fbpx

Virtuvės plytelių idėjos. Profesionalų patarimai jaukiems namams

Iveta Peteraitytė: Virtuvės plytelių idėjos. Profesionalų patarimai jaukiems namamsParašė: Iveta Peteraitytė

2023-09-14
Virtuvės plytelių idėjos. Profesionalų patarimai jaukiems namams

Visi siekiame, jog mūsų virtuvė atrodytų gražiai ir stilingai. Strateguojame apie virtuvės apdailą, kad ji atitiktų bendrą namų stilistiką, tarpusavyje deriname datales ir atidžiai renkamės spalvas. Dažnas žmogus sau užduoda klausimą, kokias plyteles rinktis virtuvei? Tai vieta, kuri matosi ryškiausiai. Virtuvės plytelių dizainas daro įtaką visai virtuvės stilistikai, nes pakeitus plytelės spalvą ar dydį galima gauti visiškai priešingą variantą. Virtuvės sienų plytelės gali arba susilieti su visa visuma ir nekristi į akis arba priešingai, sukurti tikrai išraiškingą efektą. Visi variantai teisingi ir geri. Išsigryninus savo poreikius su turima pasiūla, kuri šiais laikais išties milžiniška, virtuvės plytelių idėjos taps ne siekiu, o realybe.

Virtuvės plytelių idėjos – Terrazzo žavesys

Ar teko girdėti apie šias išraiškingas plyteles? Terazzo plytelių dizainas pasivijo mus iš praeities ir tampa vis populiaresnis šių dienų interjeruose. Šis žodis ir pats dizainas kilo iš Venecijos, kada netikėtai sumaišius marmurą su skaldytais akmenimis gimė labai žavingas spalvų žaismas. Terazzo plytelėse galima rasti, tartum, išbarstytus spalvoto stiklo ir įvairių akmenukų gabalėlius, kurie taprusavyje apsijungę, sukuria labai žaismingas ir skoningas kombinacijas. Manau, dabar suprantate, kodėl šios plytelės taip užvaldė visą dekoro pasaulį.

Tokiam žaismui išties sunku atsispirti, nes kiekviena plytelė, tarsi, pasakoja savo unikalią spalvų ir formų istoriją. Tai išties įspūdinga virtuvės plytelių idėja, kuri naudojama ne tik sienų apdailai, bet ir grindų. Norint sukurti savitą interjero reginį galima rinktis iš pačių įvairiausių spalvų – nuo rudų, geltonų, baltų iki žalių ar raudonų. Tokia sienų apdaila atrodys išraiškingai, nenuobodžiai ir šiltai. Be to, tokios plytelės yra labai praktiškos ir universalios, tinkančios prie įvairių interjero stilių.

Virtuvės plytelių idėjos – medžio imitacija

Norint estetiško, šviesaus ir stilingo sprendimo – siūlome rinktis medžio imitacijos plyteles. Virtuvės plytelių dizainas su medienos atspalviais patalpai suteiks daug jaukumo ir šilumos. Medienos tema dar vis populiari tarp visų dizainerių. Spėjame, jog ji sunkiai užleis savo vietą kokiai nors alternatyvai, nes natūralumas, kilęs iš gamtos, visada suteiks daug žavesio ir tikrų namų atmosferos jausmo. Plytelių raštai ir spalvos čia gali būti labai skirtingos ir unikalios, dėl to nesunkiai jas priderinsite prie ko tik norite – esamo interjero stiliaus, norimo sukurti vaizdo ar net vaizdo, kuris matosi pro langus.

Virtuvės plytelių idėjos – marmuro elegancija

Tie, kurie visur ir visada linksta prie prabangos ir spindesio, tie tikrai žino, kiek žavesio ir grožio savyje talpina marmuro raštai. Klasika visais laikais atveria galimybes įvairiems marmuro elementams eksponuoti. Akmens akcentai virtuvei suteiks ypatingą atmosferą. Tokiuose namuose visada gera būti, o išėjus visada norisi sugrįžti. Marmuro imitacijų plytelės alsuoja savo energija ir aistra. Tokios plytelės taip pat gali būti įvairių dydžių ir formų, raštų ir spalvų.

Ką svarbu žinoti, renkantis virtuvės sienų plyteles

Virtuvės plytelių interjeras taip pat susijęs ir su visais kitais virtuvės dizaino elementais. Prieš išsirenkant virtuvės sienų plyteles, svarbu atsižvelgti į keletą svarbių aspektų tam, kad pasirinkimas būtų teisingas ir nereiktų abejoti savo sprendimu ateityje. Visų pirma, atkreipkite dėmesį į baldus. Turite nuspręsti, kokio stiliaus, spalvos ir apdailos bus virtuvės baldai. Svarbu suderinti atspalvius ar kontrastus, kad plytelių ir baldų derinys tiktų vienas kitam. Jeigu baldai minimalistinio stiliaus, prie jų derės visai kitokio stiliaus plytelės nei, tarkime, prie sendinto stiliaus. Viskas turi derėti tarpusavyje, o ne konkuruoti vienas su kitu.

Tuomet svarbu atkreipti dėmesį į stalviršio tipą, ypač į jo spalvas ir tekstūrą. Ne prie visų stalviršių viskas tinka ir estetiškai žiūrisi. Vientisas juodas stalviršis reikalaus visai kitokių plytelių nei margas granito stalviršis. Taip pat nepamirškite virtuvės grindų. Tiek sienos, tiek grindys tarpusavyje turi derėti. Dažnu atveju, jeigu grindims tinka viena spalva, tada ji puikiai žiūrėsis ir ant sienų.

Kilus klausimams arba jei trūksta įkvėpimo drąsiai skambinkite telefonu +370 644 03644 arba rašykite į elektroninį paštą info@apdailosnamai.lt.


Sekite mus socialiniuose tinkluose, kur kasdien dalinamės įkvepiančiomis idėjomis ir naudingais patarimais:

Instagram / Facebook / Pinterest

Iveta PeteraitytėParašė: Iveta Peteraitytė

Esu kūrėja. Tikiu, kad kiekviena detalė supanti mus kasdienybėje, kuria mūsų mintis. Skonius ir suvokimus. Labai svarbu pastebėti ir sugerti visus jų atspalvius. Dėl to visada esu jaukumo ir tikrumo paieškose. Namuose. Savose sukurtose erdvėse.