fbpx

Mažas tamsus vonios kambarys

dalia: Mažas tamsus vonios kambarysParašė: dalia

2020-10-23
Mažas tamsus vonios kambarys

Ar juoda yra nauja balta? Bent jau tamsių spalvų plytelėmis išklijuotas vonios kambarys tikrai tapo populiaria alternatyva baltam ir šviesiam vonios kambario interjerui. Solidus, drąsus, prabangus, estetiškas, net mistiškas – visi šie būdvardžiai tinkami tamsiam interjerui apibūdinti. Klausimas vienas – ar tinka tamsi spalvų paletė vonios kambariui, kai jo plotas… na vos kelių kvadratinių metrų? Tikrai taip. Net jei vonios kambaryje vietos yra vos vienam žmogui apsisukti aplink savo ašį. Tamsios spalvos tinka net tiesiog tualeto patalpai. Tereikia laikytis kelių paprastų principų ir tamsus urvelis virs prabangią SPA primenančiu vonios kambariu.

 TAMSAUS INTERJERO PRINCIPAI

Pradėk nuo spalvų paletės derinimo. Tamsių atspalvių yra begalė, tad reikia atsirinkti tinkamiausius. Juoda nėra tiesiog juoda, ji turi skirtingus šiltus ir šaltus tonus. Lygiai ta pati taisyklė galioja pilkai ir rudai spalvai. Tamsi gali būti ir mėlyna, ir raudona, ir žalia. Todėl išlaisvink fantaziją ir rinkis kas labiausiai patinka. 

Įtrauk tekstūras. Tamsių spalvų akmens, betono ar marmuro imitacijos plytelės suteiks patalpai gyvumo ir natūralumo. Prie jų derink metalus ir kitas detales. Eksperimentuok su tamsesniais vonios baldais ar keramika. Nepamiršk veidrodžių, atspindžių ir skirtingų šviesos šaltinių. Be abejo reikėtų nepersistengti ir siekti tamsių ir šviesių spalvų balanso. Nebijok, atrinkome kelis plytelių derinius, kurie padės nesuklysti. 

TAMSIOS SIENOS IR ŠVIESIOS GRINDYS 

Viskas labai paprasta. Antracito spalvos betono imitacijos plyteles sienoms suderini su šviesiomis medžio imitacijos plytelėmis grindims ir turi beprotiškai jaukų vonios kambario interjerą. Plytelių rekomendacija – Limestone Anthracite kartu su Rovere Montblanc. Norėtum šiek tiek daugiau jaukumo? Išsirink akcentinę vonios kambario sieną ir ją klijuok tomis pačiomis medžio imitacijos plytelėmis. 

carriere 16

TEKSTŪROS

Mozaikos, 3D plytelės ar net minimaliai reljefinės plytelės suteiks tamsiam vonios kambario interjerui charakteringo žaismingumo. Tokius plytelių akcentus būtinai derink su paslėptu LED apšvietimu. Jei norisi dar efektingesnio interjero – įtrauk spalvoto metalo maišytuvus. Plytelių rekomendacija – Minimal Hexagon mozaika už tikrai prieinamą kainą.

a995d30f04bd21a6ba9eb013260aa415

P.S. mozaiką derinti gali tiek su betono, tiek su akmens ar marmuro imitacijos plytelėmis. Visais atvejais derinys bus tiesiog WOW.

MARMURAS IR BETONAS

Marmuro ir betono imitacijos plytelių derinys ganėtinai nauja dizaino tendencija, tačiau idealiai subalansuota nedidelėms patalpoms. Šviesus marmuras atsveria betono tamsumą ir taip sukuria harmoningą interjerą. Plytelių rekomendacija – Disigual Anthracite ir Nova.

8e5defb0fc22d736ed4165957536c8ee

Šiuos ir panašius plytelių derinius konkrečiai Tavo vonios kambariui galime pritaikyti mes. Jei žiūrint į plyteles sunku įsivaizduoti kaip atrodys bendras vaizdas – paruošime vizualizacijas. Reikia pagalbos? Kreipkis! Mielai padėsime. 

www.instagram.com/apdailos_namai
www.pinterest.com/apdailosnamai
www.facebook.com/apdailosnamai

daliaParašė: dalia

Susijusios kolekcijos