fbpx

Nestandartinis plytelių panaudojimas: baro stalai ir stalviršiai

dalia: Nestandartinis plytelių panaudojimas: baro stalai ir stalviršiaiParašė: dalia

2017-12-27
Nestandartinis plytelių panaudojimas: baro stalai ir stalviršiai
Galbūt Jūsų namuose stovi senas, nuobodus stalas, kuris atrodo tik užima vietą? Atrodo išmesti gaila, o idėjų, kaip jį atnaujinti nėra? Išeitis – plytelės. Tai paprastas, greitas, gan ekonomiškas bei itin originalus būdas nusibodusį baldą paversti nauju, akiai mielu interjero akcentu. Be to, plyteles daug paprasčiau prižiūrėti nei pavyzdžiui medieną – jos lengviau valomos, nesugeria drėgmės ar riebalų todėl tuo pačiu yra ir ilgaamžiškesnės. Ką jau kalbėti apie dizaino galimybes. 
Akmens ar sendintų plytų imitacijos plytelės suteiks interjerui savotišką modernaus industrinio urbanizmo prieskonį. Plytelės gali būti klijuojamos vertikaliai, horizontaliai, viena šalia kitos, su prasikeitimu ar „eglute”
Įvairiaspalvės raštuotos plytelės Jūsų baldą pavers šiltu, žaismingu, Ispanija ar Maroku dvelkiančiu interjero akcentu. Na, o norintiems kažko tikrai įspūdingo – tūrinės plytelės, apšvietimo žaismas ar netgi į medį įpjautos nestandartinio formato plytelės.
Taigi, galimybių tūkstančiai, tereikia noro ir senas, nuobodus, niekuo neypatingas baldas virs tikru meno kūriniu, kuris džiugins Jus bei Jūsų svečius. 
Nežinantiems, kokį baldų dekoravimo būdą pasirinkti, mielai padės „Apdailos namų” komanda!
 

www.apdailosnamai.lt
www.pinterest.com/apdailosnamai
www.facebook.com/apdailosnamai

daliaParašė: dalia

Susijusios kolekcijos