fbpx

Nenuobodžios grindų plytelės

dalia: Nenuobodžios grindų plytelėsParašė: dalia

2020-06-16
Nenuobodžios grindų plytelės

Daugmaž per pastarąjį dešimtmetį grindų plytelės pakilo į dizaino aukštumas idealiai atkartodamos naujausius medžio paviršius ir kitas tekstūras. Unikalios, ilgaamžiškos ir stilingos grindų plytelės sukūrė tikrą grindų dangos revoliuciją. Amžiaus pradžioje mažai kas būtų pagalvojęs, kad akmens masės plyteles atskirti nuo parketo bus ne taip paprasta.

2020-aisiais daugiausiai dėmesio sulaukia didelio formato medžio imitacijos plytelės, akį traukiantys raštai, formos ir dizainai, bei daugybė ryškių idėjų. Trumpai tariant, kuo toliau, tuo labiau nuobodžioms grindims namuose nebelieka vietos. Į duris primygtinai beldžiasi originalaus dizaino plytelės bei šimtai standartinių plytelių klijavimo galimybių.

PACAI prabanga

82327f53e68af1444dab3b0e938d3c59

Ar kada teko matyti prabangaus viešbučio PACAI grindis? Nuostabus perpintas medžio raštas prieinamas lengviau nei manai. Les Bois plytelių kolekcija siūlo identiškas medžio imitacijos plyteles, kurios „prilips” ne tik klasikiniame, bet ir modernaus stiliaus interjere. Neabejotinai tokios grindys atrodys gerokai solidžiau ir unikaliau nei įprastas parketas. Be to akmens masės plytelės pasižymi ypatingai geru laidumu šilumai, bei yra atsparios drėgmei, purvui ar braižymuisi.

Plytelė: VERSAILLES SLAVONIA

Moderni klasika

31d29abedb8df9f293fcaa1139a2ce20

Negali apsispręsti rinktis betonines ar medines grindis? O kodėl jų nesujungus? Dar vienas modernios klasikos grindų raštas – betono ir medžio imitacijos junginys. Nepaneigsi – toks unikalus grindų dizainas taps tikra interjero pažiba. Įsivaizduok kaip puikiai taip suklijuotos grindys atrodytų Tavo virtuvėje ar valgomąjame.

Plytelė: AXIS OAK ir NATURE GREY

Modernus… parketas?

16b6075aed03b566923628a2df5bc1f2

Nors nebūtinai parketas. Tokį klijavimo būdą galima pritaikyti eglutės tipo ir betkurioms 20×20 cm plytelėms. Spalvų derinimo galimybės beribės. WOW faktorius – garantuotas. Žemiau rasi vieną iš galimų derinių. P.S. toks plytelių raštas puikiai tinka ne tik grindims, bet ir akcentinei sienai!

Plytelė: HEXAWOOD CHEVRON OLD ir URBAN SILVER

Kaip naudotis Pinterest

Šiais laikais didžiausias įkvėpimo šaltinis yra Pinterest. Tai puikus pagalbinis įrankis, tiesiog reikia mokėti juo naudotis. Ieškant įkvėpimo grindims, nebūtina paieškoje rašyti „grindys” ar „grindų dizainas”. Tikrai įspūdingus rezultatus galima pasiekti tiesiog suradus įdomaus rašto paveikslėlį. Esame sakę, kad viziją iš Pinterest galime perkelti į realybę ir tai yra tiesa. Norimam raštui surasime analogiškas plyteles, subraižysime plytelių išklotines meistrams, beliks tik užsakyti plyteles. Geram dizainui reikia įdėti vos 10 procentų daugiau darbo. Tai TAIP lengva.

Plytelė: CONTEMPO CRAYON NATURAL ir URBAN DARK

 

www.instagram.com/apdailos_namai
www.pinterest.com/apdailosnamai
www.facebook.com/apdailosnamai

daliaParašė: dalia

Susijusios kolekcijos