fbpx

Vinilinė grindų danga

Vinilinės grindys (dar kitaip – PVC danga) yra vis labiau vertinamos dėl savo išskirtinių atsparumo drėgmei ir nusidėvėjimui savybių. Ši danga idealiai tinka šildomoms grindims ir yra lengvai montuojama „click” arba klijavimo principu. Plačių ir itin realistiškų medžio imitacijos tekstūrų bei puikių eksploatacinių savybių vinilinė danga jau lenkia laminuotą grindų dangą ir nei kiek nenusileidžia natūralaus medžio parketlentėms.
Vinilinė grindų danga yra minkšta, puikiai sugeria garsą vaikštant bei pasižymi antibakterinėmis savybėmis, taip sukurdama jaukų namų komfortą.
Dėl aukštos nusidėvėjimo atsparumo klasės ir storo dėvimojo sluoksnio, mūsų produkcijos vinilinės grindys puikiai tinka tiek privačioms, tiek komercinėms patalpoms.

KOLEKCIJA SVR8

Kaina: nuo 62.00 €/m2
Medžio imitacijos standintos šerdies kolekcija SVR8. Kolekcijos išskirtinumas - visos lentos gaminamos su iš karto paruoštu paklotu, todėl papildomai
Plačiau

KOLEKCIJA SVR6

Kaina: nuo 47.00 €/m2
Medžio imitacijos standintos šerdies kolekcija SVR6. Kolekcijos išskirtinumas - visos lentos gaminamos su iš karto paruoštu paklotu, todėl papildomai
Plačiau

KOLEKCIJA SVR5EVO

Kaina: nuo 44.00 €/m2
Medžio imitacijos standintos šerdies kolekcija SVR5EVO. Kolekcijos išskirtinumas - visos lentos gaminamos su iš karto paruoštu paklotu, todėl papildo
Plačiau

KOLEKCIJA SVR4

Kaina: nuo 42.00 €/m2
Medžio imitacijos standintos šerdies kolekcija SVR4. Tik 4mm storio vinilinė grindų danga pasižymi itin geromis akustinėmis savybėmis, itin realistiš
Plačiau

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

PVC dangos gamybai naudojamas etileno ir  valgomosios druskos (chloro) mišinys. Susidaręs vinilo chloridas polimerizacijos metu virsta polivinilchloridu. PVC gali būti tiek kietas, tiek suminkštintas, t. y. plastifikuotas ir neplastifikuotas.

Vinilinės grindys yra gaminamos naudojant 3–4 skirtingų tipų sluoksnius:

  • Apatinis sluoksnis. Dažniausiai jį sudaro megztas poliesterio audinys, tačiau jis taip pat gali būti atsparus drėgmei.
  • PVC putplasčio sluoksnis. Dėl šių putų PVC medžiaga tampa standesnė ir stipresnė. Šis sluoksnis gali būti bet kokio storio ir atitinkamai keisti medžiagos „pojūtį“.
  • Sluoksnis, užtikrinantis papildomą atsparumą drėgmei.
  • Išorinis PVC sluoksnis. Tai svarbiausias sluoksnis, kurį kasdien matysite, dėvėsite ir naudosite. Šio sluoksnio storis paprastai siekia 0,05 mm, tačiau galima rasti ir keletą plonesnių ar storesnių PVC medžiagų. Šis sluoksnis gali būti lygus arba turėti tekstūrą.

Vinilinę grindų dangą rekomenduojama valyti bent vieną kartą per savaitę. Dulkes ir kitus nešvarumus pirmiausia reikėtų pašalinti šluota arba siurbliu, o tada grindis išplauti sudrėkinta šluoste. Šių grindų valymui galima įsigyti specialų vinilinių grindų ploviklį, tačiau tai nėra būtina, užtenka vandens ir muilo mišinio, santykiu 4 stiklinės vandens prie 1/4 stiklinės muilo.

  • Atsparumas drėgmei
  • Lengvas klojimas
  • Vinilinė danga yra „minkšta“ danga, todėl puikiai sugeria garsą
  • Vinilinės grindys gali būti naudojamos su šildomų grindų sistema