fbpx

Mozaika – sprendimas Jūsų namams

dalia: Mozaika – sprendimas Jūsų namamsParašė: dalia

2021-08-24
Mozaika – sprendimas Jūsų namams

Tai kas sena vėl sugrįžta su nauju trenksmu! Taip, galime apibūdinti mozaikinių plytelių padidėjusį populiarumą. Ne tik didelių formatų plytelių gamintojai atsižvelgia į tuometines metų tendencijas, bet ir mozaikos – koja kojon žengia ta pačia kryptimi. Dėl plataus spalvų spektro, įskaitant ryškias kontrastines ir visų rūšių pastelines spalvas, galite įgyvendinti bet kokias dizaino idėjas ne tik vonioje bet ir kitose patalpose.

Mozaika vonioje yra ne tik praktiškas, bet ir labai elegantiškas sprendimas, leidžiantis žymiai atnaujinti kasdienę atmosferą ir suformuoti tikrai šedevrinį dizainą.

Sukurti įspūdingą ir neįprastą dekorą Jums padės plytelės forma, kuris neabejotinai taps ryškiausiu ir patraukliausiu viso dizaino elementu.

Mozaikinių plytelių formos:

Kvadratinė mozaika. Klasikinė forma, kuri labiausiai paplitusi vonios patalpoje.

Stačiakampė mozaika. Universali forma bei gana pažįstamas variantas.  Vis labiau populiarėjanti pailga siaura forma.

Apvalios formos mozaika. Tai tampa ryškiu viso interjero akcentu ir dėl savo formos savybių harmoningai papildo kitus elementus, suteikdamas erdvei nepaprasto grožio.

Šešiakampė mozaika.  Šešiakampiai leidžia sukurti unikalumą ir taip suteikti interjerui individualų charakterį.

Deimanto formos/trikampiai ir kt. neįprastos formos mozaikos.  Bet kokia geometrinė forma  neabejotinai taps labai stilingu interjero sprendimu. Šie maži fragmentai yra nepaprastas dizaino sprendimas, leidžiantis praturtinti vizualų kambario vaizdą.

Kombinuojant mozaika su kitomis plytelėmis vizualiai galime pabrėžti arba atskirti tam tikras zonas. Sukurti įspūdingus atskirus elementus kurie derėtu ne tik Jūsų vonios patalpoje, bet ir kitose erdvėse. Išskirtinė apdailos medžiaga bei dekoro metodas, leidžiantis atitolti nuo įprastų sprendimų, atgaivinti dizaino idėjas ir suteikti vonios kambariui ypatingą individualumą. Leiskime savo kūrybai lietis laisvai ir nevaržomai su mozaikinėmis plytelėmis.

daliaParašė: dalia