fbpx

Viengungio būstas: namų dekoras, kuris neatbaidys merginų

dalia: Viengungio būstas: namų dekoras, kuris neatbaidys merginųParašė: dalia

2019-01-10
Viengungio būstas: namų dekoras, kuris neatbaidys merginų

21 amžius. Pažinčių programėlių kūrėjai klesti. Bene kiekvieno vienišo vyro telefoną kaitina Tinder‘is. Jei jau skaitai šį įrašą, greičiausiai tavąjį taip pat. Taigi įsivaizduok – pakvieti merginą į pasimatymą, vėliau į dar vieną, galiausiai pasimatymas po pasimatymo ir ji sutinka užsukti į svečius. Tačiau… Apsilankiusi tavo asmeninėje erdvėje ji staiga ima teisintis: draugei prireikė pagalbos, ji pamiršo pašerti savo augintinį, gėlės nuvys jeigu ji tuojau pat jų nepalaistys… Ir tau nei mirktelėti nespėjus, ji užtrenkia duris ir dingsta. Pažįstama situacija? Nesijaudink, greičiausiai tu čia niekuo dėtas. Dėl visko kaltas interjeras. Nekalbu apie absoliučią betvarkę namuose ar trupinius ant stalo. Apsitvarkyti prieš kviečiant ką nors į svečius turėtų būti bendro suvokimo dalykas. Tačiau jei namai spindėjo tvarka ir viešnia vis tiek pabėgo, problema slypi giliau.

Tavo namai turi atspindėti tavo asmenybę, tad tam tikros detalės gali priversti merginą pakeisti nuomonę apie tave tiek į gerą, tiek į blogą pusę. Pavyzdžiui, pamačius moteriškais raštais margintas vonios plyteles, savaime peršasi mintis, kad jas tau išrinko mama. Šaunu jei puikiai sutari su mama, tačiau leisdamas prikišti nagus prie tavo vyriško interjero tik sudarai įspūdį, jog jos nuomonė gali daryti stiprią įtaką ir kitiems tavo sprendimams. Šis ir daugelis kitų psichologinių aspektų atsiskleidžiančių per namų dekorą užbaigs naują romaną dar jam neprasidėjus. Na nebent mergina bus įsitikinusi, kad gali tave pakeisti. Tokiu atveju geriau jau gelbėkis!

Taigi, tam, kad viengungio butas neatbaidytų merginų, tereikia vadovautis keletu paprastų taisyklių:

Rinkis tradicinius baldus

Nesvarbu ar tavo stilius klasikinis, minimalistinis ar modernus. Pagrindinis tikslas yra atvesti tave į saugų namų dekoro kelią, kuris neišgąsdintų galbūt tavo svajonių moters. Charakterio namams gali suteikti mažesnėmis detalėmis, tokiomis kaip interjero aksesuarai, o ne neteisingai pasirinkta sofa. Apsilankęs baldų salone paprašyk parodyti tradicinius baldus. Išsirinkęs neva patį moderniausią baldą pagamintą iš “itin populiarių” medžiagų (raudono dermatino, geltono velveto ar dar kokios ryškios naujausios tendencijos) tikrai nieko nelaimėsi. Atvirkščiai, interjeras labai greitai taps visiškai nuvalkiotas.

Susikurk neutralią spalvų paletę

Taip, žinoma, greičiausiai nori sukurti unikalų interjerą, kuris parodys kokia ryški asmenybė esi, tad neutralios spalvos tam netinka, tiesa? Ne. Atvirkščiai, tai viena priežasčių, kodėl turėtum rinktis būtent neutralius atspalvius. Neutralus interjero fonas išryškina svarbias detales atspindinčias tavo stilių, hobius ir t.t. Sienoms ir grindims rinkis pilkšvus ar rusvus tonus. Jei šviesūs atspalviai atrodo pernelyg blankiai ir nuobodžiai, tau puikiai turėtų tikti tamsus interjeras.

Skirk daugiau dėmesio vonios kambariui

Daug kas mano, kad jei vonios kambaryje praleidžia ne tiek daug laiko, tai jo įrengimas nėra ypatingai svarbus. Trys žodžiai – NE-TIE-SA. Net jei pats patalpoje ir neužtrunki ilgiau nei penkioliką minučių, pasirūpink, kad vonios kambarys atrodytų tvarkingai ir solidžiai. Jau iš anksčiau aišku, kad gėlėtos plytelės netinka. Vietoje jų rinkis didesnio formato, galbūt tamsesnių atspalvių ir grubesnio paviršiaus plyteles. Jų fone išryškinsi baltą vonios keramiką – toks kontrastas atrodo pakankamai įspūdingai ir stilingai. Atkreipk dėmesį ir į plytelių glaistą. Jo spalvą derink prie plytelių spalvos. Jei stengiesi sukurti minimalistinį interjerą, išryškintos plytelių siūlės netiks. Tavo tikslas – vientisas sienų ir grindų vaizdas.

Nepamiršk dekoro

Namų dekoras atspindi tavo charakterį ir pomėgius. Jų pasirinkimui jokių taisyklių nėra, tačiau net jeigu tai ir komiksų ar Marvel filmų plakatai – įrėmink juos kokybiškuose rėmuose. Nustebsi kiek daug tai keičia. Net ir šunų žaidžiančių pokerį piešinys juodame metaliniame rėme gali tapti stilinga interjero detale. Drąsiai eksponuok savo trofėjus, hobius, mėgstamos muzikos kolekciją ir pan. Žaisk tekstūromis. Vyriškas stilius dar nereiškia, kad tavo namuose neturėtų būti pagalvėlių, augalų ar kitų „sunkiai“ prižiūrimų daiktų.

www.apdailosnamai.lt
www.pinterest.com/apdailosnamai
www.facebook.com/apdailosnamai

daliaParašė: dalia