fbpx

TOP 5 virtuvės sienų ir grindų plytelių deriniai

dalia: TOP 5 virtuvės sienų ir grindų plytelių deriniaiParašė: dalia

2020-10-29
TOP 5 virtuvės sienų ir grindų plytelių deriniai

Kartą seniai seniai virtuvės plytelės buvo tik dar viena smulkmena interjere. Naujakuriai tiesiog suklijuodavo pirmas pasitaikiusias plyteles – svarbu vanduo ir riebalai nesitaškytų. Bet dabar, ypač įsisiautėjus pandemijai, kai namuose ir virtuvėje praleidžiame vis daugiau laiko, virtuvės dizainas įgauna gana didelę reikšmę tiek mūsų nuotaikai, tiek savijautai. Tad jei jau įstrigome namuose ir akis bado nuobodžios, daug priežiūros reikalaujančios virtuvės grindų ir sienų plytelės, galime bent pasvajoti apie virtuvės remonto darbus. O gal ir įgyvendinti? Ko jau ko, bet laiko dabar tikrai turime.

VIRTUVĖS PLYTELĖS – NE ŠIAIP DETALĖ

Plytelės – viena populiariausių apdailos medžiagų virtuvės interjere ne vien dėl patvarumo ir nesudėtingos priežiūros, bet ir dėl plačių dizaino galimybių. Plytelių pasiūla tikrai milžiniška, todėl išsirinkti tinkamiausias plyteles tampa nelengva užduotimi. Tam, kad užduotį palengvintume, atrinkome penkis virtuvės sienų plytelių ir grindų plytelių derinius, kurie ir po dvidešimt metų atrodys puikiai.

MARMURAS + TERRAZZO

2fb7e098f1443d5cf9100ecec2e5a88d

Derinti skirtingas tokias tekstūras vieniems atrodo drąsu, o mums – labai stilinga ir ilgaamžiška. Terrazzo plytelės dizaino viršūnėje gyvavo prieš daug metų ir dabar vėl sugrįžo į absoliučius TOP’us, o marmuras niekada niekur nebuvo dingęs. Gražu? Panašų rezultatą lengvai pasiekti galima suderinus marmuro imitacijos plyteles Bernini ir smulkių akmenukų terrazzo iš La Reverse plytelių kolekcijos.

bernini 3 1
bernini 3 1
Taupe Elegance 1
Taupe Elegance 1

„RANKŲ DARBO” PLYTELĖS + TERAKOTA

16a68a71d44a41dc01e82b025f82b8c4

Moderniai klasikai duoklė atiduota, pats metas nudžiuginti rustic interjero stiliaus mėgėjus. „Rankų darbo” sienų plytelės idealiai tiks su terakotos imitacijos plytelėmis grindyse. Šiuo atveju reikėtų nebijoti derinti blizgius ir matinius paviršius. Banguojanti sienų plytelių tekstūra labiau atsiskleis jei subtiliai sublizgės jų glazūra. Tuo tarpu grindims vienareikšmiškai praktiškesnis yra matinis paviršius. Get the look su Artisan kolekcijos sienų plytelėmis ir Cottage šešiakampiais grindims.

artisan white2
artisan white2
cottageHexaCotto
cottageHexaCotto

AKMUO + MEDŽIO IMITACIJA

89a1b7aaa4cef94d628c1802cee1b197

Medis ir akmuo – klasikinis, niekada iš mados neišeinantis derinys, tad ieškantiems pastovumo tiks kuo puikiausiai. Negana to, tiek akmens, tiek medžio imitacijos plyteles itin lengva prižiūrėti ir jos atrodo labai natūraliai ir jaukiai. Panašų interjerą sukurti galima su Cashmere plytelėmis virtuvės sienelei ir 60º medžio imitacijos „eglutės” plytelėmis grindims. 

cashmere min visone
cashmere min visone
60ChevronMid
60ChevronMid

TERRAZZO + BETONAS

wood ek ollsjo vy2 1

Moderniai virtuvei skirtas betonas ir… mozaikinis betonas! Dar vienas tarpusavyje labai gražiai „grojantis” derinys. Jei terrazzo naudojamas ne tik virtuvės sienelei, bet ir stalviršiui – interjere išgaunamas ypatingas vientisumo įspūdis. Jei patinka toks interjero stilius, namo jį parsinešti galima suderinus Ceppo di Gre ir Blake kolekcijų plyteles.

ceppo di gre white 60x60
ceppo di gre white 60x60
blake grigio 60x60
blake grigio 60x60

„RANKŲ DARBO” PLYTELĖS + MEDŽIO IMITACIJA

19c097f03232192e6c7333d26607bbc0

Elegantiškas ir labai jaukus derinys – „rankų darbo” plytelės ir medžio imitacijos grindys. Tikrai šiltas ir kviečiantis užeiti virtuvės interjeras. Blizgus sienų plytelių paviršius sukuria atspindžių žaismą ir pripildo interjerą šviesos. Derinys į namus: Zellige plytelės sienoms ir Hampton medžio imitacijos plytelės grindims.

zelligeDecorWhiteGloss
zelligeDecorWhiteGloss
hampton 6
hampton 6
daliaParašė: dalia