fbpx

Kiti patarimai

Modernūs namų fasadai: idėjos ir profesionalų patarimai.

Architektūra yra menas, o ji keičiasi kartu su skriejančiu laiku. Tikime, kad važiuodami pro kaiminystėje pastatytus namus pastebite, kad vieni yra panašūs, o kiti skiriasi savo dizainais. Stilių ir fasadų apdailą įtakoja vietos demografijos pokyčiai, besikeičiantys statybos metodai, bei, žinoma, medžiagų technologijų pažangos ir visuomenės poreikių tendencijos. Modernūs namų fasadai šiais laikais yra vieni populiariausių, lyginant su kitais stiliais. Žinoma, sunku tiksliai nustatyti, koks yra šių metų stilius, nes dizaino ir meno tendencijos nuolat keičiasi, tačiau tikrai galime teigti, jog modernumas laikosi top'ų viršūnėse. 

Virtuvės plytelių dekoras stilingam būstui. Kaip išsirinkti?

Kadaise visos virtuvės atrodė daugmaž vienodai. Baldai klasikinių spalvų, nuobodžios plytelės, o svarbiausia - mažai kas derinta ir suderinta tarpusavje. Džiaugiamės, jog laikai pasikeitę ir dabar galima rasti įvairiausių įdomių ir modernių alternatyvų. Sutiksite, jog visi namai ir pati virtuvė dažnu atveju atspindi mus pačius. Juose gera būti, kurti, gaminti, valgyti ir mėgautis. Virtuvės plytelių dekoras dėl savo nedidelės zonos nereikalauja nei milžiniškų pastangų, nei labai didelių išlaidų. O sukurtas rezultatas gerai matomas ir sukuria išties didelį įspūdį. Straipsnyje aptarsime šių dienų aktualias virtuvės plytelių idėjas, kurios atrodo estetiškai, praktiškai ir skoningai.

Vonios kambario spalvos, kurios išliks amžinai stilingos

Vonios kambarys labiausiai iš visų kitų kambarių reikalauja itin kruopštaus išplanavimo. Funkcionalumas čia atlieka labai svarbų vaidmenį. O jeigu kambarys nedidelis, tai tampa vienu pagrindinių kriterijų. Kas be ko, prie viso išplanavimo koja kojon žengia ir pats interjeras, kuris gali arba sugadinti visą vaizdą, arba priešingai - padaryti jį beprotiškai stilingu. Labai svarbu kokios bus vonios kambario spalvos, nes tai tiesiogiai įtakoja kokią nuotaiką norite sukurti. Dar prieš kelis metus vonios interjere stipriai dominavo visos pastelinės, lengvos ir šviesios spalvos. Šių dienų tendencijos kalba ką kitą. Vis labiau išdrįstama žaisti su spalvomis, įvairiomis tekstūromis, sukurti ką nors netikėto ir ekstravagantiško bei į kambarį įnešti daugiau namų šeimininkų charakterio. Būtent, kaip pasirinkti vonios kambario spalvą ir kas dominuoja šiomis dienomis mes straipsnyje ir aptarsime.

Virtuvės dekoravimo idėjos šventėms ir ne tik

Sutiksite, jog virtuvės jaukumas kuriamas naudojant atskirus daiktus, dekoracijas ir elementus. Visi jie suteikia ne tik didelio patogumo, bet ir daug žavesio. Kai virtuvė pilnai įrengta baldais, laikas pradėti ją dekoruoti įvairiais dekoravimo elementais. Virtuvės dekoravimas gali tapti maloniu procesu, čia svarbiausia neskubėti, atsakingai derinti ir vadovautis savo intuicija, nes kartais net didieji interjero žurnalai nesuteiks Jūsų virtuvei to, ką gali sukurti pati namų šeimininkė. Šiais laikais galima rasti pačių įvairiausių dekoravimo elementų, kurie į namus įneš įvairovės ir gyvybės. Galima dekoruoti tiek sienas, tiek grindis, jau nekalbant apie lentynas ir patį stalą. Dėl to labai svarbu susirinkti kuo daugiau idėjų, kurios gali netikėtai pasėti mintį, kurią užsimanysite įgyvendinti. 

Plytelių klijavimas ant šildomų grindų - ką būtina žinoti?

Vis dažniau namuose ir butuose pasirenkama įrenginėti grindinį šildymą. Nekyla klausimų, kodėl toks sprendimas vis labiau populiarėja naujakurių tarpe. Tai tikrai racionalus ir ekologiškas pasirinkimas bet kuriems namams. Grindinis šildymas gali suteikti estetikos įspūdį kiekvieniems namams, tačiau nuspręsti, kokią grindų dangą pasirinkti, gali būti sudėtinga. Geriausias būdas apsispręsti - pagalvoti apie kambario, kuriame bus klojama grindų danga, paskirtį. Pavyzdžiui, vonios kambario grindys sušlampa, o tambūro zona ir koridoriai dažnai būna nešvarūs, dėl iš lauko atnešamų dulkių ar purvo, ypač reikia atsižvelgti į augintinius, kurie pasivaikščiojimus lauke mėgsta praleisti aktyviai. Taigi, kokią dangą kloti ant šildomų grindų? Straipsnyje aptarsime, kokios grindų dangos šildomai grindinei sistemai yra patogiausios ir naudingiausios.

Virtuvės stalviršiai iš plytelių užtikrins ilgaamžiškumą

Tikrai sutiksite, jog stalviršis yra viena svarbiausių interjero apdailos medžiagų visoje virtuvėje. Aktualu ir tai, kad stalviršio dizainas derėtų prie bendro virtuvės interjero ir šioje zonoje naudojamų baldų visumos. Jeigu stalviršis kokybiškas ir tinkamai parinktas, jis bus ne tik visos virtuvės puošmena, tačiau ir palengvins kasdienę buitį. Virtuvės stalviršiai turėtų būti funkcionalūs ir ilgaamžiai, būtent tai pakalbėsime šiame straipsnyje. Aptarsime ir tokius stalviršius, kurie populiarūs šiuo metu arba rečiau naudojamus stalviršius iš plytelių

Kokias plyteles rinktis voniai? Atsako plytelių ekspertai

Vienas iš sudėtingiausių klausimų naujakuriams arba darantiems remontą yra - kokias plyteles rinktis vonios kambariui. Jeigu norisi standarto, paprastai, pigiai ir greitai, tai klausimų su tuo gali ir nekilti. Bet jei norisi vonios kambarį paversti nors truputį įdomesniu, kitokiu, savitu, šiuolaikišku, tai su šia tema tikrai teks šiek tiek padirbėti. Nesunkiai, smagiai, nes kurti juk visada įdomu, bet nepamirštant, jog tai - taip pat ir atsakinga bei laiko reikalaujanti užduotis. Norite sužinoti daugiau apie tai, kaip pasirinkti plyteles voniai? Skaitykite plačiau.

Kokia spalva dažyti svetainę? Atsako interjero ekspertai

Iš pirmo žvilgsnio svetainės spalvų derinimas bei jų parinkimas atrodo paprastas ir mažai dėmėsio reikalaujantis dalykas. Bet tie, kurie su tuo jau yra susidūrę, taip pat ir mes iš savo ilgametės patirties galime drąsiai teigti, kad tai nemažai dėmėsio, kartais ir vargo bei kantrybės reikalaujantis reikalas, o klausimas „kokia spalva dažyti svetainę?“ nėra taip ir lengvai atsakomas. Vos ne kas penktas žmogus įsirenginėdamas savo namus ir rinkdamasis tinkamas sienų spalvas jas perdažo, nes pasirinkta spalva paletėje atrodo kitaip nei realybėje. Norint, kad svetainė atrodytų išties puikiai, reikia gerai apgalvoti kiekvieną jos etapą - nuo tinkamai parinktos svetainės sienų spalvos, baldų stiliaus, apšvietimo iki dekoracijų parinkimo.

Baltas interjeras. Idėjos ir patarimai

Dėl skonio nesiginčijama, bet yra viena bendra taisyklė, kurios tikrai neverta pamiršti - namai turi būti jaukūs, teikti malonius jausmus ir į juos turi būti gera sugrįžti. Vieniems patinka šviesus interjeras, kiti dievina tamsų, treti visokį. Vieni myli baltą interjerą, kiti jo nesupranta. Bet sutiksite, bet kuriuo atveju, tai labai universali spalva, kuri tiks visuose interjeruose, visuose namuose ir visuomet visur atrodys stilingai. Todėl šiandieninė mūsų tema – baltas interjeras ir norime su jumis pasidalinti idėjomis, kaip išskirti ir pabrėžti balto interjero privalumus.

Įstiklinto balkono apdaila - ką reikia žinoti prieš įsirengiant?

Iškilo poreikis įrengti balkoną? Nusprendėte jį įstiklinti ir ieškote informacijos dėl apdailos darbų? Padėsime Jums atsakyti į klausimus, susijusius su įstiklinto balkono apdaila, be to, patarsime, kaip pasirinkti plyteles ir dekoro elementus. Pačios pagrindinės įstiklinto balkono funkcijos yra tokios, kad toks balkonas geriau izoliuoja šilumą namuose, stiklas apsaugo nuo oro sąlygų, tokių kaip krituliai, sniegas ir vėjas. Taip pat toks balkonas gali padidinti namų erdvę bei suteikia daugiau privatumo nuo nepageidaujamų akių. O kur dar mažesni privalumai, kurie kartais gali pralenkti net didžiuosius - įstiklintuose balkonuose patogiau migdyti kūdikius, galima džiauti skalbinius lauke nesibaiminant netikėtai užklupusio lietaus. Taip pat tokiuose balkonuose galima garsiau kalbėtis, nes stiklas yra puiki garso izoliacija. Tai pats geriausias variantas, jei norit susikurti savo privačią poilsio oazę į kurią pabėgus su rytiniu kavos puodeliu galima bus stebėti aplinką su daugiau privatumo.

Terasa balkone: kaip įsirengti?

Ar kada susimąstėte, kuo skiriasi terasa nuo balkono? Tikriausiai ne vienam iš mūsų yra kilęs toks klausimas, o jeigu reikėtų tai paaiškinti pagal visus teisės reglamentus, būtų ne taip jau ir lengva. Balkonas yra erdvė, kuri prieinama tik iš namo pastato vidaus. Balkonas turi aikšelę su aptvaru, kuri užtikriną žmonių apsaugą ir  yra pritvirtinta prie sienoje laikančiųjų konstrukcijų. Terasa yra didesnė atvira aikštelė, kuri yra šalia pastato ir gali būti prieinama tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Balkonai ir terasos turi savų privalumų ir skirtumų. Esminiai skirtumai yra tokie, kad balkonas yra mažesnė erdvė, dažnai ji būna uždara ir yra pritvirtinta prie namo sienos. Į balkoną galima patekti tik iš tam tikro kambario. Terasa gali talpinti daugiau žmonių, ji yra universalesnė, nes gali turėti tiek poilsio, tiek valgomąją zoną. Nors terasos dažniausiai būna įrengtos ant žemės, bet jos gali būti įrenginėjamos ne tik pirmuose aukštuose, bet ir ant stogų.

Šviesus svetainės interjeras

Jeigu pasirinkote savo namuose kurti šviesų arba baltą interjerą, mes džiaugiamės už Jus, nes taip pat esame tokio interjero šalininkai. Šviesus svetainės interjeras neabejotinai sukurs estetikos, jaukumo ir romantikos jausmus. Šviesūs atspalviai simbolizuoja tvarką ir harmoniją, taip pat saugumo ir ramybės jausmą. Namuose visada ieškome jaukumo, siekiame sukurti erdvę, kuri būtų lyg atskira dalis nuo viso likusio pasaulio. Labai svarbu pasirinkti spalvas, kurios ramintų, skatintų atsipalaiduoti, įkvėptų ir leistų būti savimi. O šviesios spalvos kaip tik pasižymi šiomis savybėmis. Spalvų pasirinkimas lemia mūsų nuotaiką ir savijautą. Šviesus interjeras tinka bet kuriuose namuose, jis optiškai padidina erdvę, suteikia jai daugiau gaivumo ir šviežumo. Toks jausmas, lyg namai būtų visada išvėdinti ir prisigėrę šviežio miško oro. Nuostabu, tiesa?

Kaip valyti vonios plyteles jų nepažeidžiant?

Švara namuose neatsiejama kasdienybė nuo kurios tiesiog neįmanoma pabėgti. Nors šiais laikais galima rasti valymo būdų, kurie atliekami robotų pagalba, bet sutiksite, kad niekas nesutvarkys ir neišvalys namų taip, kaip atsakinga žmogaus ranka. Atrodo, jog tikrai žinome kaip valyti vonios plyteles, bet ar iš tikro žinome kokios priemonės tinka ir kokios griežtai ne? Klasikinius būdus tokius, kaip tiesiog nuvalyti plyteles šlapiu vandeniu žinome visi, bet visos plytelės yra skirtingos savo dizainu ir paviršiumi, o tai jau reikalauja atidesnės priežiūros. Straipsnyje detaliai aptarsime, kaip valyti plyteles vonioje, nes yra įvairiausių metodų, o tinkama priežiūra padeda išlaikyti plytelių ilgaamžiškumą.

Namų fasado idėjos

Šiandien rinkoje galima rasti labai platų fasado apdailos medžiagų pasirinkimą, leidžiantį sukurti patikimus ir tikrai gražius fasadus. Prieš nuspręsdami, koks bus namo fasadas, turėtumėte atkreipti dėmesį į  apdailos medžiagų savybes ir nuspręsti, kokį fasado dizainą galiausiai norite pasirinkti.  Namo fasadų apdailos medžiagų pasirinkimas nėra lengvas procesas, nes kiekviena medžiaga turi savo privalumų ir trūkumų. Todėl šiame straipsnyje aptarsime kiekvienos iš jų savybes, apžvelgsime ir kiekvienos apdailos medžiagos tinkamumą nuosavam namui bei pateiksime namų fasadų nuotraukas.

Balkono įrengimo gidas

Balkono įrengimas nėra sudėtingas, tačiau pradedant darbus būtina atsižvelgti į visas jo išplanavimo ypatumus. Atviras balkonas neapsaugotas nuo oro sąlygų, o žiemą praktiškai nenaudojamas. Renkantis jo apdailą, pirmenybę turėtumėte teikti drėgmei ir šalčiui atsparioms medžiagoms. Reikia gerai apgalvoti, kokie baldai ne tik gerai atrodys, bet ir ištvers liūtį. Bet jei pasirūpinsite tinkamu balkono įrengimo dizainu, jis gali tapti mėgstamiausia jūsų poilsio vieta. Arbatos ar kavos gėrimas, įdomios knygos skaitymas ar vaizdas pro langą – tokios ramybės akimirkos mūsų laikais yra ypač vertingos. O sodas balkone savo ryškiomis spalvomis dar labiau džiugins akį. Todėl šiame straipsnyje aptarsime pagrindinius aspektus, kaip sukurti jaukią poilsio vietą išnaudojus balkono zoną ir pasidalinsime balkono įrengimo idėjomis.

Idėjos geltonai spalvai interjere

Neretai pasitaiko, kad taip stipriai prisijaukinam ir įsimylim kokią nors vieną spalvą, jog gražiai įsikabinę jai į parankę kartu keliaujam per gyvenimą jos taip ir nepaleisdami. Renkamės vienodo atspalvio drabužius, indus, aksesuarus, plyteles ir dekoracijas. Puošiam namus tos spalvos akcentais ir raštais, kolekcionuojam vienodo atspalvio lėkštes ir gėlių vazonus. Ne paslaptis, kad spalvos interjere stipriai veikia mūsų nuotaikas ir emocijas, jos mus ramina arba suteikia energijos. Šįkart nudžiuginsime geltonos spalvos mylėtojus ir pateiksime idėjas, kaip geltona spalva interjere gali suteikti daug šilumos ir gyvasties.

Kokias plyteles rinktis mažai voniai?

Įsirenginėti vonios kambarį didelis malonumas, nes čia galima improvizuoti tiek, kiek širdis geidžia. Dažnai vonios kambariai būna kiek kitokie, nei bendras namų interjeras, lyg atskira oazė, kur tik įžengus norisi sulaikyti kvėpavimą. Svarbu nepamiršti, kad maži vonios kambariai, kurie turi vos 3 ar 5 kv. metrus, savo erdve nenusileidžia dideliems vonios kambariams. Jeigu įsirenginėjant namus kyla klausimas „kokias plyteles rinktis mažai voniai?" - mes tuoj į jį atsakysime ir pabersime vertingų patarimų.

Profesionalios lauko virtuvės idėjos

Jeigu turite sodą, kiemą arba didesnę terasą ir dažniau kepate maistą ant griliaus, nei keptuvėje ar orkaitėje, taip pat šiltuoju sezonu dažniau laiko praleidžiate lauke, nei namie - Jums tikrai patiks mūsų lauko virtuvės idėjos. Juk tikra svajonė gaminti vakarienę lauke šviečiant saulei šalia baseino. Įsirengti lauko virtuvę nėra labai paprasta, bet taip pat nėra ir sudėtinga, svarbu žinoti bent jau pagrindinius niuansus, tam, kad tokia erdvė būtų ne tik patraukli, bet ir patogi bei praktiška. Straipsnyje pateiksime lauko virtuvės idėjas, patarsime, į ka reikia atkreipti dėmesį ir kokių klaidų nedaryti.

Skandinaviško stiliaus virtuvės idėjos

Minimalizmas, šviesa, natūralumas - tai vieni pagrindinių skandinaviško stiliaus bruožų, kuriems vis sunkiau atsispirti. Tai matosi iš jau top'us skinančio šio stiliaus paklausos. Tikrai nebestebina, kodėl skandinaviškas stilius taip pavergia visų širdis. Čia susipina elegancija, paprastumas ir natūralumas. Interjeras tiesiog skamba grožiu, nes geras skandinaviškas dizainas visada džiugina akį. Skandinaviškas stilius, kuris atsirado sunkiomis šiaurinėmis sąlygomis, reikalavo minimalizmo, efektyvumo, funkcionalumo ir elegancijos. Šiame įraše trumpai apžvelgsime ir aptarsime skandinaviško stiliaus virtuvę.

Grindų plytelių pasirinkimas: svarbiausi kriterijai

Kasdien į lentynas nugula vis daugiau prekių, vis daugiau laiko užtrunkam rinkdamiesi, pasiūla didėja nespėjus sumirksėti. Atsiranda vis daugiau tiekėjų ir skirtingų prekių rūšių. Su grindų plytelėmis lygiai tas pats. Didelis plytelių pasirinkimas leidžia išsirinkti tai, ko tikrai norisi, bet kaip nepasiklysti tarp tokios gausos? Dažniausiai grindų plyteles renkamės pagal spalvą, raštą ar kitus vizualinius dalykus, bet ar žinome pagrindinius techninius plytelių parametrus, kuriais lygiai taip pat svarbu vadovautis? Kad pasirinkimai netaptų tik patinka/nepatinka lygmenyje, papasakosime į kokius kokybinius parametrus reiktų atkreipti dėmesį norint išsirinkti tinkamas plyteles.

Vonios kambarys palėpėje - ką turiu žinoti?

Kiekvieno žmogaus siekiamybė yra jaukūs ir komfortiški namai, nepaisant kur jis gyvena ir koks interjero stilius dominuoja. Vienas patalpas įrengti lengviau, kitas šiek kiek sudėtingiau. Vienus namus statome nuo nulio - kitus renovuojame. Jeigu namuose turite palėpę arba dar tik ketinate tokią turėti, susidursite su tam tikrais klausimais, kuriuos reikia apgalvoti iš anksto, pavyzdžiui - vonios kambarys palėpėje. Deja čia standartiniai išplanavimai ir sprendimai ne visada tinka. Palėpė jau seniai nebėra tik vieta daiktams laikyti. Šiais laikais čia vyksta lygiai toks pats gyvenimas, kaip ir kituose namų kambariuose. O pasitelkus fantaziją galima sukurti neįtikėtinai stilingą interjerą ir erdvę paversti funkcionalia ir praktiška. Norite įsirengti vonios kambarį palėpėje? Žinoma, kodėl gi ne! Įdomu, gražu, praktiška ir originalu. Įrenginėti vonią palėpėje gal tapti labai įdomiu procesu, nes galutinis rezultatas dažnai pranoksta lūkesčius.

Kaip atrodo 3D grindys vonioje?

Juk ne viskas interjere visada turi būti lygu ir tobulai vientisa. O gal norisi šiek tiek įdomesnio prieskonio, įvairovės, formų, geometrijų, iškilimų? Šiais laikais su naujausiomis technologijomis galima sukurti labai dinamiškus sprendimus. Kaskart medžiagos tampa vis įvairesnės, įdomesnių formų ir raštų, o tai leidžia kurti interjerą pagal žmogaus gyvenimo būdą, jo poreikius ir estetikos suvokimą. Vonios kambarys ne išimtis. Nors su juo dar ne visi išdrįsta eksperimentuoti, bet pasitelkus fantaziją ir kūrybą vonios kambarys gali nepaskęsti bendroje visumoje, o priešingai - tapti akcentu. Su 3D sienų plytelėmis, kaip ir aišku, jų daugiau galima išvysti interjerų kataloguose, nors, žinoma, mes taip pat pateiksime keletą jų pavydžių. Bet ar teko pagalvoti, kaip galėtų atrodyti 3D grindys vonioje? Jeigu ne, mes čia tam ir esame - pažersime Jums patarimų ir idėjų.

Kaip atrodo retro stiliaus virtuvė? Nuotraukų galerija

Į žodį retro sutelpa labai daug reikšmių, vaizdų, jausmų ir detalių. Trumpai tariant, tai - grįžimas atgal. Retro - tai atgal į praeitį orientuotas stilius. Kai viskas kas iš praeities sugrįžta į dabartį, kai seni ir pasenę dalykai tampa naujai prikelti. Į šį stilių galima sutalpinti viską, ką tik norime, nuo mados, dekoro, muzikos iki interjero. Kalbant apie šį stilių, neriame į 6-7-8-ojo dešimtmečius, kur visi daiktai kelia sentimentus ir turi istorinį žavesį. Kalbant apie interjerą, tai nebūtinai turi būti labai seni ir antikvariniai baldai, tai gali būti tą laikmetį iliustruojantys daiktai ir baldai, spalvos ir raštai, kurie dabartiniame pasaulyje sukuria gilios istorijos prieskonį, bet yra nauji ir šiuolaikiški.

Ką reikia žinoti renkantis virtuvės grindų plyteles?

Renkantis virtuvės grindų plyteles svarbu apžvelgti svarbiausius kriterijus, kurie apima funkcionalumą, vizualinį vaizdą bei pačią stilistiką. Nesvarbu, ar įsirenginėjat namus, ar juos tik atsinaujinate, bet dar prieš pradedant derinti visus darbus, visada pravartu sau atsakyti į tam tikrus klausimus, kurie visą interjero kūrimo procesą padarys sklandesnį ir greitesnį. Atsakykite - kokia konkreti virtuvės funkcija pas Jus namuose? Ar ji tik trumpoms ir greitoms šeimos vakarienėms, ar ilgiems maisto gaminimo ritualams, kuomet skonio šventę dažnai kuriate ne tik sau, bet ir draugams? Nuo to, kaip dažnai ir ilgai užsibūnate virtuvėje, priklausys kiek daug drėgmės ir veiksmo bus joje.

Idėjos terasos sienoms

Tik sušilus orams, didžiąją laisvo laiko dalį leidžiame gamtoje, parkuose arba savo terasose. Jeigu turite savo terasą ir norite ją paversti atpalaiduojančia SPA oaze, kur tik įėjus pasimirštų visi dienos rūpesčiai, kur sustotų laikas, o aplinkinis pasaulis tiesiog išnyktų? Visą tai įmanoma, jeigu į terasos įrengimą žiūrėsime profesionaliai bei šiuolaikiškai. O tai reiškia, kad prieš įrenginėjant terasą, reikia viską apmąstyti nuosekliai, reikia investuoti į profesionalias įrengimui skirtas medžiagas, nepamirštant net ir pačių mažiausių detalių.

Laiptai namų interjere

Laiptai. Tikriausiai visi žinome kokią funkciją jie atlieka kiekvienuose namuose. Tačiau šiais laikais laiptai namuose atlieka ne tik pagrindinę, bet ir estetinę funkciją. Viskas priklauso nuo to, koks interjeras kuriamas visame name, tuomet jau planavimo etape pasirenkami ir laiptų projektavimo sprendimai. Laiptai namuose gali tapti originaliai išreikšta, kartais ir unikalia namų detale bendroje dizaino koncepcijoje. Šiais laikais dizaineriai gali sukurti neįtikėtino grožio šedevrus, nes techninės galimybės yra be galo patobulėjusios ir pažengusios į priekį. Laiptų apdailos medžiagos, spalvos ir visą kitą gali būti pasirinkta pagal skirtingus individualius norus. Klasikiniame interjere tobulai tiks medinių laiptų dizainas, moderniame puikiai atrodys ir metalas, o laiptų plytelės tiks beveik kiekviename interjere.

Buto balkono interjero idėjos. Ekspertų patarimai

Norisi gyventi arčiau gamtos? Balkonas yra ta vieta, kur galima įsinešti gabalėlį gamtos į savo namus ir ja mėgautis visus metus. Net ir mažuose buto balkonuose galima susikurti sau tinkantį ir patinkantį jaukų kampelį, kuris primins Viduržemio pakrančių atostogų terasas, kuriose visada taip gera sustoti ir pasimėgauti. Buto balkono interjeras reikalauja kruopštaus išankstinio planavimo, nes čia labai svarbu tinkamai išnaudoti erdvę. Renkantis baldus balkone svarbiausiu aspektu tampa ne tik norimo stiliaus kūrimas, bet ir baldų dydžiai bei jų išmatavimai. Balkone labai svarbu susikurti tokią erdvę, kuri pilnai atitiktų žmogaus požiūrį ir poreikius. Kas sakė, jog balkonai negali tapti sodu, darbo vieta, miegamuoju ar net vaikų žaidimo zona?  Kadangi visos idėjos šiais laikais yra įgyvendinamos, tad balkonų interjeras gali būti koks tik panorėsite.

Jungtos svetainės ir virtuvės interjero idėjos

Svetainės su virtuve interjeras – šiais laikais gana dažnas namų įrengimo sprendimas. Tai atspindi atvirumo, pilno šviesos ir oro, erdvių, maksimalaus komforto troškimą. Erdvus svetainės ir virtuvės kambarys leidžia įgyvendinti drąsiausias svajones, neįprastas idėjas. O studijos tipo apartamentuose virtuvė ir svetainė viename kartais yra vienintelė išeitis. Noriai šalina storas pertvaras ir nedidelio būsto savininkai. Toks žingsnis leidžia vizualiai padidinti turimą plotą, padaryti modernesnį svetainės išdėstymą. Šiame straipsnyje apžvelgsime svetainės ir virtuvės interjero ypatumus, aptarsime tokio išplanavimo niuansus, spalvų ir baldų pasirinkimą.

Kaimo sodybos interjero idėjos

Tikriausiai daugeliui kaimo sodybos interjeras asocijuojasi su vaikyste arba bent jau ramiu ir jaukiu poilsiu gamtoje. Net pats šių žodžių junginys traukia šiluma, komfortu ir spragsinčiomis malkomis krosnyje, šalia kurios malonu ramiai ir tyliai praleisti vakarą. Priemiesčio nekilnojamojo turto savininkams nebus sunku sukurti kaimo sodybos stiliaus namo vidaus apdailą. Tokia apdaila panaši į grįžimą prie šaknų, prie liaudies kultūros ištakų. Gal todėl kaimo sodybos interjeras suteikia tokį ramybės pojūtį, kuris sutinkamas tik vaikystėje. Šiame straipsnyje aptarsime medinių pastatų privalumus ir trūkumus, pakalbėsime ir apie kaimo sodybos stilistikas ir autentišką vidaus interjerą.

Vonios grindų įrengimas: kokią dangą rinktis?

Jei įsirenginėjate naujus namus ar nusprendėte atnaujinti senąją grindų dangą, tikriausiai iškilo arba dar iškils klausimas - kokią grindų dangą vonios kambariui pasirinkti? Kokia apdailos medžiaga tinkamiausia vonios grindims? Interjeras vonios kambaryje išties atsakingas ir kruopštus dalykas, o pasiūla  išties labai didelė, tad tiesiogine ta žodžio prasme akys gali pasimesti gausoje. Kiekvienas gamintojas turi stipriąsias ir silpnąsias savo produkto puses, tačiau kaip nepasimesti ir išsirinkti nebrangią, patvarią ir gražią apdailos medžiagą, kuri tarnautų ilgus metus? Šiame straipsnyje aptarsime, kokios šiai dienai dažniausiai naudojamos grindų dangos vonios kambariuose, taip pat pakalbėsime apie kiekvienos rūšies dangų privalumus ir trūkumus.