fbpx

KORA

Ši kolekcija, Kora, semiasi įkvėpimo iš medžio ir jo tekstūros, išryškindama dinamiškiausias jo savybes. Intensyvus šakotumas ir nežymiai paryškintos gyslos yra ištobulinamos 3D.FIT technologijos dėka. Ši technika leidžia pasiekti itin tikrovišką reljefą. Šioje kolekcijoje rasite šilumą, estetiką ir praktiškumą vienoje kolekcijoje.

Galimi natūralus ir anti-slip dangos padengimo būdai, Kora kolekcija gali būti naudojama viduje ir lauke, norint sukurti vizualinį tęstinumą tarp dviejų jungiančiųjų zonų namuose.

„Ductile” apdirbimas išsiskiria savo universalumu ir paprastu plytelių klojimo procesu. Nauja keraminė medžiaga su specialiomis charakteristikomis gali būti naudojama apdirbti vidaus sienas daug greičiau, lengviau. Dėl plytelių naujos cheminės formulės, jas preciziškai pjaustyti ar gręžti bus labai lengva. Naudojant Ductile tipo plytelę, galima naudoti standartinius gręžtuvus ir pjovimo diskus, taip pat galimi naudoti mažiau kenksmingi plytelių klijai, taip sumažinant plytelių klojimo kaštus ir taupant laiką.

Plytelių storiai:
20X120 – 9MM
22,5X160 – 9MM
22,5X200 – 9MM
30X90 DUCTILE – 9MM
60X120 DUCTILE – 9MM

Plytelių slidumo klasė: R10 ARBA R11

Plytelės rektifikuotos.

Akmens masės plytelės sienoms ir grindims iš Italijos. 

Ši kolekcija užsakoma. Pristatymo terminas į Vilnių – iki mėnesio.

Pasidalinti ir įsiminti

Panašios kolekcijos