fbpx

Veidrodinės plytelės

Veidrodinės plytelės puikiai tinka įvairioms patalpos, jas galima naudoti tiek svetainėje, virtuvėje, vonioje. Taip pat lengvai pritaikysite viešose erdvėse, kuriose reikalingas išskirtinis veidrodinis paviršius. Veidrodinius paviršius lengva derinti su kitomis medžiagomis ar kurti akcentines erdves naudojant vien veidrodines plyteles. Veidrodinių paviršių įvairovė labai didelė- vienspalviai, sendinti, tonuoti ar net su nuleistomis briaunomis, metro tipo. Plytelės  su skirtingu veidrodžio paviršiumi lengvai kuria skirtingas nuotaikas erdvėje, priklausomai nuo pasirinkto interjero tipo. 

Veidrodiniai paviršiai išpopuliarėjo Art deko laikotarpiu, šiuolaikiniuose interjeruose jie grįžta įvairiais pavidalais- veidrodinių paviršių plytelės, veidrodiniai baldai ir įvairūs interjero aksesuarai. Veidrodis dėl blizgaus paviršiaus visada buvo siejamas su prabanga. Modernus ir elegantiškas sprendimas įsileisti veidrodines plyteles į savo namus. Interjerui suteiksite efektingo dekoro elementą.

Veidrodinių plytelių pagalba galite praplėsti erdvę vizualiai. Tarkime plyteles klijuoti mažame tambure, ar siaurame koridoriuje. Taip galite sukurti ne tik didesnės erdvės pojūtį, bet ir sukurti išskirtinį interjero elementą. 

Bijantiems , kad veidrodinis plytelių paviršius gali atrodyti šaltai, siūlome jį derinti su jaukiomis detalėmis. Pavyzdžiui naudoti daugiau medienos elementų. Pasirenkant veidrodines plyteles kaip akcentą, kitas plyteles galite derinti priklausomai nuo savo bendro namų interjero. 

Kuriant modernios klasikos interjerą galite derinti marmurines plyteles su veidrodine mozaika. Norint sukurti jaukų interjerą, naudokite šiltų atspalvių plyteles su medžio  imitacijos plytelėm grindims ir dekoruokite sieną tonuotu šiltu veidrodinių plytelių paviršiumi. 

Veidrodinės plytelės yra investicija, kuri laikui nėra pavaldi. Gerai prižiūrimas paviršius ilgai puoš interjerą. Veidrodiniai paviršiai neišeina iš mados, visada atrodo prabangiai. Be grožio, tai ir puiki funkcionali medžiaga, kuri visada praverčia norint žvilgtelti į veidrodį. 

Klijuojant veidrodines plyteles būtinas atidumas bei priežiūra. Veidrodiniai paviršiai lengvai subraižomi, tad būtina imtis visų įmanomų priemonių norint užtikrinti gerą galutinį rezultatą. Šlapiose erdvėse glaistymas būtinas, tačiau reikia rinktis švelnų, kuo smulksnio grūdėtumo siūlių glaistą. Veidrodinių plytelių priežiūra išsiskiria tuo, jog negalima naudoti abrazyvinių ir rūgštinių valiklių. Naudojame tik švelnias šluostes ir neutralius valiklius, kurie nepažeistų veidrodžio. 

MIRAGE

Kaina: nuo 13.00 €/vnt
Skirtingų stiklinių paviršių mozaika sienoms. Mozaikos plytelės iš Ispanijos. Ši kolekcija užsakoma. Pristatymo terminas į Vilnių – iki mėnesi
Plačiau

SELFIE

Kaina: nuo 18.00 €/vnt
Mozaikos plytelės iš Ispanijos. Ši kolekcija užsakoma. Pristatymo terminas į Vilnių – iki mėnesio.
Plačiau

TECH Penny

Kaina: nuo 15.00 €/vnt
Mozaikos plytelės iš Ispanijos. Ši kolekcija užsakoma. Pristatymo terminas į Vilnių – iki mėnesio.
Plačiau