fbpx

Vulcani

Dekoratyvinio akmens imitacijos plytelės fasadui – ilgaamžiškas bei praktiškas sprendimas. Klimato kaitai atsparios plytelės labai lengvai prižiūrimos. Keturi natūralūs atspalviai puikiai derės su įvairia eksterjero aplinka.

Akmens masės plytelės sienoms iš Italijos.

Ši kolekcija užsakoma. Pristatymo terminas į Vilnių – iki mėnesio.

Akcija taikoma perkant pilną paletę – 58,5 m2.

Pasidalinti ir įsiminti

Kolekcijos sudėtis

Vulcani Bianco 16x40 cm

46.00 €/m2
34.00 €/m2

Vulcani Grigio 16x40 cm

46.00 €/m2
34.00 €/m2

Vulcani Multicolor 16x40 cm

46.00 €/m2
34.00 €/m2

Vulcani Avorio 16x40 cm

46.00 €/m2
34.00 €/m2
Panašios kolekcijos
Susijusios naujienos

Fasado apdailos gidas. Planuoti su ekspertais paprasčiau

Visiems namų šeimininkams svarbu ne tik kaip atrodo jų namų interjeras, ar visi kambariai dera vieni su kitais, ar svetainės gėlių vaza tinka prie užuolaidų, bet taip pat rūpi ir pačio namo išvaizda iš išorės. Dėl to, lygiai taip pat kaip ir vidus, namo fasado apdaila taip pat reikalauja tam tikrų žinių, pastangų ir suvokimo, kas tinka prie namo, dera tarpusavyje ir kas, apskritai, dominuoja pasiūloje. Jeigu paklaustumėte "Fasadas - kas tai?", trumpai ir visiems suprantamai atsakytume - tai lauko sienų apdaila. Fasado apdailą sudaro įvairios medžiagos - nuo medžio, metalo iki klinkerinių plytų. Straipsnyje aptarsime, kas yra fasadas, kokia fasado reikšmė, kokios būna fasado apdailos medžiagos ir kokią apdailą rinktis būtų tinkamiausia. 

Klinkerinės fasado plytelės

Fasadas yra pastato veidrodis, atspindintis ne tik jo išvaizdą, bet ir jo charakterį bei vertę. Nesvarbu, ar tai modernus miesto daugiabutis ar tradicinis kaimo namas, fasado išvaizda tampa esminiu elementu, kuris nulemia pirminį įspūdį apie pastatą. Vienu iš svarbiausių fasado komponentų, suteikiančių pastatui išskirtinumo ir išraiškingumo, yra fasado plytelės. Šiandieninė pasiūla suteikia neįtikėtiną įvairovę ir galimybių gausą, tad atrasti tinkamas plyteles savo projektui gali būti iššūkis, tačiau kartu ir malonus kūrybinis procesas.