fbpx

5 idėjos vaikų vonios kambariui

dalia: 5 idėjos vaikų vonios kambariuiParašė: dalia

2019-10-01
5 idėjos vaikų vonios kambariui

Vaikų vonios kambarys – gan didelis galvos skausmas tėveliams. Jo įrengimą derinti dažnai tenka ne tik su antrąja puse, bet ir su atžalomis, kurių fantazijos, sutikite, kartais gerokai prasilenkia su tėvelių norais. Kartais net atrodo, kad kompromisinis sprendimas, kuris tenkintų visas puses yra neegzistuojantis, bet palaukit… Šiandien pabūsim gelbėtojais ir pasidalinsim penkiomis vonios kambario idėjomis, kurios tiks tiek suaugusiems, tiek vaikams.

GEOMETRINĖS PLYTELĖS

Geometrinės plytelės voniai jau kurį laiką karaliauja plytelių topuose. Žaismingos jų formos leidžia kurti išskirtinius dizainus tiek grindų, tiek sienų plokštumose. Vien šešiakampės plytelės galbūt jau pradeda nusibosti, tačiau yra plytelių kolekcijų, kuriose persipina skirtingos formos ir spalvos. Tuos pačius šešiakampius galima derinti su trikampėmis ar trapecijos formos plytelėmis. Tokiu būdu pavyzdžiui grindų plytelės voniai įgija visai kitą pavidalą. Ypač šauniai geometrinės vonios grindys atrodo nuglaistytos ryškiaspalviu plytelių glaistu. 

TŪRINĖS PLYTELĖS

Plytelių kategorija panaši, tačiau skirta tik sienoms. Taigi, sienų plytelės voniai neturi būti lygios ir nuobodžios. Galbūt vaikų vonios kambaryje yra sienos plokštuma, kurią galima akcentuoti unikalaus dizaino 3D plytelėmis? Tai turėtų būti tuščia siena ar jos dalis, kurioje tūrinių plytelių pagalba sukursite šviesos ir šešėlių žaismą. Tiesa, reikėtų atkreipti dėmesį, kad ant tūrinių plytelių sunkiau pakabinti santechniką ar prie jų priglausti baldus. Tačiau yra išeitis net jeigu neturite visiškai tuščios sienos, kurią galėtumėt dekoruoti 3D plytelėmis. Tokiu atveju įspūdingai atrodys tūrinių plytelių „lietus” nuo lubų. 

MOZAIKINĖS PLYTELĖS

Ryškiaspalvės mozaikinės plytelės bene labiausiai primena vaikystę. Kaladėles primenančiomis plytelėmis galima žaismingai „pabarstyti” grindis ar papuošti jomis vaikiško vonios kambario sienas. Subtili spalvota detalė garantuotai įpūs vaikiško gyvybingumo vonios interjerui. Prie mozaikos galite derinti sienų dažus ar vonios kambario baldus ir taip sukursite patalpą, kuri džiugins ir Jūsų ir vaikų akis.

SPALVOTOS PLYTELĖS

Spalvotos plytelės yra standartinė priemonė, kurios pagalba gali sukurti nestandartinį interjerą. Pavyzdžiui paėmus kelių spalvų paprastas stačiakampes plyteles ir iš jų suformavus „eglutę”, gausime stulbinantį sienų ar grindų dekorą, kuris be abejonės pagyvins vaikų vonios kambario interjerą. Apskritai, stačiakampėmis spalvotomis plytelėmis galima žaisti tiesiog vartant jas ir ieškant įdomesnių plytelių klijavimo būdų. Paprasta, bet genialu!

MARGOS PLYTELĖS

Ką čia bepridursi – margos plytelės yra pagrindinis dizaino sprendimas vaikiškiems vonios kambariams. Šių plytelių pasirinkimas yra ypač platus: nuo juodai baldų iki įvairiaspalvių, vienodo ir miksuoto rašto. Margomis plytelėmis puoštos vonios kambario grindys yra ne tik žaismingas, bet ir itin praktiškas sprendimas palengvinantis vonios kambario priežiūrą. 

Norėdami pasikonsultuoti dėl vaikų vonios kambario plytelių dizaino, susisiekite su profesionaliais interjero dizaineriais

Telefonu: +370 644 03644

Arba el.paštu: info@apdailosnamai.lt

www.apdailosnamai.lt
www.pinterest.com/apdailosnamai
www.facebook.com/apdailosnamai

daliaParašė: dalia