fbpx

Interjero saldainiai: Mozaika

dalia: Interjero saldainiai: MozaikaParašė: dalia

2018-03-09
Interjero saldainiai: Mozaika

Paskutiniame įraše galėjome pasirodyti priešiškai nusiteikę prieš mozaiką, tad šiuo įrodysime, kad taip tikrai nėra. Teisingoje vietoje tinkamai panaudota mozaika gali tapti tikru interjero saldainiu. 

Mozaikų formų, paviršių bei atspalvių pasirinkimas yra bene plačiausias visame plytelių dizaino pasaulyje, tad neveltui mozaika dažnai pasirenkama kaip dekoro elementas. Neribotas atspalvių spektras leidžia mozaiką pritaikyti prie bet kurios plytelės ar kito interjero elemento. Kuriami monochromatiniai ar atvirkščiai – stipriai kontrastuojantys deriniai. Ypač stilingai atrodo suderinti maksimaliai skirtingi formatai – didelių dydžių plytelės ir itin smulkios mozaikos detalės.

Toks pats platus kaip mozaikų pasirinkimas yra ir jų panaudojimo būdų sąrašas. Mozaika dekoruoti galite vieną pasirinktą zoną: virtuvės sienelę, dušą, nišas, grindis, židinį ar pan. Arba atvirkščiai – išklijuoti mozaika visą patalpą nuo grindų iki lubų. Lankstus mozaikos kilimėlis leis ja apjuosti net pačias įmantriausias formas, o iš smulkių įvairiaspalvių detalių galima sudėlioti originalų raštą, kurio niekur kitur nepamatysite. Iš mozaikos taip pat surenkami įvairūs piešiniai ar net logotipai. Vienintelis stabdis čia yra vaizduotė 😉 

daliaParašė: dalia