fbpx

Dažniausiai užduodami klausimai apie dizaino paslaugas

dalia: Dažniausiai užduodami klausimai apie dizaino paslaugasParašė: dalia

2021-08-27
Dažniausiai užduodami klausimai apie dizaino paslaugas

Įsikūrinėjant ar renovuojant namus tikrai teks susidurti su plytelių pasirinkimo klausimais. Pabandysime pagelbėti ir atsakyti į dažniausia užduodamus klausimus, kurie apims dizaino ir projektavimo klausimus.

Pirmiausia kylantys klausimai dažniausiai yra susiję su dizainu. Kadangi mūsų plytelių salonas teikia dizaino paslaugą, galime pagrindinius klausimus ir atsakymus pateikti žemiau.

 • Kaip galiu užsisakyti dizaino paslaugą? Kiek ji kainuoja?

Dizaino paslaugą galite užsisakyti keliais būdais- susisiekę telefonu, el.paštu , facebook/instagram žinutėmis arba atvykę į mūsų salonus. Vieno vonios kambario vizualizacija kainuoja 75 eurus. Užsakant plyteles, mokestis laikomas daliniu avansu už plyteles.

 • Ar reikia registruotis norint gauti dizainerio konsultaciją Jūsų salone

Registracija nėra būtina, mūsų salone dirba profesionalūs dizaineriai, kurie atvykus Jums į saloną tikrai pakonsultuos rūpimais klausimais.

 • Kokios informacijos reikia norint užsisakyti dizaino paslaugą?

Reikalingi tikslūs patalpos išmatavimai, santechnikos išdėstymo planas. Pvz. pateikiamas žemiau.

 • Ar parenkate plyteles ir dizainą?

Labiau pagelbėjame pasirenkant/ atrandant Jums patinkantį dizainą. Mums yra aktualu suprasti Jūsų poreikį iš dizaino pusės. Šiuo klausimu labai pagelbėja, jei turite patinkančių vonių nuotraukų. Idėjų galite rasti mūsų puslapyje dizaino skiltyje arba pinterest/ instagram programėlese. Apačioje pateikiami pvz. ką galite mums atsiųsti norint susidaryti bendrą vaizdą.

 • Ar gausiu tik vieną vizualizaciją? Kaip atrodys vizualizacija?

Užsisakius dizaino paslaugas, „Apdailos namų“ dizaineriai paruoš du skirtingus vonios vizualizacijos variantus., taip pat atliekamos smulkios korekcijos, jei yra kokių neatitikimų. Žemiau pateikiami pvz. vizualizacijų, kuriuose matyti mūsų pasiūlyti dizainai, pagal anksčiau atsiųstas klientų nuotraukas.

 • Kiek laiko užtrunka ši paslauga?

Priklausomai nuo užimtumo, vizualizacijas galite gauti per 2-7 d.d.

 • Ar paruošiate klijavimo planą?

Vizualizacija labiau skirta pamatyti bendrą vonios dizainą. Pasirinkus patinkantį dizainą mes paruošime plytelių klijavimo planą- išklotinę.

 • Ar paskaičiuojate reikalingus kiekius?

Paruošus ir patvirtinus plytelių klijavimo planą, Apdailosnamai.lt komanda paskaičiuoja reikalingus plytelių kiekius.

Galbūt rinksitės plyteles be vizualizacijų ar tiesiog ieškosite atsakymų į rūpimus derinimo klausimus, tad apačioje pasistengsime apžvelgti dažniausiai užduodamus klausimus apie derinimą plytelių.

 • Ar galima derinti blizgias plyteles kartu su matinėmis?

Taip, taip ir dar kartą taip. Grindims dažniausiai rekomenduojame naudoti matines plyteles dėl mažesnio slidumo. Sienos jau pagal poreikį- gali būti ir blizgios ir matinės. Dar viena idėja- galite akcentinę sieną daryti miksuojant blizgias ir matines plyteles ir taip kuriant išskirtinį dizainą.

 • Ar mažoje vonioje galima klijuoti tik mažas plyteles?

Tikrai ne. Kaip tik nereiktų bijoti didesnio formato plytelių. Galima puikiai įkomponuoti ir 60×120 plyteles 3 kv.m. patalpoje. Svarbu atkreipti dėmesį į patalpos išmatavimus ir kritiškai įvertinti koks formatas tiktų patalpai.

 • Kiek skirtingų plytelių galiu naudoti viename vonios kambaryje?

Mūsų rekomendacija būtų nenaudoti daugiau, nei trys skirtingos plytelės. Reikia nepamiršti, kad patalpoje bus ne tik plytelės, o ir įvairūs santechnikos prietaisai bei baldai. Kuo daugiau detalių, tuo sunkiau viską suderinti. Plius nepamirškime- mažiau yra daugiau !

 • Ar galima sienų plyteles klijuoti ant grindų?

Jei tai yra akmens masės plytelės- galima. Taisyklė paprasta- akmens masės plytelės tinkamos ir grindų ir sienų dangai. Keramikinės plytelės yra trapesnės, jas rekomenduojame klijuoti tik ant sienų.

daliaParašė: dalia