fbpx

Nenuobodi balta plytelė

dalia: Nenuobodi balta plytelėParašė: dalia

2017-12-27
Nenuobodi balta plytelė

-„O ne, tik ne nusibodusios baltos plytelės. Tikrai ne!” – kartais užklumpa tokia mintis, kai pagalvojame apie baltas plyteles. Mes siūlome pakeisti požiūrį, dėl to norime pasidalinti idėjomis, kaip galima pažaisti su formatais ir sukurti įdomius raštus, naudojant tik baltas plyteles. Galimi net keli plytelių klijavimo būdai: eglute, horizontaliai, vertikaliai, persislenkant ir miksuojant. Norėdami išryškinti išskirtinį plytelių išdėstymą, galite rinktis tamsesnį plytelių glaistą, kuris atskleis plytelių rašto unikalumą. Be to tamsios plytelių siūlės turi didelį privalumą – Jums nereikės jaudintis, kad glaistas patamsės. Baltas plyteles lengvai pritaikysite vonios ir virtuvės interjeruose. Juk balta tinka prie visko! Tai švarus sprendimas sienoms, kurį lengvai galėsite derinti su ryškesnėmis grindų plytelėmis. Baltos plytelės interjere yra puikus sprendimas ieškantiems stilingo, švaraus ir elegantiško interjero idėjų.

Baltos plytelės Jūsų namų aplinkoje

Baltas interjeras visada buvo ir bus klasika, nuo kurios pabėgti gan sunku, nesvarbu kiek metų praeitų. Balta spalva tikrai nėra nuobodi ir paprasta – priešingai, už jos slypi daugybę įdomių sprendimų ir galimybių. Jokia kita spalva neturi tiek galios sukurti gaivos, švaros, erdvės ir subtilumo jausmo kaip pasirinkus baltos spalvos plyteles. Tokios plytelės yra puikus pagrindas kitiems atspalviams, nes tai kaip švarus fonas kitoms spalvoms. Dėl to baltos plytelės tinka su bet kuria jai net stipriai kontrastinga spalva.

Baltos vonios plytelės

Vonios plytelės atlieka beveik svarbiausią vaidmenį visoje vonios kambario patalpoje. Tik įėjus į kambarį nuotaiką diktuoja sienų ir grindų spalvos. Plytelių spalva gali pabrėžti kambaryje esančius baldus ir detales arba priešingai – juos lengvai maskuoti. Baltos vonios plytelės gali prisitaikyti prie visų interjero stilių, kuriuos tik žinote. Tai universali spalva su kuria nebus rūpesčių. Balta spalva vonios kambariui suteiks patrauklumo ir švaros jausmą, kuris čia itin reikalingas. Prie baltos spalvos sienų plytelių tobulai atrodys žalvarinės detalės, taip pat visi medienos atspalviai. Jeigu norisi įdomesnio vaizdo klijuokite stačiakampes arba mozaikines plyteles, kurios atspindės daugiau šviesos ir kambariui suteiks gyvasties. Jeigu Jūsų vonios kambarys nedidelis rinkitės stačiakampio formos plyteles ir klijuokite jas horizontaliai. Plytelių pasirinkimas turi būti kruopštus, gerai suderintas ir atsakingas procesas, kadangi vonios plytelės keičiamos gan retai. Verta rinktis kokybiškas, patikimų gamintojų prekes, kurios neatsilieka nuo naujausių technologijų ir gali pasiūlyti itin plačius ir kokybiškus prekių asortimentus.

Baltos virtuvės plytelės

Renkantis plyteles virtuvei, pradžiai reikia nuspręsti, kokio įspūdžio norite – paprasto, subtilaus, neišsiskiriančio, ar priešingai – intriguojančio, gyvo ir kūrybiško. Jeigu norisi ko nors įdomaus, vietoje klasikinių mažų stačiakampių plytelių rinkitės šešiakampes, eglutės rašto plyteles. Nestandartinės plytelių formos sukurs kitokį nei įprasta vaizdą. Vis labiau populiarėja 3D arba reljefinės virtuvės plytelės. Verta paminėti, jog svarbiausia, kad virtuvės plytelės namuose kurtų vientisą harmoningą vaizdą, skoningai išryškintų kitus elementus ir derėtų prie visų namų interjero, o nebūtų tik madingiausia ką rinką siūlo. Baltos blizgios virtuvės plytelės atspindės šviesą ir sukurs estetinį vaizdą, be to jas lengviau valyti  ir prižiūrėti nei matines. Renkantis plyteles labai svarbu atsižvelgti į jų kokybę, kadangi jos stipriai veikiamos kasdienės aplinkos. Kadangi virtuvė yra ta vieta, kur gaminamas maistas, čia kaupiasi drėgmė ir taškosi vanduo bei chemija, dėl to svarbu, kad plytelės būtų patikimos ir atsparios įvairiems aplinkos poveikiams.

Turite klausimų ar norite pasisemti idėjų? Lauksime Jūsų „Apdailos namuose“

Jeigu norisi kuo greičiau apsispręsti, nesuklysti ir būti ramiems, kad pasirinktos plytelės bus kokybiškos ir ilgaamžės, verta pasikonsultuoti su specialistais, kurie šį darbą išmano geriausiai ir visada pasirengę ne tik patarti, bet ir įkvėpti naujomis idėjomis. Jūsų visuomet laukiame „Apdailos namų“ salonuose, Vilniuje ir Gargžduose.

Kilus klausimams arba jei trūksta įkvėpimo drąsiai skambinkite telefonu +370 644 03644 arba rašykite į elektroninį paštą info@apdailosnamai.lt.


Sekite mus socialiniuose tinkluose, kur kasdien dalinamės įkvepiančiomis idėjomis ir naudingais patarimais

Instagram / Facebook / Pinterest

daliaParašė: dalia