fbpx

TOP 5 virtuvės sienų ir grindų plytelių deriniai

Parašė: dalia
TOP 5 virtuvės sienų ir grindų plytelių deriniai

Kartą seniai seniai virtuvės plytelės buvo tik dar viena smulkmena interjere. Naujakuriai tiesiog suklijuodavo pirmas pasitaikiusias plyteles – svarbu vanduo ir riebalai nesitaškytų. Bet dabar, ypač įsisiautėjus pandemijai, kai namuose ir virtuvėje praleidžiame vis daugiau laiko, virtuvės dizainas įgauna gana didelę reikšmę tiek mūsų nuotaikai, tiek savijautai. Tad jei jau įstrigome namuose ir akis bado nuobodžios, daug priežiūros reikalaujančios virtuvės sienų ir grindų plytelės, galime bent pasvajoti apie virtuvės remonto darbus. O gal ir įgyvendinti? Ko jau ko, bet laiko dabar tikrai turime.

VIRTUVĖS PLYTELĖS – NE ŠIAIP DETALĖ

Plytelės – viena populiariausių apdailos medžiagų virtuvės interjere ne vien dėl patvarumo ir nesudėtingos priežiūros, bet ir dėl plačių dizaino galimybių. Plytelių pasiūla tikrai milžiniška, todėl išsirinkti tinkamiausias plyteles tampa nelengva užduotimi. Tam, kad užduotį palengvintume, atrinkome penkis virtuvės sienų ir grindų plytelių derinius, kurie ir po dvidešimt metų atrodys puikiai.

MARMURAS + TERRAZZO

Derinti skirtingas tokias tekstūras vieniems atrodo drąsu, o mums – labai stilinga ir ilgaamžiška. Terrazzo plytelės dizaino viršūnėje gyvavo prieš daug metų ir dabar vėl sugrįžo į absoliučius TOP’us, o marmuras niekada niekur nebuvo dingęs. Gražu? Panašų rezultatą lengvai pasiekti galima suderinus marmuro imitacijos plyteles Bernini ir smulkių akmenukų terrazzo iš La Reverse plytelių kolekcijos.

BERNINI LAPP. 60X60 CM
BERNINI LAPP. 60X60 CM
LA REVERSE ELEGANCE TAUPE RETT. 60X60 CM
LA REVERSE ELEGANCE TAUPE RETT. 60X60 CM

„RANKŲ DARBO“ PLYTELĖS + TERAKOTA

Moderniai klasikai duoklė atiduota, pats metas nudžiuginti rustic interjero stiliaus mėgėjus. „Rankų darbo“ sienų plytelės idealiai tiks su terakotos imitacijos plytelėmis grindyse. Šiuo atveju reikėtų nebijoti derinti blizgius ir matinius paviršius. Banguojanti sienų plytelių tekstūra labiau atsiskleis jei subtiliai sublizgės jų glazūra. Tuo tarpu grindims vienareikšmiškai praktiškesnis yra matinis paviršius. Get the look su Artisan kolekcijos sienų plytelėmis ir Cottage šešiakampiais grindims.

ARTISAN WHITE 6,5X20 CM
ARTISAN WHITE 6,5X20 CM
HEXA COTTAGE COTTO 14X16 CM
HEXA COTTAGE COTTO 14X16 CM

AKMUO + MEDŽIO IMITACIJA

Medis ir akmuo – klasikinis, niekada iš mados neišeinantis derinys, tad ieškantiems pastovumo tiks kuo puikiausiai. Negana to, tiek akmens, tiek medžio imitacijos plyteles itin lengva prižiūrėti ir jos atrodo labai natūraliai ir jaukiai. Panašų interjerą sukurti galima su Cashmere plytelėmis virtuvės sienelei ir 60º medžio imitacijos „eglutės“ plytelėmis grindims. 

CASHMERE VISONE MATT 60X60 CM
CASHMERE VISONE MATT 60X60 CM
60º CHEVRON WOOD MID 10X52 CM
60º CHEVRON WOOD MID 10X52 CM

TERRAZZO + BETONAS

Moderniai virtuvei skirtas betonas ir… mozaikinis betonas! Dar vienas tarpusavyje labai gražiai „grojantis“ derinys. Jei terrazzo naudojamas ne tik virtuvės sienelei, bet ir stalviršiui – interjere išgaunamas ypatingas vientisumo įspūdis. Jei patinka toks interjero stilius, namo jį parsinešti galima suderinus Ceppo di Gre ir Blake kolekcijų plyteles.

CEPPO DI GRE WHITE 60X60 CM
CEPPO DI GRE WHITE 60X60 CM
BLAKE GRIGIO 60X60 CM
BLAKE GRIGIO 60X60 CM

„RANKŲ DARBO“ PLYTELĖS + MEDŽIO IMITACIJA

Elegantiškas ir labai jaukus derinys – „rankų darbo“ plytelės ir medžio imitacijos grindys. Tikrai šiltas ir kviečiantis užeiti virtuvės interjeras. Blizgus sienų plytelių paviršius sukuria atspindžių žaismą ir pripildo interjerą šviesos. Derinys į namus: Zellige plytelės sienoms ir Hampton medžio imitacijos plytelės grindims.

ZELLIGE WHITE GLOSS 12,5X12,5 CM
ZELLIGE WHITE GLOSS 12,5X12,5 CM
HAMPTON LIGHT RETT. 20X120 CM
HAMPTON LIGHT RETT. 20X120 CM
Parašė: dalia