06-01
Virtuvės stalviršiai iš plytelių užtikrins ilgaamžiškumą

Tikrai sutiksite, jog stalviršis yra viena svarbiausių interjero apdailos medžiagų visoje virtuvėje. Aktualu ir tai, kad stalviršio dizainas derėtų prie bendro virtuvės interjero ir šioje zonoje naudojamų baldų visumos. Jeigu stalviršis kokybiškas ir tinkamai parinktas, jis bus ne tik visos virtuvės puošmena, tačiau ir palengvins kasdienę buitį. Virtuvės stalviršiai turėtų būti funkcionalūs ir ilgaamžiai, būtent apie tai pakalbėsime šiame straipsnyje. Aptarsime ir tokius stalviršius, kurie populiarūs šiuo metu arba rečiau naudojamus stalviršius iš plytelių.

Kvarco virtuvės stalviršiai

Temą pradėkime nuo tvirtų stalviršių, kurie yra ilgaamžiai ir stilingi. Šiais laikais naudojami dirbtinio kvarco stalviršiai virtuvei yra itin atsparūs trinčiai, o dėl savo tvirtumo savybių nedaug nusileidžia tikram akmeniui. Tokie virtuvės stalviršiai labai mėgstami mūsų rinkoje dėl savo išvaizdos ir aukštos kokybės. Kvarciniai stalviršiai savo išvaizda gan panašūs į marmurą ar granitą, bet savo unikaliais raštais ir tvirtumu juos lenkia. Šiomis dienomis jie vieni populiariausių visame pasaulyje ir tikrai galima suprasti dėl ko. Dirbtinio kvarco danga itin atspari netikėtiems smūgiams ir karščiui, taip pat dėl išsiliejusio skysčio nekeičia spalvos. Taip yra todėl, kad šie virtuvės stalviršiai savyje neturi porų, kurios leistų įsigerti skysčiui. Ant tokių stalviršių galima pjaustyti maisto produktus ir dėti sunkesnę apkrovą turinčius daiktus. Žinoma, rekomenduojame to nedaryti, nes prie to galima nesunkiai įprasti. Ne visa mūsų aplinka turi didelei apkrovai atsparius stalviršius, neįvertinus svečiuose esančio stalviršio tipo, galima pridaryti nemalonumų. Kvarco stalviršiai suteiks gyvybingumo, estetikos ir švaros jausmo. Tai be abejonės taps Jūsų virtuvės akcentu.

Virtuvės stalviršiai iš plytelių

Sutikite, jog plytėlės virtuvėje gan dažnai pasitaikantis sprendimas. O jeigu jas kloti ne tik ant sienų ar grindų, bet ir ant stalviršio? Tokie keramikinių plytelių stalviršiai virtuvei atrodys itin gražiai, jeigu bus norima išgauti vientisumo su sienomis jausmą, taip pat kartu sukurs ir unikalų vaizdą. Šie stalviršiai atrodo žavūs ir elegantiški, o plytelių vaizdas bendram erdvės vaizdui priduoda tvarkos pojūtį. Taip pat jie yra ilgaamžiai ir, svarbu paminėti, – pigesni už akmens stalviršius. Taigi, tai puikus variantas, siekiant išgauti ką nors naujo, bet per daug neišlaidauti.

Renkantis stalviršius iš plytelių tikrai rasite tinkamiausią variantą Jūsų virtuvei, nes virtuvinių plytelių įvairovė tiek spalvų, tiek raštų ir dydžių atžvilgiu rinkoje išties didelė. Be to, norint dar didesnio žaismingumo ir įdomumo, iš plytelių galima sukurti pačius netikėčiausius dizainus ir ornamentus.

Mediniai virtuvės stalviršiai

Norint į savo virtuvę įnešti jaukumo jausmą, rinkitės medį. Čia virtuvės stalviršiai gali būti dviejų tipų – tikro medžio masyvo arba medžio drožlių laminato. Abu variantai yra puikūs, atrodo gerai ir turi panašų nusidevėjimo indeksą. Labiausiai skiriasi jų kaina. Įprasta, jog už tikrą medį sumokėsite daugiau, nei už laminatą. Renkantis natūralų medį virtuvei, tobulai tiks ąžuolas, vyšnia, bambukas ar riešutas. Pasirinkimas tikrai platus. Šiais laikais laminuotos medžio drožlių plokštės gamybos technologija stipriai pažengusi, todėl kartais būna sunku atskirti medžio imitacijos dekorą nuo natūralaus medžio rievių. Žinoma, įgudusi ranka pajaus tikro medžio tekstūrą bei atspalvius. Iš kitos pusės, medžio masyvai yra jautresni ir reikalaujantys didesnės priežiūros. Natūralų medį reikia apsaugoti nuo drėgmės (vandens ar kitų skysčių) bei stiprių smūgių, lyginant su kito tipo virtuviniais stalviršiais. Jeigu, vis dėlto, ant stalviršio išsiliejo skystis, jį reikia nedelsiant nuvalyti, o stalviršį gerai nusausinti. Taip pat negalima dėti karštų indų ir puodų, kad medis toje vietoje neišdegtų.

Betoniniai virtuviniai stalviršiai

Tai modernus, tvirtas ir harmoningas sprendimas tinkantis bet kokio dydžio šiuolaikinei virtuvei. Betonas puikiai atrodys minimalistiniame, industriniame interjeruose, nes puikiai derės prie kitų tokių stilių elementų. Betonas yra labai ilgaamžiška, tvirta ir dažnai naudojama medžiaga. Dažniausiai betonas yra naudojamas poliruotas, dėl to šie virtuvės stalviršiai yra atsparūs įvairiems įbrėžimams, vandeniui ir sunkiems puodams. Betonas, lygiai taip pat kaip ir kitos medžiagos, turi platų ir įvairų spalvų pasirinkimą.

Kilus klausimams ar neradus įkvėpimo drąsiai skambinkite telefonu +370 644 03644 arba rašykite į elektroninį paštą info@apdailosnamai.lt.


Sekite mus socialiniuose tinkluose, kur kasdien dalinamės įkvepiančiomis idėjomis ir naudingais patarimais:

Instagram / Facebook / Pinterest

Iveta PeteraitytėParašė: Iveta Peteraitytė

Esu kūrėja. Tikiu, kad kiekviena detalė supanti mus kasdienybėje, kuria mūsų mintis. Skonius ir suvokimus. Labai svarbu pastebėti ir sugerti visus jų atspalvius. Dėl to visada esu jaukumo ir tikrumo paieškose. Namuose. Savose sukurtose erdvėse.