fbpx

Hybrid 20mm

20 mm plytelės idealiai tinka privačioms ir viešoms lauko erdvėms: kiemams, baseinams, takeliams ir t.t. Plytelės atlaiko itin didelius svorius. Jas galima kloti tiesiai ant žolės, smėlio ar žvyro arba klijuoti kaip įprastas plyteles. 

Akmens masės plytelės laukui ir terasoms iš Italijos.

Ši kolekcija užsakoma – pristatymo terminas į Vilnių iki mėnesio.

Pasidalinti ir įsiminti

Kolekcijos sudėtis

Hybrid Off Grey 90x90 cm 20 mm

70.00 €/m2

Hybrid Off Taupe 90x90 cm 20 mm

70.00 €/m2

Hybrid Off White 90x90 cm 20 mm

70.00 €/m2
Panašios kolekcijos
Susijusios naujienos

Plytelės terasai: pasirinkimas, montavimas ir priežiūra

Terasos yra puiki vieta atsipalaiduoti, praleisti laiką su šeima ar draugais, o tinkamos plytelės terasai gali padaryti šią erdvę dar patrauklesnę ir funkcionalesnę. Skaitykite plačiau apie tai, kaip išsirinkti, montuoti ir prižiūrėti plyteles, kad jos ilgus metus išlaikytų savo pirmines savybes.

Lauko terasos dizaino idėjos

Prikelti lauko terasų erdves naujam gyvenimui niekada nėra per vėlu. Balkonai ir terasos yra erdvės, kurios pratęsia mūsų namų jaukumą į lauką. Tikrai nėra sunku pasimesti nuo įvairiausių siūlomų idėjų ir dekoracijų, tad čia svarbiausia atsižvelgti ir išlaikyti savo namų stilistiką, nepabėgti nuo savo mėgstamų dizaino elementų. Nesvarbu, ar turite tik mažytę terasą, balkonėlį, o gal keliasdešimties kvadratų terasą su skirtingomis erdvėmis - patarimai, kuriais dalinamės, tikrai pravers visiems.

Kokias terasines plyteles rinktis permainingiems Lietuvos orams?

Renkantis terasines plyteles permainingiems Lietuvos orams, svarbu atsižvelgti į jų atsparumą šalčiui, drėgmei, UV spinduliams ir mechaniniam poveikiui. Populiariausios terasinės plytelės yra klinkerio ir akmens masės, kurios pasižymi tvirtumu, ilgaamžiškumu ir itin plačiomis dizaino galimybėmis. Pasisemkite praktiškų idėjų ir peržiūrėkite mūsų dizainerių patarimus!