fbpx

Balkono interjeras

Balkono interjero idėjos. Profesionalų patarimai

Daugiabučio gyventojai dažnai skundžiasi maža erdve ir ankštomis patalpomis, tačiau niekam neateina į galvą, kad ją galima padidinti, įrengus dar vieną kambarį tiesiog balkone. Taip atsitiko, kad bėgant metams balkonai dažniausiai tarnavo kaip nereikalingų daiktų sandėliai, tačiau šiuolaikiniame pasaulyje viskas yra kitaip. Remontai ir pertvarkymai palietė ne tik namų kambarius, bet pasiekė ir, iš pirmo žvilgsnio, negyvenamas patalpas, tokias kaip balkonas.

Įstiklinto balkono apdaila - ką reikia žinoti prieš įsirengiant?

Iškilo poreikis įrengti balkoną? Nusprendėte jį įstiklinti ir ieškote informacijos dėl apdailos darbų? Padėsime Jums atsakyti į klausimus, susijusius su įstiklinto balkono apdaila, be to, patarsime, kaip pasirinkti plyteles ir dekoro elementus. Pačios pagrindinės įstiklinto balkono funkcijos yra tokios, kad toks balkonas geriau izoliuoja šilumą namuose, stiklas apsaugo nuo oro sąlygų, tokių kaip krituliai, sniegas ir vėjas. Taip pat toks balkonas gali padidinti namų erdvę bei suteikia daugiau privatumo nuo nepageidaujamų akių. O kur dar mažesni privalumai, kurie kartais gali pralenkti net didžiuosius - įstiklintuose balkonuose patogiau migdyti kūdikius, galima džiauti skalbinius lauke nesibaiminant netikėtai užklupusio lietaus. Taip pat tokiuose balkonuose galima garsiau kalbėtis, nes stiklas yra puiki garso izoliacija. Tai pats geriausias variantas, jei norit susikurti savo privačią poilsio oazę į kurią pabėgus su rytiniu kavos puodeliu galima bus stebėti aplinką su daugiau privatumo.

Terasa balkone: kaip įsirengti?

Ar kada susimąstėte, kuo skiriasi terasa nuo balkono? Tikriausiai ne vienam iš mūsų yra kilęs toks klausimas, o jeigu reikėtų tai paaiškinti pagal visus teisės reglamentus, būtų ne taip jau ir lengva. Balkonas yra erdvė, kuri prieinama tik iš namo pastato vidaus. Balkonas turi aikšelę su aptvaru, kuri užtikriną žmonių apsaugą ir  yra pritvirtinta prie sienoje laikančiųjų konstrukcijų. Terasa yra didesnė atvira aikštelė, kuri yra šalia pastato ir gali būti prieinama tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Balkonai ir terasos turi savų privalumų ir skirtumų. Esminiai skirtumai yra tokie, kad balkonas yra mažesnė erdvė, dažnai ji būna uždara ir yra pritvirtinta prie namo sienos. Į balkoną galima patekti tik iš tam tikro kambario. Terasa gali talpinti daugiau žmonių, ji yra universalesnė, nes gali turėti tiek poilsio, tiek valgomąją zoną. Nors terasos dažniausiai būna įrengtos ant žemės, bet jos gali būti įrenginėjamos ne tik pirmuose aukštuose, bet ir ant stogų.

Balkono įrengimo gidas

Balkono įrengimas nėra sudėtingas, tačiau pradedant darbus būtina atsižvelgti į visas jo išplanavimo ypatumus. Atviras balkonas neapsaugotas nuo oro sąlygų, o žiemą praktiškai nenaudojamas. Renkantis jo apdailą, pirmenybę turėtumėte teikti drėgmei ir šalčiui atsparioms medžiagoms. Reikia gerai apgalvoti, kokie baldai ne tik gerai atrodys, bet ir ištvers liūtį. Bet jei pasirūpinsite tinkamu balkono įrengimo dizainu, jis gali tapti mėgstamiausia jūsų poilsio vieta. Arbatos ar kavos gėrimas, įdomios knygos skaitymas ar vaizdas pro langą – tokios ramybės akimirkos mūsų laikais yra ypač vertingos. O sodas balkone savo ryškiomis spalvomis dar labiau džiugins akį. Todėl šiame straipsnyje aptarsime pagrindinius aspektus, kaip sukurti jaukią poilsio vietą išnaudojus balkono zoną ir pasidalinsime balkono įrengimo idėjomis.

Buto balkono interjero idėjos. Ekspertų patarimai

Norisi gyventi arčiau gamtos? Balkonas yra ta vieta, kur galima įsinešti gabalėlį gamtos į savo namus ir ja mėgautis visus metus. Net ir mažuose buto balkonuose galima susikurti sau tinkantį ir patinkantį jaukų kampelį, kuris primins Viduržemio pakrančių atostogų terasas, kuriose visada taip gera sustoti ir pasimėgauti. Buto balkono interjeras reikalauja kruopštaus išankstinio planavimo, nes čia labai svarbu tinkamai išnaudoti erdvę. Renkantis baldus balkone svarbiausiu aspektu tampa ne tik norimo stiliaus kūrimas, bet ir baldų dydžiai bei jų išmatavimai. Balkone labai svarbu susikurti tokią erdvę, kuri pilnai atitiktų žmogaus požiūrį ir poreikius. Kas sakė, jog balkonai negali tapti sodu, darbo vieta, miegamuoju ar net vaikų žaidimo zona?  Kadangi visos idėjos šiais laikais yra įgyvendinamos, tad balkonų interjeras gali būti koks tik panorėsite.

Balkonų apdaila - ką reikia žinoti prieš įsirengiant?

Balkonas. Tai vieta, kuri nepasako nieko, arba pasako labai daug. Vieniems tai tiesiog siaura patalpa, kurioje puikiai telpa visi kibirai, o kitiems tai vieta, skirta pabėgimui nuo virtuvės reikalų ir prisikaupusių rūpesčių. Bent jau mums atrodo, jog tai patalpa, kuri turėtų būti įrengta ir sutvarkyta taip, kad joje šiltuoju sezonu praleistume ne mažą laiko dalį. Šiame straipsnyje aptarsime, kokia turėtų būti balkonų apdaila, kaip teisingai pasirinkti sienų ir grindų dekorą bei, žinoma, primėtysime stulbinamų interjero nuotraukų.

Balkono interjero idėjos. Profesionalų patarimai

Daugiabučio gyventojai dažnai skundžiasi maža erdve ir ankštomis patalpomis, tačiau niekam neateina į galvą, kad ją galima padidinti, įrengus dar vieną kambarį tiesiog balkone. Taip atsitiko, kad bėgant metams balkonai dažniausiai tarnavo kaip nereikalingų daiktų sandėliai, tačiau šiuolaikiniame pasaulyje viskas yra kitaip. Remontai ir pertvarkymai palietė ne tik namų kambarius, bet pasiekė ir, iš pirmo žvilgsnio, negyvenamas patalpas, tokias kaip balkonas.