fbpx

Idėjos baltam vonios kambariui

Iveta Peteraitytė: Idėjos baltam vonios kambariuiParašė: Iveta Peteraitytė

2023-07-28
Idėjos baltam vonios kambariui

Nors šiais laikais vonios kambaryje galima sutikti pačių įvairiausių spalvų, dizainų, raštų ir temų, tačiau baltas vonios interjeras vis tiek skina populiarumo viršūnes. Balta spalva – klasika. Ji retai nusibosta, ji netrikdo, neslegia ir svarbiausia – ji tinka prie visko. Puikiai atrodo dramblio kaulo, kreminiai, gelsvi atspalviai. Prie baltos spalvos dera absoliučiai viskas. Tai lyg balta drobė ant kurios galima nutapyti bet kokį norimą paveikslą. Čia vyrauja laisvė kūrybai, reikia tik pasirinkti norimą interjero stilių ir jį sukurti. Daug plėtotis apie baltos spalvos teigiamas savybės turbūt nereikėtų. Baltas interjeras visada suteiks daugiau erdvės, šviežio oro pojūtį, švaros jausmą. Baltas vonios kambarys taip pat lieka vienas populiariausių sprendimų tarp interjero dizainerių, nes ši spalva nekaprizinga, universali, ji atvers daug galimybių kūrybai ir saviraiškai. Taip pat tai saugi spalva, kada norima sukurti subtilų, paprastą baltą vonios kambarį ir lengvą interjerą.

Moderni balta klasika

Klasika ir balta spalva – sunkiai išskiriamos kompanjonės. Jos eina koja kojon viena su kita. Šių dienų klasika kiek kitokia, nei būta anksčiau. Dabar ji lengvesnė, subtilesnė, čia mažiau pompastikos ir ornamentų. Dominuoja lengvi raštai ir ornamentai, subtilūs motyvai. Vonios  kambaryje tobulai atrodys žalvariniai akcentai. Tai gali būti praustuvo maišytuvas, baldinės rankenėlės ir tualetinio popieriaus laikiklis. Toks interjeras tiesiog alsuoja rafinuotumu. Lengva, skoninga ir elegantiška.

Baltos marmuro plytelės

Baltas vonios kambarys nebūtinai turi būti nuobodus. Jis gali turėti charakterio ir žavesio. Tai sukurti padės didelės marmuro imitacijos plytelės. Marmuro plytelės vonios kambaryje atrodys itin gaiviai ir moderniai. Toks pasirinkimas vonios kambaryje yra vienas populiariausių per paskutinius keletą metų. Ir tikrai ne be reikalo. Marmuro plytelės kuria prabangų, erdvų ir estetiškai šviesų interjerą. Užėjus į tokį vonios kambarį, taip ir norisi jame pabūti ilgiau, paskaityti knygą ar ilgiau pasimėgauti vandens procedūromis. Marmuro imitacijos plyteles itin lengva prižiūrėti, o ant blizgaus paviršiaus plytelių nesimato kalkių nuosėdų. Marmuro plytelės turi itin didelę raštų ir atspalvių pasiūlą, nuo lengvesnių iki intensyvesnių dizainų – tad išsirinkti, kas labiausiai derės prie Jūsų vonios kambario, bus tikrai nesudėtinga.

Baltas skandinaviškas vonios interjeras

Skandinaviškas interjeras vonios kambariui be vargo suteiks ramybę ir skatins atsipalaiduoti. O toks interjeras tinka bet kokio dydžio ir išplanavimo patalpai, net tokiai, į kurią patenka labai nedaug tiesioginės dienos šviesos. Skandinaviškas vonios interjeras pasižymi baltos ir medienos akcentų duetais. Tai vienas iš pagrindinių interjero bruožų. Čia taip pat vyrauja daug švaros, minimalizmo, griežtų linijų ir lygių paviršių.

Tokiame interjere be vargo suderinsite visus vonios interjero aksesuarus ir dekoracijas. Svarbus momentas – nereikėtų persistengti dekoruojant skandinavišką interjerą, viena iš pagrindinių šio stiliaus savybių yra minimalistinis ir tvarus požiūris į gyvenimo būdą. Ant baltų sienų ir baldų gali nugulti ir spalvoti, ryškūs akcentai. Jie kambariui suteiks žaismingumo ir gyvybės. Tobulai atrodo visi pilki, žali, mėlyni ar rudi atspalviai. Prie balto interjero tobulai žiūrisi metalizuoto paviršiaus akcentai. Metalas interjere įneša unikalumo ir modernumo jausmo, skleidžia pozityvią nuotaiką ir suteikia teigiamų emocijų.

Modernus baltas vonios interjeras 

Visgi modernus interjero stilius lieka vienu populiariausių tarp visų interjero stilių. Jį žmonės dažnai renkasi ne tik vonios, bet ir kitiems kambariams. Norint sukurti tokį stilių, vienas paprasčiausių būdų – išsaugoti vientisą spalvų schemą. Balta spalva tam puikus pasirinkimas. Prie balto vonios interjero derinkite juodus vonios akcentus. Puikiai tinka ir aukso spalvos elementai. Norint dar daugiau šarmo, rinkitės tamsius baldus, pavyždžiui juodos spalvos praustuvą ar tamsius dušo kabinos profilius. Modernus vonios kambarys taip pat asocijuojasi su metalo elementais – variu, chromu. Metalo magija sukurs stilingą išvaizdą visam kambariui. Svarbu išlaikyti kuo daugiau paprastumo, neapkrauti kambario įmantriais daiktais ar kitais dideliais baldais ar dekoracijom. Čia vyrauja minimalizmas ir praktiškumas. Švara, tvarka ir daiktai, kurie turi savo vietas – tai modernaus interjero stiliaus subtilybės.

Kilus klausimams arba jei trūksta įkvėpimo drąsiai skambinkite telefonu +370 644 03644 arba rašykite į elektroninį paštą info@apdailosnamai.lt.


Sekite mus socialiniuose tinkluose, kur kasdien dalinamės įkvepiančiomis idėjomis ir naudingais patarimais:

Instagram / Facebook / Pinterest

Iveta PeteraitytėParašė: Iveta Peteraitytė

Esu kūrėja. Tikiu, kad kiekviena detalė supanti mus kasdienybėje, kuria mūsų mintis. Skonius ir suvokimus. Labai svarbu pastebėti ir sugerti visus jų atspalvius. Dėl to visada esu jaukumo ir tikrumo paieškose. Namuose. Savose sukurtose erdvėse.