fbpx

Kaip atrodo 3D grindys vonioje?

Iveta Peteraitytė: Kaip atrodo 3D grindys vonioje?Parašė: Iveta Peteraitytė

2023-01-13
Kaip atrodo 3D grindys vonioje?

Juk ne viskas interjere visada turi būti lygu ir tobulai vientisa. O gal norisi šiek tiek įdomesnio prieskonio, įvairovės, formų, geometrijų, iškilimų? Šiais laikais su naujausiomis technologijomis galima sukurti labai dinamiškus sprendimus, pvz., apdailos plytelės ir jų medžiagos tampa vis įvairesnės, įdomesnių formų ir raštų, o tai leidžia kurti interjerą pagal žmogaus gyvenimo būdą, jo poreikius ir estetikos suvokimą. Vonios kambarys ne išimtis. Nors su juo dar ne visi išdrįsta eksperimentuoti, bet pasitelkus fantaziją ir kūrybą vonios kambarys gali nepaskęsti bendroje visumoje, o priešingai – tapti akcentu. Su 3D sienų plytelėmis, kaip ir aišku, jų daugiau galima išvysti interjerų kataloguose, nors, žinoma, mes taip pat pateiksime keletą jų pavydžių. Bet ar teko pagalvoti, kaip galėtų atrodyti 3D grindys vonioje? Jeigu ne, mes čia tam ir esame – pažersime Jums patarimų ir idėjų.

Kita dimensija – geometrijos efektas

Žmogaus akis pripratusi visur matyti kreives ir geometrinius vaizdus. Tai mus lydi kiekviename žingsnyje. Visi objektai, daiktai, vaizdai turi savo formas, kurie juos išskiria iš kitų. Be to, viskas yra šiek tiek kreiva, nors žmogaus akis to ir nemato. Žemė kreiva, šviesos spindulys kreivas. Tobulumo nėra, o tai ir yra žavesys. Visi taškai ir linijos sudaro bendrą visumos paveikslą. Raštai, formos, šešėlių žaismas, simetrija, geometrija, spalvų perėjimai, iškilimai, trimatis vaizdas – tai 3D efekto kompanionai. Menas slypi detalėse ir kompozicijose. Išskirtinės 3D efekto plytelės bet kurioms grindims suteiks unikalumo ir šarmo. 3D vonios grindys puikiai tiks tiems žmonėms, kurie savo namuose nori turėti daugiau originalumo, nei įprastos baltos sienų ir grindų plytelės. Geometrija pasąmonėje kuria tvarkos iliuziją. O ten kur tvarkingiau, ten ramiau ir jaukiau gyventi.

3d grindys vonioje

Vonia yra ta vieta, kurioje laisvai galima eksperimentuoti. Nuo neįprastų spalvų, akcentų iki įdomesnių, retai naudojamų medžiagų. 3D plytelių efektas vonioje kuria stilingą ir unikalų dizainą. Toks sprendimas išryškina kambario gylį ir suteikia daugiau šviesos. 3D plytelės tinka tiek sienoms, tiek grindims. O šiuos derinius sujungus kartu, galima išgauti neįtikėtinai nuostabių, neįprastų sprendimų. Į savo vonios interjerą galite perkelti įvairius grafinius vaizdinius ir simbolius. Prižiūrėti tokias plyteles labai nesunku, netgi paprasta. 3D vonios grindys ir sienos gali būti valomos įprastu būdu, naudojant šiltą vandenį ir tam skirtą valymo priemonę. Atsparumas 3D plytelių yra lygiai toks pat, kaip ir standartinių plytelių.

Kaip pasirinkti 3D plyteles vonios kambaryje?

1. Apsvarstykite kuriamą interjero stilių. Jeigu vonioje bus daug daiktų, tai tokios plytelės gali sukelti tik dar daugiau triukšmo.
2.  Atkreipkite dėmesį į formas ir raštus. Vieniems kambariams tinka vieni raštai, kitiems kiti. Rekomenduojame parsinešti plytelę namo ir gyvai ją apžiūrėti savo vonios kambaryje.
3. Plytelės dydis taip pat svarbu. Net ir mažos detalės kuria didelę reikšmę. Jeigu galima aiškiai įžiūrėti plytelės dydį, visada pasitikrinkite ar ji vizualiai nesumažins kambario erdvės.
4. Atspalviai. Visos spalvos turėtų tarpusavyje derėti su bendru vonios kambario interjeru. Žinoma, galima bandyti sukurti visiškai priešingas spalvų gamas, iš pirmo žvilgsnio net nederančiais, bet net ir tai bus suderinta ir atsakingai parinkta. Niekada neprašausite pasirinkę žemiškų spalvų paletę ir subtilius akmens raštus. Toks derinys lengvai pritaikomas bet kurioje patalpoje.

Įdomi 3D sienų apdaila

3D plytelės tinka ne tik grindims, bet puikiai atrodo ir ant sienų, taip pabrėždamos individualų kambario stilių. 3D efektas kuria tam tikrą ritmą, o siena papuošta šiuo akcentu pabrėš šalia esančių daiktų ir baldų privalumus. Kiekvienas, nors ir mažytis interjero sprendimas namams suteikia individualaus ir išskirtinio žavesio. Sienoms rinkitės šešiakampes plyteles, jeigu norisi erdvei suteikti žaismingumo. Neutralios arba tamsios spalvos vonios kambaryje sukurs žavingą paslaptį. Šviesios spalvos visada patiks mylintiems minimalizmą.

Marmuro paviršių atkartojantys raštai sukurs prabangos dvelksmą, nesvarbu tai būtų matinis ar blizgus paviršius. O įvairių medžiagų derinimas, tokių kaip betonas ir medis – sukurs magijos jausmą, nes tokioje aplinkoje išryškėja apšvietimas ir jo kuriama jauki atmosfera. Įvairūs geometriniai raštai, reljefai ir tekstūros pagyvina erdvę ir suteikia jai rafinuoto žaismo. Tokie modernūs akcentai tikrai nelieka nepastebėti.

Tinkamai pasirinkus plyteles, 3d grindys vonioje ar unikali 3D sienų apdaila gali padėti sukurti netikėčiausių interjero sprendimų, kurie kaskart maloniai nudžiugins Jūsų ir svečių akis. Užsukite pas mus į saloną esantį Vilniuje pasisemti įkvepiančių idėjų savo namams.

Kilus klausimams arba jei trūksta įkvėpimo drąsiai skambinkite telefonu +370 644 03644 arba rašykite į elektroninį paštą info@apdailosnamai.lt.


Sekite mus socialiniuose tinkluose, kur kasdien dalinamės įkvepiančiomis idėjomis ir naudingais patarimais:

Instagram / Facebook / Pinterest

Iveta PeteraitytėParašė: Iveta Peteraitytė

Esu kūrėja. Tikiu, kad kiekviena detalė supanti mus kasdienybėje, kuria mūsų mintis. Skonius ir suvokimus. Labai svarbu pastebėti ir sugerti visus jų atspalvius. Dėl to visada esu jaukumo ir tikrumo paieškose. Namuose. Savose sukurtose erdvėse.

Susijusios kolekcijos