fbpx

Šešiakampės plytelės - namų akcentas

dalia: Šešiakampės plytelės - namų akcentasParašė: dalia

2021-10-01
Šešiakampės plytelės - namų akcentas

Šešiakampės plytelės – kas tai ir su kuo valgoma? Juokaujame aišku, derinama, kalbame gi apie interjerą.

Daug žmonių mėgsta mozaikas, dar dagiau – mažas stačiakampes plyteles, tačiau jeigu negalite išsirinkti kas patinka labiau– į pagalbą ateina šešiakampės plytelės. Tokios formos plytelė paįvairina jau įprastą vaizdą ir tinka beveik bet kuriam interjerui.

Šiandien gamyklos orientuojasi į pasaulio tendencijas ir siūlo didelę dydžių, spalvų, raštų ir netgi tekstūrų  įvairovę, kad ir pati paprasčiausia balta/pilka/juoda atrodys įdomiai ir nenuobodžiai. Tai leidžia įgyvendinti drąsiausias idėjas ne tik vonioje, bet ir kitose patalpose.

 Jūs galite miksuoti kelių spalvų plyteles ir taip išgauti išskirtinį raštą, kuris tikrai nepasikartos ir visada atrodys originaliai.

Šešiakampio forma pagyvina erdvę, suteikia dinamikos ir žaismingumo, tad tai labai geras sprendimas vaikų vonios kambariui. O jeigu yra noras papuošti jais savo vonią, tačiau abejojate ar nebus per ryšku, tai yra begalybė neutralių atspalvių, kurie sukurs ramesnį interjerą, tik paįvairins formomis.

Jeigu jūs nesate pasiryžę dėlioti visos patalpos grindis ar sienas vien iš šešiakampių, šios formos plyteles galima jungti su kitomis plytelėmis arba medžiagomis, tai tikrai išskirs jūsų interjerą iš jau matytų visiems.

Sukurti įspūdingą ir neįprastą dizainą Jums padės plytelės forma, spalva ir dydis, šios plytelės neabejotinai taps ryškiausiu ir patraukliausiu visos erdvės elementu.

Akcentu patalpoje gali tapti hexagono formos mozaikinės plytelės, kurios tikrai įneš elegantiškumo į bendrą vonios interjerą.

 

Didesni įvairių spalvų ir raštų šešiakampiai sukurs nenuobodų ir patrauklų vaizdą. Tikrai sulauksite komplimentų iš svečių 😊

Šešiakampės plytelės pagalba galima vizualiai pabrėžti arba atskirti tam tikras zonas, padekoruoti atskiras vietas arba sukurti dizainą vien iš šešiakampių. Viskas priklauso nuo jūsų noro ir fantazijos, leiskite sau sukurti savo svajonių dizainą su šešiakampėmis plytelėmis.

daliaParašė: dalia