fbpx

Marmuro imitacija. Idėjos išskirtiniam interjerui

dalia: Marmuro imitacija. Idėjos išskirtiniam interjeruiParašė: dalia

2017-12-27
Marmuro imitacija. Idėjos išskirtiniam interjerui

Paskutiniuoju metu neįtikėtinu greičiu išaugo marmuro populiarumas. Šiek tiek primirštas, jis grįžo su trenksmu, puošdamas vis daugiau interjerų savo išraiška bei glamūro prieskoniu. Elegantiškos grindų ir sienų plytelės tapo vienu dažniausių pirkėjų pasirinkimu, o stilingas jų derinimas interjere padėjo sukurti išskirtinę namų atmosferą.

Italijoje padiktuoti nauji balto marmuro panaudojimo būdai greitai išpopuliarėjo visame pasulyje. Lietuva jį įsileidžia po truputį, tačiau marmuro tikrai nereikėtų bijoti. 
Marmuras, kaip ir visos kitos natūralios apdailos medžiagos, niekada neišeina iš mados. Deja, autentiško marmuro kaina tikrai nėra pati žemiausia, tačiau tam, kad neskriaustumėte savo piniginės yra puiki alternatyva – plytelės. 
Marmuro imitacija – lengviau prieinamas variantas, kuris grožiu nenusileidžia originalui. Plytelių gaminimo technologijos taip išsivystė, jog sunku jas atskirti nuo tikro akmens. Gamintojai  siūlo platų formatų pasirinkimo spektrą, tad marmuro imitacijos plyteles galite klijuoti su minimaliomis siūlėmis arba atvirkščiai, galite pasirinkti marmuro mozaiką ar mažas plyteles, prie kurių priderinę tamsų plytelių glaistą galesite kurti žaismingus raštus.

Žemiau pateiktos vonios interjero koncepcijos naudojant marmuro plyteles. Dvi skirtingos idėjos – skirtingoms asmenybės. 
Pirmasis, šiek tiek romantiškesnis, modernios klasikos pavyzdys. Šioje koncepcijoje siūlome bazei naudoti bet kokio formato marmuro imitacijos plyteles. Jomis galite iškloti visas patalpos sienas bei grindis. Nebijokite – parinkus subtilų akmens raštą, jo tikrai nebus per daug. Taip pat, marmurą galite derinti su vienspalvėmis baltomis plytelėmis. Baldo furnitūrą siūlome su apvadais, vidurnakčio incognito atspalvio. Siekiant interjerą išlaikyti ne tik klasišką bet ir modernų, santechniką rinkitės sugriežtintų ir modernesnių formų. Puikus akcentas – rausvo aukso spalvos metalas, kuris suteikia interjerui gyvybės. 

koliazas 1

Antroji koncepcija moderni. Vėlgi bazinės plytelės – tas pats baltas marmuras. Akcentinės vietos išskiriamos šešiakampio formos plytelėmis. Šioje koncepcijoje siūlome prie marmuro derinti riešutmedžio baldinę plokštę vonios baldams. Vonios kambario santechnika moderni, apvalių formų. Interjeras pagyvinamas juodomis detalėmis – baldų rankenėlėmis, šviestuvų detalėmis, veidrodžio rėmais ir pan.

koliazas 2
daliaParašė: dalia

Susijusios kolekcijos