fbpx

Apvalios plytelės

Apvalios formos yra pastarųjų metų pagrindinė interjero tendencija. Ši tendencija įsiliejo ne tik baldų, šviestuvių ar kitas interjero sritis – bet be abejonės įsiliejo ir į plytelių rinką. Nors ir įprasta plyteles matyti taisyklingų formų, apvalios plytelės tikrai nenusileidžia savo populiarumu.

Patalpos, kuriose yra tik aštrių kraštų ir tiesių linijų, gali sukelti per didelės tvarkos ar nelankstumo jausmą. Pridėkite vos kelis apvalius elementus kaip akcentą, kad sušvelnintumėte ir atpalaiduotumėte kambario nuotaiką. Suapvalinti elementai taip pat suteikia vonios kambariui minštumo ir gracijos. Norint sukurti pusiausvyrą ir harmoniją, verta supriešinti stiprių linijų geometrines formas su švelnesne apskrita plytelių forma.

Platus pasirinkimas ir gera kaina visuomet mūsų salone Žirmūnų g. 70, Vilnius bei Laugalių g. 4, Gargždai. Kviečiame užsukti ir pamatyti apvalių plytelių kolekcijas gyvai bei esant poreikiui užsisakyti nemokamą dizaino paslaugą savo vonios kambariui.

Grace

Kaina: nuo 39.00 €/m2
Grace - neįprastos ovalios formos spalvingos keraminės plytelės. Žaisminga ir ryški kolekcija leis kurti įspūdingas kombinacijas įvairios paskities
Plačiau

TECH Penny

Kaina: nuo 6.50 €/vnt
Mozaikos plytelės iš Ispanijos.Ši kolekcija užsakoma. Pristatymo terminas į Vilnių – iki mėnesio.
Plačiau