fbpx

Koridoriaus interjeras

Koridoriaus interjero bute idėjos. Pataria ekspertai

Manau sutiksite, jog koridoriaus erdvė namuose dažniausiai būna įrengta labai paprastai arba išvis užmiršta. Praleidžiame valandų valandas, dienų dienas planuodami ir derindami virtuvės, vonios, svetainės ir kitus kambarius, bet erdvę, kuri dažniausiai mus pasitinka pirmoji, - pamirštame, tarsi ji neegzistuotų. Koridorius bute mus visada pasitiks pirmasis ir išlydės paskutinis. Tai erdvė, kuri išskėstomis rankomis pasitinka mūsų įvairias nuotaikas, o kadangi mus supanti aplinka daro tiesioginę įtaką emocinei būsenai, tai labai svarbu tik įžengus patekti į estetišką, malonią ir harmoningą aplinką. Labai svarbu, kad ji nebūtų nuobodi, perkrauta ir juolab - netvarkinga. Šiame straipsnyje pateiksime skirtingas interjerų idėjas ir patarsime, kaip susikurti įdomų ir traukiantį žvilgsnį koridoriaus interjerą savo nedideliame bute.

Namų prieškambario interjero idėjos. Ekspertų patarimai

Labiausiai apleista namo vieta - prieškambaris, todėl norime Jums padėti atkurti šią aplinką, pasidalindami idėjomis. Šie patarimai jums padės kuo geriau išnaudoti šią erdvę ir užtikrinti, kad prieškambario interjeras puikiai derėtų su bendra Jūsų namų atmosfera.

Koridoriaus interjero idėjos. Profesionalai pataria

Koridoriaus interjeras dažnai būna pamirštamas arba jam skiriama mažai dėmesio. Tačiau be reikalo! Juk koridorius yra vieta, į kurią įžengus ir prasideda Jūsų namai. Kaip sakoma: „sutinka pagal išvaizdą, palydi pagal protą“, būtent šis posakis puikiai galioja ir koridoriaus erdvei. Sumaniai išnaudojus šią erdvę, net ir mažas siauras koridorius, gali virsti jaukia erdve, kurioje malonu būti. Būtent koridoriaus interjeras harmoningai papildo pasirinktą interjero stilių įrenginėjant kitus kambarius.