fbpx

Apvalios plytelės

Apvalios formos yra pastarųjų metų pagrindinė interjero tendencija. Ši tendencija įsiliejo ne tik baldų, šviestuvų ar kitas interjero sritis – bet be abejonės įsiliejo ir į plytelių rinką. Nors ir įprasta plyteles matyti taisyklingų formų, tačiau laikas įnešti kažką naujo – apvalios plytelės tikrai nenusileidžia savo populiarumu bei naujovėm.

Patalpos, kuriose yra tik aštrių kraštų ir tiesių linijų, gali sukelti per didelės tvarkos ar nelankstumo jausmą. Pridėkite vos kelis apvalius elementus kaip akcentą, kad sušvelnintumėte ir atpalaiduotumėte kambario nuotaiką. Suapvalinti elementai taip pat suteikia vonios kambariui minkštumo ir gracijos. Norint sukurti pusiausvyrą ir harmoniją, verta supriešinti stiprių linijų geometrines formas su švelnesne apskrita plytelių forma. Išskirtinė apdailos medžiaga bei dekoro metodas, leidžiantis atitolti nuo įprastų sprendimų, atgaivinti dizaino idėjas ir suteikti vonios kambariui ypatingą individualumą. Apvalios formos  tampa ryškiu viso interjero akcentu ir dėl savo formos savybių harmoningai papildo kitus elementus, suteikdamas erdvei nepaprasto grožio. Leiskime savo kūrybai lietis laisvai ir nevaržomai su šiomis plytelėmis.

Atkreipkite dėmesį į spalvas. Šioje formoje rasite žaismingas ir tikrai nenuobodžias spalvas, kurias galėsite derinti su bazinių plytelių kolekcijomis. Jei vis gi renkatės plytelės spalvą neutralią ir norisi, kad dar labiau išsiskirtų jos – pasirinkite kontrastingą plytelių glaistą. Šis metodas tiks solidžiame vonios kambaryje arba žaismingai atrodys pritaikant plyteles mažiesiems šeimos nariams – vaikams. Jeigu norisi vientisaus ramaus vaizdo, Tai apvali plytele sužais savo forma ir įneš subtilų akcentą į Jūsų vonios kambarį.

Nepaslaptis, kad šios formos vyrauja mažų plytelių formatų rinkoje. Daugiausia jas galime surasti mozaikinėse plytelėse. Tačiau atsižvelgiant į tendencijas vis daugiau gamintojai, kuria su apvalintas plyteles. Šiuos variantus galite rasti mūsų ‚‘‘Apdailos namų‘‘ puslapyje.

Platus pasirinkimas ir gera kaina visuomet mūsų salone Žirmūnų g. 70, Vilnius bei Laugalių g. 4, Gargždai. Kviečiame užsukti ir pamatyti apvalių plytelių kolekcijas gyvai bei esant poreikiui užsisakyti nemokamą dizaino paslaugą savo vonios kambariui. Mūsų dizainerių komanda visuomet pasiruošus padėti Jums įgyvendinti drąsiausias Jūsų svajones.

Tech Dublin

Kaina: nuo 16.00 €/vnt
Vienspalvės, mozaikinės akmens masės plytelės yra išsiskiriančios savo apvalia forma ir blizgiu paviršiumi. Tech Dublin kolekcijos plytelės savo šie
Plačiau

Aquarelle

Pastelinių spalvų kolekcija Aquarelle leidžia kurti spalvotus, žaismingus, nenuspėjamus derinius ant sienų. Apvalių kampų plytelės forma primins akv
Plačiau

Grace

Kaina: nuo 49.00 €/m2
Grace - neįprastos ovalios formos spalvingos keraminės plytelės. Žaisminga ir ryški kolekcija leis kurti įspūdingas kombinacijas įvairios paskities p
Plačiau

Round

Kaina: nuo 13.00 €/vnt
Mozaikos plytelės iš Ispanijos. Ši kolekcija užsakoma. Pristatymo terminas į Vilnių – iki mėnesio.
Plačiau

TECH Penny

Kaina: nuo 15.00 €/vnt
Mozaikos plytelės iš Ispanijos. Ši kolekcija užsakoma. Pristatymo terminas į Vilnių – iki mėnesio.
Plačiau