fbpx

Dizaino paslaugos

Plytelių salonas – „Apdailos namai“ savo klientams siūlo išskirtinę paslaugą – profesionalias interjero dizaino konsultacijas bei plytelių dizaino projektus.

Užsisakius plyteles mūsų salone – plytelių dizaino parinkimas Jums nieko nekainuos!

Profesionalūs interjero dizaineriai pasiūlys įvairius plytelių išdėstymo variantus, tiksliai paskaičiuos reikiamus plytelių kiekius bei patars projektuojant vonios ar kitų kambarių erdves. Patarimų sulauksite ne tik dizaino, bet ir techniniais interjero klausimais.

Kaip vyksta dizaino paslaugų procesas? Spausk čia.
  1. Jūs išsimatuojate savo vonios kambarį ir patalpos brėžinį su matmenimis pateikiate mums el.paštu dizainas@apdailosnamai.lt arba atvykę į mūsų saloną Žirmūnų g. 70, Vilniuje.
  2. Mes kartu su Jumis išsiaiškiname Jūsų poreikius ir parenkame galimus plytelių derinius.
  3. Pasirašius dizaino paslaugų sutartį*, mes kaip galima greičiau paruošiame Jūsų vonios kambario 3D vizualizacijas.
  4. Jums patvirtinus projekto viziją, paruošiame tikslias plytelių išklotines klijavimui, suskaičiuojame reikiamus kiekius ir pateikiame Jums plytelių projekto sąmatą.
  5. Užsakius plyteles, laukiame darbų pabaigos bei įkurtuvių nuotraukų!

*Dizaino paslaugų sutartis – oficialus dokumentas įrodantis abiejų šalių susitarimą rengti vieno ar kelių vonios kambarių plytelių projektą. Pasirašant dizaino paslaugų sutartį mokamas 75 eurų avansas vienam vonios kambariui, kuris vėliau užsakant plyteles laikomas daliniu mokėjimu už plyteles. Dizaino paslaugų sutartis užtikrina, kad klientams, perkantiems plyteles mūsų salone, dizaino paslauga yra nemokama. Jeigu plytelės neužsakomos per 3 mėnesius, avansas nėra grąžinamas.

Kilus klausimams, drąsiai kreipkitės į mus telefonu +370 644 03 644. Lauksime Jūsų laiškų bei skambučių!

Mūsų projektai