fbpx

Svetainės interjeras

Svetainės interjero idėjos. Pataria ekspertai

Svetainės interjeras ir dizainas yra vienas svarbiausių ir funkcionaliausių namų akcentų, nes būtent svetainėje vyksta reikšmingi ir svarbūs įvykiai savininkų gyvenime: šeimos atostogos, susitikimai su draugais ir svečiais, šventės, vakarėliai. Čia kiekvienas turėtų jaustis patogiai ir maloniai. Svetainės dizainas turėtų būti funkcionalus ir jaukus.

Kokia spalva dažyti svetainę? Atsako interjero ekspertai

Iš pirmo žvilgsnio svetainės spalvų derinimas bei jų parinkimas atrodo paprastas ir mažai dėmėsio reikalaujantis dalykas. Bet tie, kurie su tuo jau yra susidūrę, taip pat ir mes iš savo ilgametės patirties galime drąsiai teigti, kad tai nemažai dėmėsio, kartais ir vargo bei kantrybės reikalaujantis reikalas, o klausimas „kokia spalva dažyti svetainę?“ nėra taip ir lengvai atsakomas. Vos ne kas penktas žmogus įsirenginėdamas savo namus ir rinkdamasis tinkamas sienų spalvas jas perdažo, nes pasirinkta spalva paletėje atrodo kitaip nei realybėje. Norint, kad svetainė atrodytų išties puikiai, reikia gerai apgalvoti kiekvieną jos etapą - nuo tinkamai parinktos svetainės sienų spalvos, baldų stiliaus, apšvietimo iki dekoracijų parinkimo.

Šviesus svetainės interjeras

Jeigu pasirinkote savo namuose kurti šviesų arba baltą interjerą, mes džiaugiamės už Jus, nes taip pat esame tokio interjero šalininkai. Šviesus svetainės interjeras neabejotinai sukurs estetikos, jaukumo ir romantikos jausmus. Šviesūs atspalviai simbolizuoja tvarką ir harmoniją, taip pat saugumo ir ramybės jausmą. Namuose visada ieškome jaukumo, siekiame sukurti erdvę, kuri būtų lyg atskira dalis nuo viso likusio pasaulio. Labai svarbu pasirinkti spalvas, kurios ramintų, skatintų atsipalaiduoti, įkvėptų ir leistų būti savimi. O šviesios spalvos kaip tik pasižymi šiomis savybėmis. Spalvų pasirinkimas lemia mūsų nuotaiką ir savijautą. Šviesus interjeras tinka bet kuriuose namuose, jis optiškai padidina erdvę, suteikia jai daugiau gaivumo ir šviežumo. Toks jausmas, lyg namai būtų visada išvėdinti ir prisigėrę šviežio miško oro. Nuostabu, tiesa?

Jungtos svetainės ir virtuvės interjero idėjos

Svetainės su virtuve interjeras – šiais laikais gana dažnas namų įrengimo sprendimas. Tai atspindi atvirumo, pilno šviesos ir oro, erdvių, maksimalaus komforto troškimą. Erdvus svetainės ir virtuvės kambarys leidžia įgyvendinti drąsiausias svajones, neįprastas idėjas. O studijos tipo apartamentuose virtuvė ir svetainė viename kartais yra vienintelė išeitis. Noriai šalina storas pertvaras ir nedidelio būsto savininkai. Toks žingsnis leidžia vizualiai padidinti turimą plotą, padaryti modernesnį svetainės išdėstymą. Šiame straipsnyje apžvelgsime svetainės ir virtuvės interjero ypatumus, aptarsime tokio išplanavimo niuansus, spalvų ir baldų pasirinkimą.

Svetainės interjeras bute. Patarimai ir dizaino pavyzdžiai

Kuriant svetainės interjerą bute galima pasiekti tokių pačių rezultatų, kaip ir kuriant jį erdviame name. Ir erdvės stoka tam nėra didelė kliūtis. Svarbu jos nebijoti, susidraugauti ir išnaudoti kaip privalumą. Jei klaustumėt - koks tų mažų erdvių privalumas? Mes atsakytume - svarbu žinoti mažų butų interjero gudrybes. Ir jas išnaudoti. O didžiausi jų privalumai, tai - lankstumas, įvairiapusiškumas, intymumo jausmas, funkcionalumas ir vientisas harmoningumo įspūdis. 

Gidas: kaip įsirengti svetainę

radiciškai svetainė atlikdavo svečių priėmimo funkciją. Tačiau keičiantis gyvenimo būdui pasikeitė ir šio kambario funkcionalumas. Svetainėje žmonės dažniausiai po darbo dienos atsipalaiduoja prie televizoriaus, skaito knygas iš namų bibliotekos ar leidžia laiką su šeima. Norint sukurti palankią aplinką bet kokiai norimai veiklai ir jaustis komfortiškai, reikia atsižvelgti atsižvelgti į daugelį svetainės įrengimo dizaino aspektų. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip įrengti svetainės kambarį, apžvelgsime svetainių dizaino stilistikas, jų ypatybes, taip pat aptarsime ir spalvinius sprendimus būtent jaukiam svetainės kambariui.

Svetainės interjero idėjos. Pataria ekspertai

Svetainės interjeras ir dizainas yra vienas svarbiausių ir funkcionaliausių namų akcentų, nes būtent svetainėje vyksta reikšmingi ir svarbūs įvykiai savininkų gyvenime: šeimos atostogos, susitikimai su draugais ir svečiais, šventės, vakarėliai. Čia kiekvienas turėtų jaustis patogiai ir maloniai. Svetainės dizainas turėtų būti funkcionalus ir jaukus.