fbpx

Vinilinė grindų danga

Vinilinės grindys (dar kitaip – PVC danga) yra vis labiau vertinamos dėl savo išskirtinių atsparumo drėgmei ir nusidėvėjimui savybių. Ši danga idealiai tinka šildomoms grindims ir yra lengvai montuojama „click” arba klijavimo principu. Plačių ir itin realistiškų medžio imitacijos tekstūrų bei puikių eksploatacinių savybių vinilinė danga jau lenkia laminuotą grindų dangą ir nei kiek nenusileidžia natūralaus medžio parketlentėms.
Vinilinė grindų danga yra minkšta, puikiai sugeria garsą vaikštant bei pasižymi antibakterinėmis savybėmis, taip sukurdama jaukų namų komfortą.
Dėl aukštos nusidėvėjimo atsparumo klasės ir storo dėvimojo sluoksnio, mūsų produkcijos vinilinės grindys puikiai tinka tiek privačioms, tiek komercinėms patalpoms.

KOLEKCIJA SVR8

Kaina: nuo 62.00 €/m2
Medžio imitacijos standintos šerdies kolekcija SVR8. Kolekcijos išskirtinumas - visos lentos gaminamos su iš karto paruoštu paklotu, todėl papildomai
Plačiau

KOLEKCIJA SVR6

Kaina: nuo 47.00 €/m2
Medžio imitacijos standintos šerdies kolekcija SVR6. Kolekcijos išskirtinumas - visos lentos gaminamos su iš karto paruoštu paklotu, todėl papildomai
Plačiau

KOLEKCIJA SVR5EVO

Kaina: nuo 44.00 €/m2
Medžio imitacijos standintos šerdies kolekcija SVR5EVO. Kolekcijos išskirtinumas - visos lentos gaminamos su iš karto paruoštu paklotu, todėl papildo
Plačiau

KOLEKCIJA SVR4

Kaina: nuo 42.00 €/m2
Medžio imitacijos standintos šerdies kolekcija SVR4. Tik 4mm storio vinilinė grindų danga pasižymi itin geromis akustinėmis savybėmis, itin realistiš
Plačiau
Susiję straipsniai

Kaip atrodo grindys eglute ir kaip tinkamai klijuoti?

Kiekvienas  žingsnis žengtas namuose būna kuom nors apsuptas - kasdienybės darbais, svajonių realizavimais, ramybės ritualais, įvairių darbų narpliojimais. Ne mažesnę reikšmę neša ir tie mažiau juntami dalykai, kaip netikėtai užplūstantys įkvėpimai, gaivus švaros jausmas, mažų detalių pakutenimai, įvairių spalvų ir raštų įtaka. Visos geometrinės detalės, tokios kaip linijos, dryžiai, taškai, visada visur suteikia įdomumo, gyvumo, svajingumo jausmą, nesvarbu tai drabužiai, pagalvėles ar grindys. Geometrija mūsų kasdienybėje yra labai svarbi. Grindys eglute naudojamos jau nuo senų laikų, tai laikui nepavaldus klasikinis klojimo raštas, kuris padeda sukurti tiek klasikinį, tiek modernų interjerą.

Namų kambarių interjero idėjos. Profesionalų patarimai

Šitame straipsnyje aptarsime kokie yra skirtingi interjero stiliai bei pagrindinius žingsnius, kuriuos reikia žinoti norint sukurti Jums labiausiai tinkantį savo namų interjerą. Skaitydami suprasite, nuo ko pradėti ir kaip išsirinkti sau tinkamą stilių ir apdailą. Atrasite populiariausius šiuo metu stilius bei kas jiems būdinga, kokios medžiagos dabar labiausiai naudojamos, kaip įmanoma „sužaisti“, kad išgautumėte išskirtinį vaizdą ir kas labiau tiks jūsų gyvenimo būdui. Liks tik išsirinkti medžiagas ir duoti kelią profesionalams, kurie įrengs būstą pagal Jūsų įsivaizdavimą.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

PVC dangos gamybai naudojamas etileno ir  valgomosios druskos (chloro) mišinys. Susidaręs vinilo chloridas polimerizacijos metu virsta polivinilchloridu. PVC gali būti tiek kietas, tiek suminkštintas, t. y. plastifikuotas ir neplastifikuotas.

Vinilinės grindys yra gaminamos naudojant 3–4 skirtingų tipų sluoksnius:

  • Apatinis sluoksnis. Dažniausiai jį sudaro megztas poliesterio audinys, tačiau jis taip pat gali būti atsparus drėgmei.
  • PVC putplasčio sluoksnis. Dėl šių putų PVC medžiaga tampa standesnė ir stipresnė. Šis sluoksnis gali būti bet kokio storio ir atitinkamai keisti medžiagos „pojūtį“.
  • Sluoksnis, užtikrinantis papildomą atsparumą drėgmei.
  • Išorinis PVC sluoksnis. Tai svarbiausias sluoksnis, kurį kasdien matysite, dėvėsite ir naudosite. Šio sluoksnio storis paprastai siekia 0,05 mm, tačiau galima rasti ir keletą plonesnių ar storesnių PVC medžiagų. Šis sluoksnis gali būti lygus arba turėti tekstūrą.

Vinilinę grindų dangą rekomenduojama valyti bent vieną kartą per savaitę. Dulkes ir kitus nešvarumus pirmiausia reikėtų pašalinti šluota arba siurbliu, o tada grindis išplauti sudrėkinta šluoste. Šių grindų valymui galima įsigyti specialų vinilinių grindų ploviklį, tačiau tai nėra būtina, užtenka vandens ir muilo mišinio, santykiu 4 stiklinės vandens prie 1/4 stiklinės muilo.

  • Atsparumas drėgmei
  • Lengvas klojimas
  • Vinilinė danga yra „minkšta“ danga, todėl puikiai sugeria garsą
  • Vinilinės grindys gali būti naudojamos su šildomų grindų sistema