fbpx

Kiti patarimai

Koridoriaus sienų idėjos. Ekspertų patarimai.

Nors gal ir keista suvokti, bet koridoriuje praleidžiame labai daug laiko. Nors tai erdvė, kurioje ilgai neužsibūnam, čia negeriam kavos ir neskaitom knygų, bet ji tampa svarbiausia jungtimi norint pereiti iš vieno kambario į kitą. O tai per dieną darome tikrai daugybę kartų. Vienuose namuose koridorius vos pastebimas ir sujungtas kartu su prieškambariu, pas kitus, tai lyg atskira atoki patalpa su nemaža kvadratūra. Tiek koridoriaus sienos, tiek grindys ir visi jame esantys baldai atlieka svarbią reikšmę bendrame namų interjero kontekste. Koridoriaus sienos gali būti tokios pačios, kaip svetainėje ar kituose kambariuose, arba jos gali būti kiek kitokios, išskirtinės ir įdomesnės.

Sienų plytelės interjere: kur jos tinka?

Įprastai mes galvojame, kad sienų plytelės yra skirtos tik vonios kambariui, arba kitoms drėgnoms patalpoms, kaip, pavyzdžiui, skalbimo erdvė. Tačiau ne kiekvienas žino, kad tas pačias sienų plyteles galima panaudoti ir kitose namų erdvėse. Šiame straipsnyje pristatysime jums kitus galimus sieninių plytelių panaudojimo variantus. 

Modernaus buto interjero idėjos

Per daugelį metų yra aptarta daugybė skirtingų interjero dizaino stilių. Viskas prasidėjo nuo klasikos ir tradicijų, vėliau įsitraukė kaimo gyvenimo būdas, palengva vystėsi Viktorijos laikų vidurio modernas, taip pat japoniško ir skandinaviško dizaino interjero stilių visuma. Laikui bėgant, žmonijai einant į priekį ir keičiantis technologijomis, keitėsi interjero tendencijos bei išaugo poreikis į namus įtraukti modernesnius interjero dizaino elementus. Taip yra todėl, jog kiekvienas nori, kad jų namų dekoras ne tik atspindėtų asmeninį skonį, bet ir pagerintų buitinį funkcionalumą. Taip modernus butas tampa neatsiejama kasdienybės dalis. Straipsnyje aptarsime novatoriškas modernaus interjero dizaino tendencijas, paprastai vadinamas moderniu interjero dizainu.

Skandinaviško stiliaus vonios interjero idėjos

Vonios kambarys yra ta vieta, kuri dažnu atveju būna tamsiausia ir niūriausia. Nuo senų laikų vonia būdavo be langų, nedidelė ir ankšta. Šiais laikais įpročiai keičiasi, voniai skiriama vis daugiau dėmesio, vietos ir erdvės. Viskas priklauso nuo kitų kambarių išplanavimo ir namo galimybių, atsitinka ir taip, kad net labai norint, vonios kambario nepavyksta padaryti didelio ir itin šviesaus. Dėl šios priežasties įrenginėjant nedidelio vonios kambario interjerą labai svarbu viso kambario per daug nenutamsinti, interjerą rinktis šviesų, nes jis vizualiai didina erdvę ir suteikia gaivumo jausmą. Skandinaviškas vonios interjeras yra puikus pasirinkimas, jeigu norisi erdvę paversti jaukia. Tinkamai parinktos detalės ir akcentai vonios kambarį pavers išskirtiniu, taip pat atspindės buto šeimininkų charakterį bei poreikius.

Virtuvės plytelių idėjos. Profesionalų patarimai jaukiems namams

Visi siekiame, jog mūsų virtuvė atrodytų gražiai ir stilingai. Strateguojame apie virtuvės apdailą, kad ji atitiktų bendrą namų stilistiką, tarpusavyje deriname datales ir atidžiai renkamės spalvas. Dažnas žmogus sau užduoda klausimą, kokias plyteles rinktis virtuvei. Tai vieta, kuri matosi ryškiausiai. Virtuvės plytelių dizainas daro įtaką visai virtuvės stilistikai, nes pakeitus plytelės spalvą ar dydį galima gauti visiškai priešingą variantą. Virtuvės sienų plytelės gali arba susilieti su visa visuma ir nekristi į akis arba priešingai, sukurti tikrai išraiškingą efektą. Visi variantai teisingi ir geri. Išsigryninus savo poreikius su turima pasiūla, kuri šiais laikais išties milžiniška, galima pasiekti bet kokių siekiamų rezultatų.

Klasikinis vonios kambario interjeras

Nuo to, kaip įrengtas vonios kambarys priklausys visa šios patalpos atmosfera. Jeigu kambarys bus estetiškas, viskas gražiai suderinta ir skoninga, tai tokioje erdvėje bus gera ir malonu. Kambarys skatins atsipalaiduoti, nurimti. Jeigu priešingai - vonia bus be temos, per daug marga arba neskoninga, tai tokia erdvė kels ir atitinkamus jausmus. Klasikinis vonios kambario interjeras yra nesenstantis ir laikui nepavaldus interjero stilius. Kuriant klasikinį interjerą, nepaisant tai būtų vonia ar svetainė - galite būti ramūs. Toks interjeras retai pabosta ar pradeda varginti. Klasika visada lieka klasika. Tie, kurie ją myli ir brangina, visada ją vertins ir džiaugsis.

Idėjos baltam vonios kambariui

Nors šiais laikais vonios kambaryje galima sutikti pačių įvairiausių spalvų, dizainų, raštų ir temų, tačiau baltas vonios interjeras vis tiek skina populiarumo viršūnes. Balta spalva - klasika. Ji retai nusibosta, ji netrikdo, neslegia ir svarbiausia - ji tinka prie visko. Puikiai atrodo dramblio kaulo, kreminiai, gelsvi atspalviai. Prie baltos spalvos dera absoliučiai viskas. Tai lyg balta drobė ant kurios galima nutapyti bet kokį norimą paveikslą. Čia vyrauja laisvė kūrybai, reikia tik pasirinkti norimą interjero stilių ir jį sukurti. Daug plėtotis apie baltos spalvos teigiamas savybės turbūt nereikėtų. Baltas interjeras visada suteiks daugiau erdvės, šviežio oro pojūtį, švaros jausmą. Baltas vonios kambarys taip pat lieka vienas populiariausių sprendimų tarp interjero dizainerių, nes ši spalva nekaprizinga, universali, ji atvers daug galimybių kūrybai ir saviraiškai. Taip pat tai saugi spalva, kada norima sukurti subtilų, paprastą baltą vonios kambarį ir lengvą interjerą.

Namų aplinkos interjeras. Patarimai ir idėjų galerija

Rūpintis namų išore yra tiek pat svarbu, kaip ir namų vidumi, tai prilygsta rūpinimuisi savo kūnu ir siela. Svarbu rasti balansą tarp šių dviejų dalykų ir nei vieno neužmiršti. Graži aplinka prie namų kuria tokią pačią nuotaiką, kaip ir stilingas svetainės interjeras. Tai, ką matome pro savo langus mus džiugina ir įkvėpia.

Kaip išsirinkti plyteles dušo kabinai? Atsako plytelių ekspertai

Dušo kabina yra vienas populiariausių pasirinkimų nedidelėse vonios kambario patalpose. Žinoma, jei kambario plotas pakankamas, dažnu atveju išvysite ir šalia jos stovinčią vonią. Pradėjus projektuoti vonios interjerą iškyla daug papildomų klausimų. Kokias plyteles pasirinkti? Į ką reikėtų atsižvelgti renkantis plyteles dušo kabinai? Ar plytelės turi pranašumą prieš dušo kabinos padėklą? Kas atrodo estetiškiau? Kokio formato ir raštų plyteles pasirinkti? 

Raudonos plytos interjere

Šiais laikais interjero dizaineriai siūlo išties labai platų interjero sprendimų pasirinkimą. Raudonos plytos interjere - vienas iš jų. Plyta moderniame interjere asocijuojasi su šimtametėmis tradicijomis ir suteikia gyvenamajai erdvei solidumo bei svorio. Faktas yra tas, kad mūsų šalyje plytų apdaila pradėta naudoti palyginti neseniai, o vakarų šalyse plytų apdaila yra gana dažnas reiškinys.

Kaip atrodo ispaniškas interjeras?

Ispaniškas interjeras - originalus ir ryškus, tuo pačiu elegantiškas ir jaukus. Trumpai tariant, šis interjero stilius yra europietiškas, tačiau turi arabų ir Lotynų Amerikos bruožų. Ši stilistika turi savo ypatybes ir koloritą, kurį žinodami galime tinkamai sukurti gyvenamąją erdvę ir išsaugoti nacionalinį Viduržemio jūros „skonį“. Šiame straipsnyje pasidalinsime idėjomis ir supažindinsime su ispanišku interjeru.

Kaip išvalyti vonios plyteles ir jų tarpus?

Vonios kambario švara šeimininkei yra itin svarbi, ypatingai daug dėmesio dažnai tenka skirti sienų  ir grindų plytelėms. Joms valyti dabar išties netrūksta buitinės chemijos, tačiau, o kodėl kartais nepabandžius ir liaudiškų metodų, be jokios chemijos? Kaip greitai išvalyti plyteles vonioje iki krištolo skaidrumo? Kaip išvalyti vonios plytelių tarpus bei pačias plyteles? Į šiuos klausimą pasistengsime atsakyti šiame straipsnyje. Pasidalinsime patarimais kaip valyti skirtingas plyteles, pradedant blizgiomis ir pabaigiant reljefinėmis. Taip pat papasakosime kokias priemones geriau naudoti, kad valant nepažeisti plytelių paviršiaus.

Plytelių slidumo klasės

Kiekvienas daiktas, kurį įsigyjame vertinamas ne tik pagal savo išvaizdą, bet žinoma ir pagal savo charakteristiką. Plytelių slidumo klasės yra labai vertingas parametras, pagal kurį galima įvertinti plytelių tinkamumą naudojamai erdvei. Jeigu į tai neatsižvelgsime, gali būti, jog daiktas netarnaus ilgai arba dar blogiau, bus tiesiog netinkamas naudojimui. Šiais laikais rinktis plyteles grindims arba sienoms yra tikrai nemenkas iššūkis. Tai gali kelti paniką ir stresą. Nenuostabu. Pasiūloje galima rasti tiek daug įvairių plytelių dydžių, faktūrų, spalvų ir formų, o kur dar visi kiti parametrai apie kuriuos girdite pirmą kartą. Painiava garantuota. Tam į pagalbą atskuba plytelių salonų konsultantai, kurie atsakys į visus rūpimus klausimus tiek telefonu, tiek gyvai. Taip pat naudingi ir visi straipsniai, kuriuose galima rasti informaciją apie plytelių slidumo klases, plytelių dilumo klases ir kitas svarbias charakteristikas. Būtent apie tai šį kartą ir aptarsime.

Modernūs namų fasadai: idėjos ir profesionalų patarimai.

Architektūra yra menas, o ji keičiasi kartu su skriejančiu laiku. Tikime, kad važiuodami pro kaiminystėje pastatytus namus pastebite, kad vieni yra panašūs, o kiti skiriasi savo dizainais. Stilių ir fasadų apdailą įtakoja vietos demografijos pokyčiai, besikeičiantys statybos metodai, bei, žinoma, medžiagų technologijų pažangos ir visuomenės poreikių tendencijos. Modernūs namų fasadai šiais laikais yra vieni populiariausių, lyginant su kitais stiliais. Žinoma, sunku tiksliai nustatyti, koks yra šių metų stilius, nes dizaino ir meno tendencijos nuolat keičiasi, tačiau tikrai galime teigti, jog modernumas laikosi top'ų viršūnėse. 

Virtuvės plytelių dekoras stilingam būstui. Kaip išsirinkti?

Kadaise visos virtuvės atrodė daugmaž vienodai. Baldai klasikinių spalvų, nuobodžios plytelės, o svarbiausia - mažai kas derinta ir suderinta tarpusavje. Džiaugiamės, jog laikai pasikeitę ir dabar galima rasti įvairiausių įdomių ir modernių alternatyvų. Sutiksite, jog visi namai ir pati virtuvė dažnu atveju atspindi mus pačius. Juose gera būti, kurti, gaminti, valgyti ir mėgautis. Virtuvės plytelių dekoras dėl savo nedidelės zonos nereikalauja nei milžiniškų pastangų, nei labai didelių išlaidų. O sukurtas rezultatas gerai matomas ir sukuria išties didelį įspūdį. Straipsnyje aptarsime šių dienų aktualias virtuvės plytelių idėjas, kurios atrodo estetiškai, praktiškai ir skoningai.

Vonios kambario spalvos, kurios išliks amžinai stilingos

Vonios kambarys labiausiai iš visų kitų kambarių reikalauja itin kruopštaus išplanavimo. Funkcionalumas čia atlieka labai svarbų vaidmenį. O jeigu kambarys nedidelis, tai tampa vienu pagrindinių kriterijų. Kas be ko, prie viso išplanavimo koja kojon žengia ir pats interjeras, kuris gali arba sugadinti visą vaizdą, arba priešingai - padaryti jį beprotiškai stilingu. Labai svarbu kokios bus vonios kambario spalvos, nes tai tiesiogiai įtakoja kokią nuotaiką norite sukurti. Dar prieš kelis metus vonios interjere stipriai dominavo visos pastelinės, lengvos ir šviesios spalvos. Šių dienų tendencijos kalba ką kitą. Vis labiau išdrįstama žaisti su spalvomis, įvairiomis tekstūromis, sukurti ką nors netikėto ir ekstravagantiško bei į kambarį įnešti daugiau namų šeimininkų charakterio. Būtent, kaip pasirinkti vonios kambario spalvą ir kas dominuoja šiomis dienomis mes straipsnyje ir aptarsime.

Virtuvės dekoravimo idėjos šventėms ir ne tik

Sutiksite, jog virtuvės jaukumas kuriamas naudojant atskirus daiktus, dekoracijas ir elementus. Visi jie suteikia ne tik didelio patogumo, bet ir daug žavesio. Kai virtuvė pilnai įrengta baldais, laikas pradėti ją dekoruoti įvairiais dekoravimo elementais. Virtuvės dekoravimas gali tapti maloniu procesu, čia svarbiausia neskubėti, atsakingai derinti ir vadovautis savo intuicija, nes kartais net didieji interjero žurnalai nesuteiks Jūsų virtuvei to, ką gali sukurti pati namų šeimininkė. Šiais laikais galima rasti pačių įvairiausių dekoravimo elementų, kurie į namus įneš įvairovės ir gyvybės. Galima dekoruoti tiek sienas, tiek grindis, jau nekalbant apie lentynas ir patį stalą. Dėl to labai svarbu susirinkti kuo daugiau idėjų, kurios gali netikėtai pasėti mintį, kurią užsimanysite įgyvendinti. 

Plytelių klijavimas ant šildomų grindų - ką būtina žinoti?

Vis dažniau namuose ir butuose pasirenkama įrenginėti grindinį šildymą. Nekyla klausimų, kodėl toks sprendimas vis labiau populiarėja naujakurių tarpe. Tai tikrai racionalus ir ekologiškas pasirinkimas bet kuriems namams. Grindinis šildymas gali suteikti estetikos įspūdį kiekvieniems namams, tačiau nuspręsti, kokią grindų dangą pasirinkti, gali būti sudėtinga. Geriausias būdas apsispręsti - pagalvoti apie kambario, kuriame bus klojama grindų danga, paskirtį. Pavyzdžiui, vonios kambario grindys sušlampa, o tambūro zona ir koridoriai dažnai būna nešvarūs, dėl iš lauko atnešamų dulkių ar purvo, ypač reikia atsižvelgti į augintinius, kurie pasivaikščiojimus lauke mėgsta praleisti aktyviai. Taigi, kokią dangą kloti ant šildomų grindų? Straipsnyje aptarsime, kokios grindų dangos šildomai grindinei sistemai yra patogiausios ir naudingiausios.

Virtuvės stalviršiai iš plytelių užtikrins ilgaamžiškumą

Tikrai sutiksite, jog stalviršis yra viena svarbiausių interjero apdailos medžiagų visoje virtuvėje. Aktualu ir tai, kad stalviršio dizainas derėtų prie bendro virtuvės interjero ir šioje zonoje naudojamų baldų visumos. Jeigu stalviršis kokybiškas ir tinkamai parinktas, jis bus ne tik visos virtuvės puošmena, tačiau ir palengvins kasdienę buitį. Virtuvės stalviršiai turėtų būti funkcionalūs ir ilgaamžiai, būtent tai pakalbėsime šiame straipsnyje. Aptarsime ir tokius stalviršius, kurie populiarūs šiuo metu arba rečiau naudojamus stalviršius iš plytelių

Kokias plyteles rinktis voniai? Atsako plytelių ekspertai

Vienas iš sudėtingiausių klausimų naujakuriams arba darantiems remontą yra - kokias plyteles rinktis vonios kambariui. Jeigu norisi standarto, paprastai, pigiai ir greitai, tai klausimų su tuo gali ir nekilti. Bet jei norisi vonios kambarį paversti nors truputį įdomesniu, kitokiu, savitu, šiuolaikišku, tai su šia tema tikrai teks šiek tiek padirbėti. Nesunkiai, smagiai, nes kurti juk visada įdomu, bet nepamirštant, jog tai - taip pat ir atsakinga bei laiko reikalaujanti užduotis. Norite sužinoti daugiau apie tai, kaip pasirinkti plyteles voniai? Skaitykite plačiau.

Kokia spalva dažyti svetainę? Atsako interjero ekspertai

Iš pirmo žvilgsnio svetainės spalvų derinimas bei jų parinkimas atrodo paprastas ir mažai dėmėsio reikalaujantis dalykas. Bet tie, kurie su tuo jau yra susidūrę, taip pat ir mes iš savo ilgametės patirties galime drąsiai teigti, kad tai nemažai dėmėsio, kartais ir vargo bei kantrybės reikalaujantis reikalas, o klausimas „kokia spalva dažyti svetainę?“ nėra taip ir lengvai atsakomas. Vos ne kas penktas žmogus įsirenginėdamas savo namus ir rinkdamasis tinkamas sienų spalvas jas perdažo, nes pasirinkta spalva paletėje atrodo kitaip nei realybėje. Norint, kad svetainė atrodytų išties puikiai, reikia gerai apgalvoti kiekvieną jos etapą - nuo tinkamai parinktos svetainės sienų spalvos, baldų stiliaus, apšvietimo iki dekoracijų parinkimo.

Baltas interjeras. Idėjos ir patarimai

Dėl skonio nesiginčijama, bet yra viena bendra taisyklė, kurios tikrai neverta pamiršti - namai turi būti jaukūs, teikti malonius jausmus ir į juos turi būti gera sugrįžti. Vieniems patinka šviesus interjeras, kiti dievina tamsų, treti visokį. Vieni myli baltą interjerą, kiti jo nesupranta. Bet sutiksite, bet kuriuo atveju, tai labai universali spalva, kuri tiks visuose interjeruose, visuose namuose ir visuomet visur atrodys stilingai. Todėl šiandieninė mūsų tema – baltas interjeras ir norime su jumis pasidalinti idėjomis, kaip išskirti ir pabrėžti balto interjero privalumus.

Įstiklinto balkono apdaila - ką reikia žinoti prieš įsirengiant?

Iškilo poreikis įrengti balkoną? Nusprendėte jį įstiklinti ir ieškote informacijos dėl apdailos darbų? Padėsime Jums atsakyti į klausimus, susijusius su įstiklinto balkono apdaila, be to, patarsime, kaip pasirinkti plyteles ir dekoro elementus. Pačios pagrindinės įstiklinto balkono funkcijos yra tokios, kad toks balkonas geriau izoliuoja šilumą namuose, stiklas apsaugo nuo oro sąlygų, tokių kaip krituliai, sniegas ir vėjas. Taip pat toks balkonas gali padidinti namų erdvę bei suteikia daugiau privatumo nuo nepageidaujamų akių. O kur dar mažesni privalumai, kurie kartais gali pralenkti net didžiuosius - įstiklintuose balkonuose patogiau migdyti kūdikius, galima džiauti skalbinius lauke nesibaiminant netikėtai užklupusio lietaus. Taip pat tokiuose balkonuose galima garsiau kalbėtis, nes stiklas yra puiki garso izoliacija. Tai pats geriausias variantas, jei norit susikurti savo privačią poilsio oazę į kurią pabėgus su rytiniu kavos puodeliu galima bus stebėti aplinką su daugiau privatumo.

Terasa balkone: kaip įsirengti?

Ar kada susimąstėte, kuo skiriasi terasa nuo balkono? Tikriausiai ne vienam iš mūsų yra kilęs toks klausimas, o jeigu reikėtų tai paaiškinti pagal visus teisės reglamentus, būtų ne taip jau ir lengva. Balkonas yra erdvė, kuri prieinama tik iš namo pastato vidaus. Balkonas turi aikšelę su aptvaru, kuri užtikriną žmonių apsaugą ir  yra pritvirtinta prie sienoje laikančiųjų konstrukcijų. Terasa yra didesnė atvira aikštelė, kuri yra šalia pastato ir gali būti prieinama tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Balkonai ir terasos turi savų privalumų ir skirtumų. Esminiai skirtumai yra tokie, kad balkonas yra mažesnė erdvė, dažnai ji būna uždara ir yra pritvirtinta prie namo sienos. Į balkoną galima patekti tik iš tam tikro kambario. Terasa gali talpinti daugiau žmonių, ji yra universalesnė, nes gali turėti tiek poilsio, tiek valgomąją zoną. Nors terasos dažniausiai būna įrengtos ant žemės, bet jos gali būti įrenginėjamos ne tik pirmuose aukštuose, bet ir ant stogų.

Šviesus svetainės interjeras

Jeigu pasirinkote savo namuose kurti šviesų arba baltą interjerą, mes džiaugiamės už Jus, nes taip pat esame tokio interjero šalininkai. Šviesus svetainės interjeras neabejotinai sukurs estetikos, jaukumo ir romantikos jausmus. Šviesūs atspalviai simbolizuoja tvarką ir harmoniją, taip pat saugumo ir ramybės jausmą. Namuose visada ieškome jaukumo, siekiame sukurti erdvę, kuri būtų lyg atskira dalis nuo viso likusio pasaulio. Labai svarbu pasirinkti spalvas, kurios ramintų, skatintų atsipalaiduoti, įkvėptų ir leistų būti savimi. O šviesios spalvos kaip tik pasižymi šiomis savybėmis. Spalvų pasirinkimas lemia mūsų nuotaiką ir savijautą. Šviesus interjeras tinka bet kuriuose namuose, jis optiškai padidina erdvę, suteikia jai daugiau gaivumo ir šviežumo. Toks jausmas, lyg namai būtų visada išvėdinti ir prisigėrę šviežio miško oro. Nuostabu, tiesa?

Kaip valyti vonios plyteles jų nepažeidžiant?

Švara namuose neatsiejama kasdienybė nuo kurios tiesiog neįmanoma pabėgti. Nors šiais laikais galima rasti valymo būdų, kurie atliekami robotų pagalba, bet sutiksite, kad niekas nesutvarkys ir neišvalys namų taip, kaip atsakinga žmogaus ranka. Atrodo, jog tikrai žinome kaip valyti vonios plyteles, bet ar iš tikro žinome kokios priemonės tinka ir kokios griežtai ne? Klasikinius būdus tokius, kaip tiesiog nuvalyti plyteles šlapiu vandeniu žinome visi, bet visos plytelės yra skirtingos savo dizainu ir paviršiumi, o tai jau reikalauja atidesnės priežiūros. Straipsnyje detaliai aptarsime, kaip valyti plyteles vonioje, nes yra įvairiausių metodų, o tinkama priežiūra padeda išlaikyti plytelių ilgaamžiškumą.

Namų fasado idėjos

Šiandien rinkoje galima rasti labai platų fasado apdailos medžiagų pasirinkimą, leidžiantį sukurti patikimus ir tikrai gražius fasadus. Prieš nuspręsdami, koks bus namo fasadas, turėtumėte atkreipti dėmesį į  apdailos medžiagų savybes ir nuspręsti, kokį fasado dizainą galiausiai norite pasirinkti.  Namo fasadų apdailos medžiagų pasirinkimas nėra lengvas procesas, nes kiekviena medžiaga turi savo privalumų ir trūkumų. Todėl šiame straipsnyje aptarsime kiekvienos iš jų savybes, apžvelgsime ir kiekvienos apdailos medžiagos tinkamumą nuosavam namui bei pateiksime namų fasadų nuotraukas.

Balkono įrengimo gidas

Balkono įrengimas nėra sudėtingas, tačiau pradedant darbus būtina atsižvelgti į visas jo išplanavimo ypatumus. Atviras balkonas neapsaugotas nuo oro sąlygų, o žiemą praktiškai nenaudojamas. Renkantis jo apdailą, pirmenybę turėtumėte teikti drėgmei ir šalčiui atsparioms medžiagoms. Reikia gerai apgalvoti, kokie baldai ne tik gerai atrodys, bet ir ištvers liūtį. Bet jei pasirūpinsite tinkamu balkono įrengimo dizainu, jis gali tapti mėgstamiausia jūsų poilsio vieta. Arbatos ar kavos gėrimas, įdomios knygos skaitymas ar vaizdas pro langą – tokios ramybės akimirkos mūsų laikais yra ypač vertingos. O sodas balkone savo ryškiomis spalvomis dar labiau džiugins akį. Todėl šiame straipsnyje aptarsime pagrindinius aspektus, kaip sukurti jaukią poilsio vietą išnaudojus balkono zoną ir pasidalinsime balkono įrengimo idėjomis.

Idėjos geltonai spalvai interjere

Neretai pasitaiko, kad taip stipriai prisijaukinam ir įsimylim kokią nors vieną spalvą, jog gražiai įsikabinę jai į parankę kartu keliaujam per gyvenimą jos taip ir nepaleisdami. Renkamės vienodo atspalvio drabužius, indus, aksesuarus, plyteles ir dekoracijas. Puošiam namus tos spalvos akcentais ir raštais, kolekcionuojam vienodo atspalvio lėkštes ir gėlių vazonus. Ne paslaptis, kad spalvos interjere stipriai veikia mūsų nuotaikas ir emocijas, jos mus ramina arba suteikia energijos. Šįkart nudžiuginsime geltonos spalvos mylėtojus ir pateiksime idėjas, kaip geltona spalva interjere gali suteikti daug šilumos ir gyvasties.

Kokias plyteles rinktis mažai voniai?

Įsirenginėti vonios kambarį didelis malonumas, nes čia galima improvizuoti tiek, kiek širdis geidžia. Dažnai vonios kambariai būna kiek kitokie, nei bendras namų interjeras, lyg atskira oazė, kur tik įžengus norisi sulaikyti kvėpavimą. Svarbu nepamiršti, kad maži vonios kambariai, kurie turi vos 3 ar 5 kv. metrus, savo erdve nenusileidžia dideliems vonios kambariams. Jeigu įsirenginėjant namus kyla klausimas „kokias plyteles rinktis mažai voniai?" - mes tuoj į jį atsakysime ir pabersime vertingų patarimų.