fbpx

eglutės plytelės

Svajojantiems apie nesenstančia elegancija spinduliuojančius namus, turėtų patikti eglutės rašto plytelės – šis plytelių klijavimo būdas, pamėgtas dar senais laikais, vėl sugrįžo į madą ir iš tendencijų trauktis dar tikrai neketina. Pasinaudokite proga ir pritaikykite jas savo namuose: „Apdailos namai“ parduotuvėje rasite daug plytelių kolekcijų, kurių pagalba lengvai sukursite išskirtinumu kerintį eglutės raštą.

Plyteles eglute klijuoti patariama tuomet, kai norisi pagyvinti interjerą ir suteikti jam dar daugiau originalumo. Toks akcentas neprivalo būti ryškus: jei rinksitės neutralius atspalvius, aplinka išliks subtili, tačiau tuo pačiu niekuomet nebus monotoniška.  

Plytelių klijavimas eglute gali būti pritaikomas įvairioms apdailos medžiagoms, todėl pasitelkiant šį metodą, galima sukurti ne tik senovinį ar kiek vintažinį stilių, bet ir išbandyti šiuolaikiškas ir modernias idėjas. Tokį sprendimą galite pritaikyti bet kurioje erdvėje, pradedant jaukiausiomis namų zonomis ir baigiant komercinės paskirties patalpomis.

Eglutės rašto plytelėms reikia ypatingo tikslumo ir kruopščių apskaičiavimų – turite ne tik atsakingai pasirinkti apdailos medžiagų tipą, bet ir pagalvoti apie jų dydį ir kiekį. Jei šioje vietoje susiduriate su nesklandumais, maloniai kviečiame kreiptis į mūsų komandą: mielai Jus pakonsultuosime ir padėsime priimti sprendimus.

Laukiame Jūsų atvykstant į „Apdailos namai“ saloną Vilniuje – čia Jūsų laukia gausus eglutės rašto plytelių pasirinkimas, palankios kainos ir visuomet padėti pasiryžusi mūsų komanda!

Mūsų projektai