fbpx

Klinkerinės plytelės

Klinkerinės plytelės yra viena dažniausiai paplitusių lauko fasado apdailos medžiagų. Šio tipo plytelės pasižymi ne tik puikia išvaizda bei aukštu patvarumu lygiu. Dar patvaresnis sprendimas rinktis klinkerinio tipo akmens masės plytelės, nes būtent akmens masė yra gerokai patvaresnė medžiaga negu klinkeris.

Pirmiausia klinkerio tipo akmens plytelės pasižymi itin žemu vandens įgeriamumu. Dažniausiai jo vertė nesiekia 0,5%. Taigi itin žemas vandens įgeriamumas ir užtikrina didesnį klinkerio tipo plytelių patvarumą. Taip pat labai svarbi yra ta, jog akmes masės klinkerio tipo plytelės gali būti glaistomos „šlapiu“ būdu kas leidžia sumažinti plytelių klijavimo biudžetą bei sutaupo laiko. Taip pat klinkerinės akmens masės plytelės nenublunka saulėje ir visiškai nebijo aplinkos poveikio bei nesamanoja.

Besiruošiantiems pasirūpinti kokybiška lauke esančių objektų apdaila, tiks klinkerio tipo plytelės. „Apdailos namai“ siūlo įvairių stilių akmens masės plyteles, kurios pravers fasadams, laiptams ar terasoms.

Net nekyla abejonių, jog šios plytelės savo kaina atitinka kokybę: tai viena tvirčiausių ir patikimiausių apdailos medžiagų, ypatingai tinkanti nepastoviems orams. Nesvarbu, ar tai būtų saulė, didelis šaltis ar lietus, galėsite būti tikri, jog akmens masės plytelės bus nepaveikios jokioms stichijoms. Klinkerio tipo plytelės jau daugelį metų yra vienas populiariausių pasirinkimų lauko fasadui. Dažnu atveju šios klinkerio tipo plytelės naudojamos ir kaip pakopinės, ir kaip terasinės.

Klinkerio tipo plytelės paklausios ir dėl žavios išvaizdos, eksterjerui suteikiančios elegancijos ir charizmos. Pasirinkti šiuo atveju tikrai yra iš ko: Jūsų laukia tiek sendintos klinkerio plytelės, tiek modernūs ir šiuolaikiški stilistiniai sprendimai. Akmens masės klinkerio plytelės yra lengviau klijuojamos negu klinkerio plytelės, nes šias plyteles galima glaistyti šlapiu būdu, kas sutaupo daug laiko ir kaštų.

Jei sunku nuspręsti, kuri klinkerio imitacija Jums tiktų geriausiai, mielai Jus pakonsultuosime. Šioms lauko plytelėms taikoma ir speciali akcija, todėl perkant šias plytelės gausite tikrai gerą kainą. Ši akcija taikoma daugeliui klinkerio tipo plytelių.

Kviečiame šias apdailos medžiagas įsigyti „Apdailos namai“ salone Vilniuje. Čia pasiūlymų ras ir tie, kuriuos domina pigios fasadinės, terasinės, pakopinės lauko plytelės: išpardavimas ir akcija padės patikusias kolekcijas nusipirkti už kur mažesnę kainą! Mūsų salone yra įrengta atskira lauko plytelių ekspozicija, todėl patikusius gaminius galėsite apžiūrėti gyvai ir netgi nusivežti apžiūrėti prie savo namo.

Rondine Nolita

Kaina: nuo 55.00 45.00 €/m2
Akmens masės fasadinės plytelės. Niekad nesenstantis, modernus dizainas, plati spalvų gausa - kolekcijos Nolita deriniai leis išsirinkti
Plačiau

Minerali

Kaina: nuo 54.00 39.00 €/m2
Unikalus produktas fasadams dekoruoti. Natūralaus skelto akmens imitacijos plytelės su daugybe paviršiaus variacijų atrodo itin tikroviškai bei
Plačiau

Ladrillo

Kaina: nuo 45.00 33.00 €/m2
Fasadinės plytelės tiks interjerų ir eksterjerų apdailai. Plytelės atsparios įvairioms lauko sąlygoms, akmens masės ilgaamžiškumas pralenks įvairias
Plačiau

Muralla

Kaina: nuo 45.00 33.00 €/m2
Muralla ispaniškų plytelių kolekcija tiksianti fasadams dekoruoti. Atsparios įvairioms lauko sąlygoms plytelės leis sukurti išskirtinį eksterjerą.
Plačiau

Pompeya

Kaina: nuo 38.00 33.00 €/m2
Kontrastingo dekoratyvinio akmens imitacijos plytelių kolekcija fasado apdailai. Reljefinis, tarsi akmens juostų plytelių paviršius gali tapti puikiu
Plačiau

Jerica

Kaina: nuo 36.00 27.00 €/m2
Akmens masės plytelės fasadui. Klinkerio imitacijos plytelės, kurios yra žymiai patvaresnės mūsų klimatui. Lengva priežiūra, galima naudoti tiek
Plačiau