fbpx

Apie mus

apie mus 7

UAB „Apdailos namai” tai specializuotas plytelių salonas, siūlantis sertifikuotą produkciją interjero bei eksterjero apdailai.

Esame išskirtinis plytelių tiekėjas Lietuvoje tiek produkcijos savitumu, tiek jaunatvišku požiūriu į plytelių dizainą. Kvalifikuoti Apdailos namų specialistai suteiks Jums profesionalias, nemokamas interjero dizaino ir projektavimo paslaugas susijusias su mūsų produkcija bei užtikrins visapusišką paslaugos išpildymą ir kokybę. Esame įsitikine, jog galime pasiūlyti Jums aukščiausios klasės produktą už itin gerą kainą.

Augame ir tobulėjame kasdien, tad labai džiaugiamės patekę į “Gazelė 2017” sąrašą. Būti viena sparčiausiai augančių įmonių Lietuvoje – didelis įvertinimas ir motyvacija stengtis dar labiau.

Mūsų parduotuvėje įsikūrusioje Žirmūnų g. 70, Vilniuje esančio prekybos centro „Klasikos namai” 3-iame aukšte rasite itin didelę originalių plytelių ekspoziciją bei profesionalią komandą pasiruošusią Jums padėti interjero klausimais.

Laukiame Jūsų darbo dienomis 10-19 val. bei šeštadieniais 10-16:30 val.

apie mus 10
apie mus 9
apie mus 1

Apie mus rašo Verslo Žinios: 

 

Apdailos namai įkurti 2013 m.

„Mes nuo pat pradžių užsibrėžėme būti kitokie. Nes jei darysi viską taip pat kaip kiti, verslo neapsimoka pradėti”, – įsitikinusi p. Jurgelevičienė.

Pirmiausia verslo įkūrėjai nusprendė pirkėjams pasiūlyti kokybiškų plytelių, bet tokių, kad jas galėtų įsigyti ir vidutines pajamas gaunantys gyventojai.

„Atsivežti gražų, bet brangų daiktą yra paprasta. Mes ieškojome madingų, patvarių plytelių, bet kad jų kaina būtų logiška”, – pabrėžia pašnekovė.

 

Daugiau skaitykite čia.

apie mus 11