fbpx

2020 vonios interjero tendencijos

dalia: 2020 vonios interjero tendencijosParašė: dalia

2020-01-03
2020 vonios interjero tendencijos

Nauji metai – nauji batai. O gal nauja vonia? Sausio 1-osios išvakarėse, laikrodžio rodyklei nenumaldomai artėjant vidurnakčio link, kaip įprasta (gal net nuvalkiota) pasižadame vienaip ar kitaip atnaujinti save ar aplinką, kurioje gyvename. Simboliška naujaisiais metais atversti švarų lapą, viską kas jau pabodę palikti praeityje ir žvalgytis naujų, geresnių idėjų. Tokių idėjų mes turime su kaupu. Jei planuoji 2020-aisiais atsinaujinti ar naujai įsirengti savo vonios kambario interjerą – atėjai kaip tik ten, kur reikia! Papasakosim Tau apie vonios interjero tendencijas, kurios, esame įsitikinę, šoks į TOP’us 2020-aisiais.

 1. Žalvaris

Žalvario detalės interjere šiemet sužibės ryškiausiai. Nesvarbu ar tai bus žalvariniai maišytuvai ar metalizuotos plytelės imituojančios blizgantį žalvario paviršių. Žalvaris gali tapti puikiu vonios kambario interjero akcentu ir net suteikti jam prabangos pojūtį. Puiku tai, kad žalvariniai elementai tiks bet kokio stiliaus interjere, tad kartu su mada galės plaukti tiek prijaučiantys minimalizmui, tiek besižavintys klasikinio stiliaus namais.

2. Travertinas

Kadangi interjero tendencijos linksta prie šiltesnių žemiškų atspalvių, tradicinės balto marmuro imitacijos plytelės traukiasi į šalį, savo vietą užleisdamos šiltesnio tono akmeninėms plytelėms, pavyzdžiui travertinui. Jaukios, šilto atspalvio akmens imitacijos plytelės greitai atras savo vietą daugelyje vonios kambarių.

3. Kitoks marmuras

Iš esmės marmuras šiemet niekur nedings, tačiau jis bus kitoks. Ryškesnių venų, drąsesnių spalvų, bei neabejotinai išskirtinių paviršių akmens imitacijos plytelės karaliaus ne tik vonios kambariuose, bet ir apskritai visuose interjeruose. Ypatingai daug dėmesio sulauks mėlynos, bei žalios spalvos akmens imitacijos plytelės, kurios savo stulbinančiais paviršiais sužavės net ir pačius didžiausius skeptikus.

4. Geometrinės plytelės

Stačiakampė metro plytelė slepiasi po pernykščiais lapais, kadangi šiemet ant pjedestalo žengia iškirtinių formų plytelės. Vonios kambario interjere dominuos žvyneliai, trikampiai, arabeskos ir kitos išraiškingos formos. Smulkių plytelių mėgėjai tikrai turės iš ko rinktis.

5. Drama

Kalba eina ne apie filmus, o apie dramatiškesnį interjerą. Ši tendencija ypač pasijaus mažesnio ploto patalpose. Tualetai bus tamsesni ir ryškesni, juose atsiras bent vienas itin aktyvus dekoro elementas – pavyzdžiui raštuotos grindų plytelės ar iškirtinė mozaika. Interjeras neabejotinai spindės prabanga bei išskirtinumu.

daliaParašė: dalia

Susijusios kolekcijos