fbpx

Vonios plytelių dizaino idėjos

Iveta Peteraitytė: Vonios plytelių dizaino idėjosParašė: Iveta Peteraitytė

2024-05-28
Vonios plytelių dizaino idėjos

Nors namų įsigijimas yra džiuginantis procesas, bet pats kambarių įrengimas tikrai reikalauja daug jėgų – ir kantrybės, ir laiko, ir, žinoma, investicijų. Tai procesas, kuris apima visas nuotaikas – nuo malonumo iki pasimetimo bei išsekimo. Norint gražiai, kokybiškai ir estetiškai įrengti vonią tam reikia įdėti nemažai pastangų. Vonios interjeras stipriai priklauso nuo to, koks bus pasirinktas vonios plytelių dizainas. Tai lyg kambario širdis. Plytelės gali padėti sukurti kambariui išskirtinę atmosferą, arba priešingai – ją sugadinti. Dėl to, vonios kambario plytelių dizainas buvo, yra ir vis dar lieka svarbia dedamąja dalimi viso kambario interjero kūrime. Tikrai sutiksite, jog vos ne kiekvienas įsirenginėdamas namus susiduria su dilema, kokias plyteles rinktis vonios kambariui. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, jog visos plytelės vienodos, jų dydžiai nesiskiria, o kur jas nusipirkti, taip pat jau žinome. Bet viskas pasikeičia, kai prasideda jų pasirinkimas. Tuomet sunku išsirinkti net paprasčiausius atspalvius, pasimetame dydžiuose, o atėję pirkti pamatome, jog niekas nebetinka. Tam mes ir esame, kad padėtume ir palengvintume Jums šį darbo reikalaujantį malonumą.

#1 – Plytelių dizainas vonioje. Formos

Kuo labiau stiprėjant naujausioms technologijoms,  vis dažniau daugėja skirtingų plytelių dydžių, formų, raštų ir net skirtingų medžiagų. Nors tai leidžia be vargo kiekvienam išsirinkti tai, ko jam išties reikia, bet iš kitos pusės, be žinių ir pagalbos, išsirinkti gali būti išties sudėtinga. Tiek sienų, tiek grindų plytelių formos gali būti labai įvairios. Dažniausiai naudojamos – kvadrato, stačiakampio, šešiakampės arba rombo, eglutės rašto ar net trikampio formos. Vis labiau populiarėja netradicinių plytelių formos, kurios padeda interjerui išsiskirti ir suteikti jam unikalumo. Originalus vonios plytelių dizainas suteikia daugiau galimybių eksperimentuoti ir kurti namus pagal šeimininko charakterį. Kalbant apie dydį, populiarios yra tiek didelės, tiek labai mažos plytelės. Su visais variantas vonios kambarys įgauna unikalų ir žavingą charakterį.

#2 – Plytelių dizainas vonioje. Spalvos ir raštai

Jeigu Jūsų vonios kambarys mažas, jo nereikėtų apkrauti itin skirtingomis spalvomis. Palikite tik vieną ar du atspalvius, daugiau žaiskite su tonais ir raštais. Mažos vonios plytelių dizainas tampa pranašesnis prie šviesesnių spalvų, taip kambariui suteikiama daugiau erdvės, švaros ir jaukumo įspūdžio. Paskutiniu metu žmonės labai pamėgo ir tamsius tonus, nepaisant to, kambarys mažas ar didelis. Taip, juoda spalva erdvės nesuteiks, bet suteiks kitų efektų, kurie net pranoksta erdvės pojūčiui. Elegancija, mistika, magija ir prabanga. Tai jausmas, kurį suteikia visi žemės atspalvių tonai, juoda ir kitos tamsios spalvos. Jeigu širdis linksta prie tamsesnio interjero – tikrai nedvejokite. Tai puikus pasirinkimas, kuris visada atrodys rafinuotai ir paslaptingai.

Kalbant apie raštus, jų pasiūla tokia didelė, jog tikrai išsirinksite tai, kas labiausiai tiks Jūsų kambariui. Raštai interjerui priduoda daug savitumo, jais galima kurti norimas temas, nuotaikas ir stilius. Margos ir raštuotos plytelės žavi savo unikalia išvaizda ir yra lengvai derinamos prie visų interjero stilių. Margas vonios plytelių dizainas laisvai parenkamas tiek sienų, tiek grindų apdailai. Visi ornamentai, reljefai ir iškilimai gražiai dera prie suderintų baldų ir kitų aksesuarų ir detalių. Jei Jums sunku nuspręsti, koks vonios kambario plytelių dizainas tiktų Jūsų namuose, – visada maloniai kviečiame pasikonsultuoti su mūsų profesionalia komanda.

#3 – Plytelių dizainas vonioje. Mozaikinės plytelės

Mozaikinės plytelės vėl užkariauja daugumos širdį. Mozaikinių plytelių dizainas vonioje pagyvins visą interjerą ir suteiks jam pikantiškų prieskonių. Unikalus raštas dvelkia prabanga ir unikalumu. Įdomiais raštais, spalvomis ir ornamentais plytelės pasakoja savas istorijas. Grindų ar sienų mozaika visuomet taps dėmesį kaustančiu akcentu. Tinkamai priderinus raštus ir spalvas prie kitų namų interjero akcentų, galima sukurti labai elegantiškus ir akį glostančius interjero sprendimus. Su mozaikinėmis plytelėmis galima sukurti tiek rustic, tiek prabangų klasikinį stilių. Šiais laikais mozaikinių plytelių formų ir dydžių įvairovė yra išties milžiniška. Galima rinktis paprastesnes, mažiau išsiskiriančias, vienodos spalvos plyteles arba sukurti ką nors charizmatiškesnio panaudojant įdomesnį raštą ir formą. 

Tikimės, jog atsakėme į rūpimus klausimus ir virtuvės grindų pasirinkimas nebekels streso ir nereikalingų dvejonių. Kilus bet kokiems klausimams drąsiai skambinkite telefonu +370 644 03644 arba rašykite į elektroninį paštą info@apdailosnamai.lt.


Sekite mus socialiniuose tinkluose, kur kasdien dalinamės įkvepiančiomis idėjomis ir naudingais patarimais:

Instagram / Facebook / Pinterest

Iveta PeteraitytėParašė: Iveta Peteraitytė

Esu kūrėja. Tikiu, kad kiekviena detalė supanti mus kasdienybėje, kuria mūsų mintis. Skonius ir suvokimus. Labai svarbu pastebėti ir sugerti visus jų atspalvius. Dėl to visada esu jaukumo ir tikrumo paieškose. Namuose. Savose sukurtose erdvėse.