fbpx

Kaip įsirengti Pinterest vertą vonią. Vol.1

dalia: Kaip įsirengti Pinterest vertą vonią. Vol.1Parašė: dalia

2019-12-09
Kaip įsirengti Pinterest vertą vonią. Vol.1

Kelintą vakarą iš eilės šturmuoji Pinterest’ą, valandų valandas ieškai idealaus vonios kambario interjero. Pagaliau randi tai, ko ieškojai, pradedi skaičiuoti kiek kainuotų tokį blizgantį paveikslėlį įsirengti savo namuose. Išpila šaltas prakaitas… Pažįstama situacija? Nusiramink, idealią, Pinterest vertą vonią gali įsirengti ir perdaug neskriausdamas savo banko sąskaitos. Pabūsim labai geri ir detaliai papasakosim kaip tą padarėm mes.

Pirmas žingsnis – biudžeto skaičiavimas

Šį darbą teks atlikti pačiam, nes niekas kitas nenuspręs kiek pinigų Tu gali skirti vonios kambario plytelėms. Kad būtų paprasčiau viską suprasti, pateiksime konkretų Apdailos namų darbo su klientu pavyzdį. Vardan konfidencialumo kliento vardo neatskleisime, tad tiesiog susitarkime, kad šios istorijos herojus yra B.

B suskaičiavo, kad savo vonios kambario plytelėms gali išleisti apie 1000 eurų. Grubiai primetę vonios kambario kvadratūrą (sienų ir grindų plotą, išmetus langus ir duris) gavome apie 30 kvadratinių metrų plytelėmis klijuojamo ploto. Vadinasi B vienam kvadratui plytelių gali skirti apie 33 eurus. Štai ir visa matematika. 

Antras žingsnis – analogiškų plytelių paieška

Gavus tokią konkrečią sumą yra gerokai paprasčiau neprašauti renkantis plyteles savo svajonių voniai. Kadangi jau turėjome B siųstą vonios paveikslėlį iš Pinterest’o, pradėjome analogiškų plytelių paiešką. Vonios kambario interjero pavyzdys labai konkretus. Bazinės plytelės vonioje tamsiai pilkos spalvos, akmens ar betono imitacijos. Akcentas interjere – žalsvos, smulkaus formato sieninės plytelės. 

Analogus rasti nebuvo sudėtinga. Atsižvelgdami į B biudžetą parinkome šias plyteles:

Dekorinės plytelės visuomet kainuos šiek tiek brangiau, tačiau šiuo atveju suma daugmaž išsilygina, nes grindis pavyko rasti pigesnes.

Trečias žingsnis – vizualizacijos

Tiesiog išsirinkti panašias plyteles nepakanka. Reikia susidaryti bendrą vaizdą kaip atrodys vonios kambarys. Čia į pagalbą ateina 3D vizualizacijos. Pačiam daryti nieko nebereikia, lieka tik pasikliauti interjero dizaineriu, kuris sudėlios trūkstamas detales bei akcentus. Siekiant neperžengti nusistatyto biudžeto galima apsvarstyti įvairius plytelių klijavimo variantus. B vonios kambaryje papildomai atsirado juodo metalo detalės, marmuro imitacijos spintelė ir daug paslėpto LED apšvietimo.

Rezultatas – neabejotinai Pinterest verta vonia. Smalsu kokia gavosi plytelių sąmata? 905,40 eurai. Dar ir sutaupėm gražesniam maišytuvui! 😉 Taigi blizgantis paveikslėlis nebūtinai turi viršyti biudžetą. Nori ir Tu įsirengti svajonių vonią? Susisiek su mumis ir mes būtinai Tau padėsim!

Telefonas: +370 644 03644

El.paštas: info@apdailosnamai.lt

www.apdailosnamai.lt
www.pinterest.com/apdailosnamai
www.facebook.com/apdailosnamai

daliaParašė: dalia

Susijusios kolekcijos