fbpx

10 juodai baltų vonios interjero idėjų

Parašė: dalia

2020-02-11
10 juodai baltų vonios interjero idėjų

Kai kalba pasisuka apie klasikines interjero spalvų paletes, genialesnio spalvų derinio nei balta ir juoda tiesiog nerasi. Nepriklausomai nuo to, ar žaviesi vintažiniais baldais ir sendintomis detalėmis, ar griežtomis modernaus minimalistinio interjero linijomis, ši spalvų kombinacija – visuomet stilinga. Juoda ir balta taip pat yra vienas populiariausių dizainerių pasirinkimų vonios kambario interjerui. Tad, jei svajoji, kad Tavo vonios kambarys atrodytų nepriekaištingai net ir po gero dešimtmečio, pasidairyk į 10 juodai balto vonios interjero idėjų. 

Vintažinio stiliaus vonios kambarys

juodai_baltas_vonios_interjeras_01

Raštuotos grindų plytelės, baltos „metro“ plytelės bei žalvariniai akcentai suteikia mažam vonios kambariui charakterio. Jei nori, kad baltos vonios plytelės atrodytų įdomiau – glaistyk jas tamsesniu plytelių glaistu.

Šviesus ir jaukus vonios interjeras

juodai_baltas_vonios_interjeras_02

Puikus įrodymas, kad juodai baltas vonios interjeras nebūtinai turi būti šaltas ir nuobodus. Marmuro imitacijos plytelės sienoms ir grindims kartu su medžio bei juodo metalo detalėmis sukuria jaukią interjero aplinką.

Moderni elegancija interjere

juodai_baltas_vonios_interjeras_03

Dryžuotas grindų plytelių dizainas vonios interjerui suteikia modernios elegancijos pojūtį. Priderinto rašto rankšluosčiai – puiki akcentinė detalė papildanti interjerą.

Didelio formato marmurinės plytelės

juodai_baltas_vonios_interjeras_04

Aktyvaus venų rašto bei didelio formato marmuro imitacijos plytelės vonios kambaryje atrodo itin moderniai ir gaiviai. Jaukumo šviesiam vonios interjerui suteikia medžio detalės.

Raštuotų plytelių akcentas

juodai_baltas_vonios_interjeras_05

Dekoratyvios raštuotos sienų plytelės vonios kambario interjerui suteikia guvaus žaismingumo. Raštuotomis plytelėmis dekoruok labiausiai matomą vonios kambario sieną. Tai bus puikus interjero akcentas.

Art Deco stiliaus vonios kambarys

juodai_baltas_vonios_interjeras_06

Kuriant Art Deco stilių interjere, juodos ir baltos spalvos derinys labai tinka. Iš mozaikinių plytelių sudėliotas geometrinis raštas puikiai perteikia stiliaus nuotaiką.

Tamsus vonios kambario interjeras

juodai_baltas_vonios_interjeras_07

Juodo marmuro imitacijos plytelės vonios kambariui neabejotinai suteikia prabangos ir paslaptingumo. Papildomo žavesio tamsiam interjerui prideda paslėptas apšvietimas, auksinės detalės, veidrodžiai ir pan.

Monochromatinis interjeras

juodai_baltas_vonios_interjeras_08

Monochromatinis interjeras – puikus būdas sukurti moderniai ir prabangiai atrodantį vonios kambarį. Tokį rezultatą pasieksi rinkdamasis tamsias betono imitacijos plyteles sienoms ir grindims.

Smulkių plytelių eglutė

juodai_baltas_vonios_interjeras_09

Vonios kambarys atrodys išties įspūdingai, jeigu baltų vonios plytelių fone pastatysi juodą vonią. Taip pat labai įdomus derinys – smulkių plytelių eglutė ir marmuro imitacijos plytelės. Nepamiršk baltų plytelių eglutę glaistyti juodos spalvos plytelių fuga.

Klasikinio stiliaus ikona

juodai_baltas_vonios_interjeras_10

Klasikinio stiliaus ikona – aštuonkampės mozaikinės plytelės. Su šiomis plytelėmis neabejotinai sukursi elegantišką vonios kambario interjerą. Mozaikinėmis plytelėmis gali klijuoti tiek vonios kambario sienas, tiek grindis.

 

www.instagram.com/apdailos_namai
www.pinterest.com/apdailosnamai
www.facebook.com/apdailosnamai

Parašė: dalia