fbpx

Garažo grindų plytelės

Garažo grindų danga privalo būti patvari ir patikima – jei sutinkate su šia mintimi, siūlome apžiūrėti šiai erdvei skirtų plytelių asortimentą. „Apdailos namai“ parduotuvėje siūlomos plytelės garažui nustebins ilgaamžiškumu ir dailiais stilistiniais sprendimais.

Garažo grindys turi atlaikyti nemenkas apkrovas, tad renkantis apdailą, daugiausiai dėmesio skiriama tvirtumui – tuomet svarbu atsižvelgti į tai, iš kokių medžiagų garažo grindų plytelės yra gaminamos. Bene dažniausiai šioje patalpoje klijuojamos akmens masės plytelės garažo grindims, patikimai tarnaujančios ilgus metus.

Daug dėmesio skiriantiems detalėms, patiks ir tai, jog garažo plytelės būna įvairių stilių ir spalvų. Jei susipažinę su garažo grindų plytelių asortimentu dvejojate dėl savo sprendimo, pasitarkite su mūsų komanda – atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

„Apdailos namai“ salone plyteles garažui įsigysite gera kaina – užsukite ir patys tuo įsitikinkite!

Via Verdi

Kaina: nuo 42.00 €/m2
Via Verdi plačios atspalvių variacios lauko plytelių kolekcija. R11 klasės plytelių paviršius garantuoja gerą sukibimą ir neslidžią dangą, tad
Plačiau

Garden

Kaina: nuo 36.00 €/m2
Lauko plytelių kolekcija Garden pasižymi itin didele atspalvių variacija. R11 klasės plytelių paviršius garantuoja gerą sukibimą ir neslidžią dangą,
Plačiau